Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6022. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 19 Misafir (3 Mobil) - 19 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
349.585
Cevap
2.720
Favori
21.296.500
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60206021602260236024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bioshock Triple Pack vardı. Şimdi 2 + 1 şeklinde bölmüşler. Önceki fiyatı hatırlamıyorum. Sebebi neydi ki bu paketi bölmelerinin?
  • nimbuzz N kullanıcısına yanıt
    kur farkı diye bisey yok direk tl cekiyor hocam yani fiyatlandırma önemli visayla alakası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

Bioshock Triple Pack vardı. Şimdi 2 + 1 şeklinde bölmüşler. Önceki fiyatı hatırlamıyorum. Sebebi neydi ki bu paketi bölmelerinin?

Triple pack hala var ve fiyatı 17.80 yanlış birşeye bakmış olmayasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

Bioshock Triple Pack vardı. Şimdi 2 + 1 şeklinde bölmüşler. Önceki fiyatı hatırlamıyorum. Sebebi neydi ki bu paketi bölmelerinin?

Triple pack hala var ve fiyatı 17.80 yanlış birşeye bakmış olmayasın ?

Arama yapınca çıkmadı. En çok satanlarda buldum. Çok ilginç.
  • Teşekkürler arkadaşlar yarın bilgisayar başında olamama ihtimalim varda gece 3-4 gibi olacaksa alayım diyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Spintires oyunu 29,40 TL'ye değer mi?

Sabırlı bir oyuncuyum zorları da seviyorum derseniz tam size göre. Araç ve kamyon merakınız var ise zaten kaçırmayın.

Ancak çabuk sıkılan biriyseniz tavsiye etmem zira 30 dakika sonra kapatırsınız.
  • hocam acik birakinca kart mi dusuruyor yani denedim. achiev. leri acti bende acmiyor dediniz ama. nolur nolmaz diye iptal ettim bisi basima gelmez insallah kart icin acik mi birakayim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wingsaber -- 30 Ekim 2014; 2:15:17 >
  • Steam Özel fırsatları takip etmek için; ayrıca en ucuzdan en pahalı göre sıralanmış hali (sadece oyunları içerir değiştirmek isterseniz soldan tiki kaldırın-dlc vs. için)

http://store.steampowered.com/search/?specials=1&os=win#sort_by=Price_ASC&category1=998&os=win&specials=1&page=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

Bu kartların fiyatlarını nereden öğrenebiliyoruz acaba?

Not: Steam acemisiyim :)

Karti kazandiktan sonra envanterine geliyor. Envantere gir, karti seç, sagda kartin en dusuk fiyati ve sat butonu cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

quote:

Sabırlı bir oyuncuyum zorları da seviyorum derseniz tam size göre. Araç ve kamyon merakınız var ise zaten kaçırmayın.

Hocam Yılbaşı indirimlerinde sizce % 40 dan daha fazla bir indirim gelirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

quote:

Hocam Yılbaşı indirimlerinde sizce % 40 dan daha fazla bir indirim gelirmi

Byk ihtiml gelr

• quote:

Orijinalden alıntı: bitemeeatme

quote:

Orijinalden alıntı: fazliboz

quote:

Orijinalden alıntı: bitemeeatme

Oyunları indirmeden kartlarını düşürebiliyorduk ama nasıl olduğunu hatırlamıyorum bilen biri yardım edebilirmi?

Steam Achivement Manager ı açıp oyunu seçiyosun o oyunu oynuyormuş gibi gösteriyor örneğin bugün final fantasy xiii ün 12 tl lik parlak kartını düşürdüm

Teşekkürler hocam o bir programmı? Kullanırsam Gaben sinirlenmez dimi?

http://m.youtube.com/watch?v=0q4Jw3N4YzY
    Şu yöntemi uygulayabilirsiniz. Sam kullanmadan düzgün yoldan hem kartlarınız düşer hem de oynuyor gözükerek oyun oynama süreniz işler.

quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

Bu kartların fiyatlarını nereden öğrenebiliyoruz acaba?

Not: Steam acemisiyim :)

Steam Market/Pazar sekmesine tıklayın. Oradan kartınızı arayıp fiyatlarına bakın. Ona göre fiyat belirleyip satarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 30 Ekim 2014; 11:13:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Cadılar bayramı indirimi ne zaman başlicak ?

• Büyük ihtimal indirime girdiğinde alan aldı satan sattı ama tüm seri olsun diye Bioshock pack almayın gençler.

1. oyun iyi, 3'ü yeni oynayacağım ama 2 son derece gereksiz bir oyun. İlk oyuna benzer bir yapısı var ama GFWL yüzünden 2 kez yarıladığım oyunun save'leri silindi, ben de tekrar başlamadım. Canınızdan bezdirir bir defada başlayıp bitirme gibi psikopat planlarınız yoksa, almayın boşa derim.

Edit: Onun yerine 3. oyunu season pass ile paket olarak alın, season pass'ler genelde çok geç giriyor indirime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 30 Ekim 2014; 11:35:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Büyük ihtimal indirime girdiğinde alan aldı satan sattı ama tüm seri olsun diye Bioshock pack almayın gençler.

1. oyun iyi, 3'ü yeni oynayacağım ama 2 son derece gereksiz bir oyun. İlk oyuna benzer bir yapısı var ama GFWL yüzünden 2 kez yarıladığım oyunun save'leri silindi, ben de tekrar başlamadım. Canınızdan bezdirir bir defada başlayıp bitirme gibi psikopat planlarınız yoksa, almayın boşa derim.

Edit: Onun yerine 3. oyunu season pass ile paket olarak alın, season pass'ler genelde çok geç giriyor indirime.

Hocam ben şuan 1'i oynuyorumda oyun güzel kendine bağlıyor o zaman 1'i bitirdikten sonra 2'yi geçip 3'e mi başlayayım sizce?

• Aynen o şekilde.

Zaten 2. oyunun ilkine göre getirdiği çok büyük bir yenilik yok, ilk oyunu uzun oynamış gibi hissettiriyor.

Bahsettiğim sorunlar olmasa yine de her türlü gideri var ama ben oynamaya çalıştığımda bug'lar oldukça sinir bozucuydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Büyük ihtimal indirime girdiğinde alan aldı satan sattı ama tüm seri olsun diye Bioshock pack almayın gençler.

Hocam ben şuan 1'i oynuyorumda oyun güzel kendine bağlıyor o zaman 1'i bitirdikten sonra 2'yi geçip 3'e mi başlayayım sizce?

arkadaş doğru söylüyor direk 3 e başla ama bitirdikten sonra 3ün dlc lerini de indirip oynamayı unutma ki hikaye tamamlansın.turkce yaması da mevcut onu kurmanı tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    2. oyun da GFWL yok artık, Steamworks oldu.
  • Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    Bana mıymış garezi bunların

Şaka bir yana içimde heves kalmadı artık, aynı sorunu GTA 4'te de yaşamıştım, tüm save'ler 2 kere uçtu. Üste para verseler bir daha elimi sürmem herhalde.

Infinite'i aldım indiriyorum şimdi, 37 Gb İnternetimde kota yok neyse ki...
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Daha GFWL olupta Steamworks olan Batman örnekleri olduğu gibi, başka oyunlarda olacak sanırım.

Bende dün Arkham Origins çektim 800 ile gelirken 300'e düştük AKK yüzünden 18 saat sürdü sanırım toplamda bitmesi.

Indie severlere;
    http://www.gamersgate.com/DD-PIXEL/pixeljunk-monsters-ultimate

• 
Sayfa: önceki 60206021602260236024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.