Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6019. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 32 Misafir - 36 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60176018601960206021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Niye sıkıntı olsun? Adamlar tabii ki isteyecek. Kaç tane dümen dönüyor ortada. Hesabına ekleyip eklenmedi diyen mi dersin, ürünü alıp da key gelmedi deyip 2. key isteyen mi dersin... Bitmiyor ki.
  • bioshock zamanı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darzamath -- 29 Ekim 2014; 17:22:53 >
  • bioshock infinite arıyorum, serious sam 3 verebilirim. pm lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indiejohnny -- 29 Ekim 2014; 16:23:48 >
  • cato16 kullanıcısına yanıt
    Oyun eklenmiş olsa steam tekrarlanan ürün kodu veya ürün daha önce alınmış diye uyarı veriyor. Yazdığınız key hatalı demiyor hal böyleyken istemeleri saçmalık oluyor.
  • Arkadaşlar steam takas konusuda mevcut oraya yazın STEAM TAKAS BAŞLIĞI

CARNAGE BUNDLE

http://www.bundlestars.com/all-bundles/carnage-bundle/
  • Enpara konusunda sordum ama cevap alamadım. Enpara kartımı Steam'e tanıttım 2TL provizyon çekmişler. Enpara kampanyasından yararlanabilmek için bu yeterli mi?
  • offguard O kullanıcısına yanıt
    Geri ödemesini yaparlar yakında,yeterli
  • offguard O kullanıcısına yanıt
    Önemli değil bu, 1-2 güne iade edilir.

Ama bunun olmasını istemeyenler için;

Kartı önceden tanıtmanın bir önemi yok. Oyun satın alacağınız zaman direk kart bilgilerini girip oyunu aldığınızda provizyon çekmez, oyun ücretini alınca zaten o amacına da ulaşmış oluyor (kart çalışıyor mu, para var mı vs.).
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Gelecekte PayDay 2 de bir indirim kampanya olacak mı bilen var mı ?

payday 2'yi dün 12 liraya aldım 1 haftadır da 12 liraydı şansınıza

Sağlık olsun ne diyim :)
  • Bir oyunun hem normal rozetine hem de parlak rozetine birlikte sahip olabiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir konuda bilgiye ihtiyacım var. Dün Bioshock Triple Pack benim için oldukça uygun olduğundan birinci oyun elimde olmasına rağmen aldım. Sadece 2 ve 3'ü alsam daha pahalıya geliyordu. Inventory'e attım önce ama yalnızca Triple Pack olarak görünüyor, oyunlar ayrı ayrı değil.
    İlk oyunu bir başkasına verme imkanım yok mu?
  • Yok paket olarak ekleniyor o oyun. Zaten alırken uyarmıştır seni.
  • yok, ilk oyun yanar

Weird Worlds ücretsiz

http://www.pcgamer.com/get-a-free-steam-key-for-weird-worlds-with-bundle-stars/

H029K-XTNL0-PV7B9
  • Sağlık olsun o zaman, teşekkürler.
  • Haloween'de korku oyunları ağırlıklı olarak indirime girer. Diğer oyunlarda çok fazla indirim beklemeyin bence.
  • Evet, olabilirsin.

@bitemeeatme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sheriat -- 29 Ekim 2014; 18:09:10 >
  • sheriat kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cümleten hayırlı akşamlar. Daha önce Steam' de yayınlanmış fakat sonradan tamamıyla pazardan kaldırılmış, topluluk merkezi açık ve ya kapalı olan oyunları nasıl bulabilirim? Ve ya bir oyunun daha önce pazara konulup konulmadığını nasıl öğrenebilirim? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok memnun olurum. Sorma sebebim ise aşağıda belirttiğim oyunların daha önce Steam pazarına düşüp düşmediğini Öğrenmek,

Beast Wars: Transformers(Çok eski, pazarda sunulduğunu pek zannetmiyorum)
    Transformers: The Game
    Transformers: Revenge of the Fallen
    Transformers: Dark of the Moon (Pc ye çıkmadı deniliyor. Bazı yerlerde de port edildi vs bilgi mevcut)

Bu yazdığım oyunları nasıl araştırabilirim. Dediğim gibi bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırlarsa çok memnun olurum. Teşekkürler, tekrardan iyi geceler.

Arkadaşlar aynı zamanda elimde olan bir keyin kullanılıp kullanmadığını nasıl anlarım. Daha önce aynı bundle sitesinden aynı paketi 2 defa satın aldım ve birindeki oyunları aktif ettim. Paketlerden birindeki keyler hiç kullanılmadı (Bayağı eski, key olarak veriyordu o zamanlar). Yani elimde her oyun için 2 key var ve sadece 1'i kullanıldı. Hangi keyin aktif olup olmadığını nerden öğrene bilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha-Madara

Cümleten hayırlı akşamlar. Daha önce Steam' de yayınlanmış fakat sonradan tamamıyla pazardan kaldırılmış, topluluk merkezi açık ve ya kapalı olan oyunları nasıl bulabilirim? Ve ya bir oyunun daha önce pazara konulup konulmadığını nasıl öğrenebilirim? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa çok memnun olurum. Sorma sebebim ise aşağıda belirttiğim oyunların daha önce Steam pazarına düşüp düşmediğini Öğrenmek,

Beast Wars: Transformers(Çok eski, pazarda sunulduğunu pek zannetmiyorum)
    Transformers: The Game
    Transformers: Revenge of the Fallen
    Transformers: Dark of the Moon (Pc ye çıkmadı deniliyor. Bazı yerlerde de port edildi vs bilgi mevcut)

Bu yazdığım oyunları nasıl araştırabilirim. Dediğim gibi bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırlarsa çok memnun olurum. Teşekkürler, tekrardan iyi geceler.

Arkadaşlar aynı zamanda elimde olan bir keyin kullanılıp kullanmadığını nasıl anlarım. Daha önce aynı bundle sitesinden aynı paketi 2 defa satın aldım ve birindeki oyunları aktif ettim. Paketlerden birindeki keyler hiç kullanılmadı (Bayağı eski, key olarak veriyordu o zamanlar). Yani elimde her oyun için 2 key var ve sadece 1'i kullanıldı. Hangi keyin aktif olup olmadığını nerden öğrene bilirim?
    @Uchiha-Madara

Sende varsa oyun, keyi girince daha önce kullanılmış der girilmemişse de o oyun sende mevcut der. (Steam key için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 29 Ekim 2014; 19:02:24 >

• Albus Dumbledore kullanıcısına yanıt
    Benim tek beklentim Enpara kampanyasından yararlanmaktı, yanlış olmasın diye kartı tanıttım. Provizyon önemli değil iade ederler.
  • 
Sayfa: önceki 60176018601960206021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.