Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alnemu , delgado5445 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir - 26 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.505
Cevap
2.720
Favori
21.290.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58255826582758285829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baya iyi. En fazla 13.59 gördü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkog

dün gamesplanet.com bedava dead rising 3 key verdi, bende şans eserihttp://www.reddit.com/r/GameDeals/new/ sayfasına bakıyordum hemen atladım :) biraz zorda olsa sayfayı açtım ve oyunu aldım.:) mı acaba ? şu ss den anlayan varsa beni bilgilendirin lütfen :)

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

burda sana çok söven olur haberin olsun

• cevabı hoş bak ben aldım ama siz zaten alamazdınız bende söylemedim demiş edit: hani aklıma gelmedi o an sonra bitmişti falan bir şey uydurulur da kendi almış siz zaten alamazdınız sayfayı açıp demesi müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 14 Ekim 2014; 9:20:52 >
  • myres kullanıcısına yanıt
    Yılbaşın dan önce Kasım-Aralık ayında indirimler olacak. Sanırım bunları unuttunuz. Bir çok steam oyunu satan sitede bu dönemde ciddi indirmler yapacaklar. Özellikle Amazon sitesi çok fazla indirim yapacaktır. Bir de Amazon sitesinden bu aylar içerisin de aldığınız her oyun sayısı kadar 5 dolarlık indirim çeki kazanacaksınız. Bu çekler de ocak ayı ortasında aktif olacak ve 2-3 hafta içerisinde alacağınız oyun başına bir adet çeki kullanabileceksiniz. yalnız çekler amazon hesapınıza özel olacağından başka birine devredilemiyor.

Gecen sene böyle yapmışlardı ve bu senede böyle yaparlar diye düşünüyorum.

Örneğin 10 oyun aldın 10 adet çek sahibi olacaksın ama 10 adet çeki tek oyunda harcama şansın yok. Zaten çeki göremiyorsun da sadece mail adresine gelen bir mesaj sayesinde hesabına tanımlı kaç adet çek kazandığını biliyorsun ve oyun alırken otomatik olarak oyunun fiyatından 5 dolar düşüyor. Yalnız çekleri de her oyunda kullanamıyorsun editörün seçtiği belli oyunlar oluyor o oyunlarda kullanabiliyorsun ve her gün o listeye yeni oyunlar ekleniyor. Uyduruk bir liste olmuyor ciddi oyunlar bile o listeye girebilmekte.

Bir de %85 indirimle 9 dolara düşmüş bir oyun o listede ise çek ile 4 dolara alabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Yılbaşın dan önce Kasım-Aralık ayında indirimler olacak. Sanırım bunları unuttunuz. Bir çok steam oyunu satan sitede bu dönemde ciddi indirmler yapacaklar. Özellikle Amazon sitesi çok fazla indirim yapacaktır. Bir de Amazon sitesinden bu aylar içerisin de aldığınız her oyun sayısı kadar 5 dolarlık indirim çeki kazanacaksınız. Bu çekler de ocak ayı ortasında aktif olacak ve 2-3 hafta içerisinde alacağınız oyun başına bir adet çeki kullanabileceksiniz. yalnız çekler amazon hesapınıza özel olacağından başka birine devredilemiyor.

Gecen sene böyle yapmışlardı ve bu senede böyle yaparlar diye düşünüyorum.

Örneğin 10 oyun aldın 10 adet çek sahibi olacaksın ama 10 adet çeki tek oyunda harcama şansın yok. Zaten çeki göremiyorsun da sadece mail adresine gelen bir mesaj sayesinde hesabına tanımlı kaç adet çek kazandığını biliyorsun ve oyun alırken otomatik olarak oyunun fiyatından 5 dolar düşüyor. Yalnız çekleri de her oyunda kullanamıyorsun editörün seçtiği belli oyunlar oluyor o oyunlarda kullanabiliyorsun ve her gün o listeye yeni oyunlar ekleniyor. Uyduruk bir liste olmuyor ciddi oyunlar bile o listeye girebilmekte.

Bir de %85 indirimle 9 dolara düşmüş bir oyun o listede ise çek ile 4 dolara alabiliyorsun.

Bu ayın sonunda cadılar bayramı indirimi, ardından yılbaşı indirimi olur bütün sitelerde. Ayrıca steamden kış indirimide beklemekteyiz :D Amazon dan oyun alışverişini ben pek sevmiyorum açıkcası. Yaptığı güzel indirimler genellikle bölge kısıtlamasına takılıyor.

• kış-yılbaşı indirimi ayrı olmuyor benim hatırladığın kadarıyla, toplam 20 günlük bir indirim oluyordu.

omerta ücretsiz dlc :http://store.steampowered.com/app/215373

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Ekim 2014; 13:01:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GtoOnizuka

Arkadaşlar acil yardım lazım. 2 hafta önce yakın bir dostumun bana The Witcher 3 oyunu hediye etti gift olarak. Bende hiç tereddüt etmeden hesabıma ekledim bugün The Evil Within oyunu aldım yabancı bir siteden, Keyi acaba row vs. diye bakarken, dostumun hediye ettiği oyunun ru versiyon olduğunu gördüm.

Şimdi ben bunu eklerken bir sorun yaşamadım benim bildiğim ru oyunlar vpn ister. Bugün dostumla konuştum birşey olmaz kafaya talma vs. dedi. Acaba banlanma gibi bir tehlikem var mı. Sonuçta hesabımda tam 1000 küsür oyun var hepsi row sürüm. Napayım sinirimde bozuldu dostum bu sürüm bölge kısıtlamasız rahatlıkla oynarsın dedi bazı oyunlar ru sürüm olsada eklenir hesaba gitf olarak vs. Sadece Borderlands 2 vs. gibi bölgesel kısıtlamalı oyunu eklersen ban yer hesabım olayını anlattı kafam karıştı.

Nasıl bir yol izleyim steam ticket atıp oyunu sildireyim mi hesabımdan. Hayır şimdi bunu yapıp kendimi istemeden elede verir suçlu durumada düşmek istemiyorum. Biraz uzun bir yazı oldu lüften bilgi sahibi arkadaşlar bir yardım edip beni bilgilendirseniz ço sevinirim.

Kopya oyun karşıtı biriyim, arada param olsun row sürüm oyun alırım, vpn ru key ile ekleme sevmem nefret ederim. Gifti incelemeden heyecanla ekledik şimdi 1 oyun yüzünden bu güzel hesabıma birşey olur diye korkuyorum.

Hocam bende de şuan gift olarak witcher 3 ru versiyonu var fakat ben oyunu kütüphaneme ekleyemiyorum Siz nasıl eklediniz direk hiçbişey yapmadan eklendimi oyun ? Ben eklemeye çalıştığımda "Bu eşya kütüphanenize eklenemiyor çünkü ülkenizde kısıtlanmış." hatası alıyorum.

• RU versiyonu olduğu için ekleyemiyorsun. Tavsiyem hiç uğraşma VPN ile. Takas yap direk. VPN ile eklersen banlanabilirsin.
  • Black Friday indirimleri steam'de oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: m3lijh

RU versiyonu olduğu için ekleyemiyorsun. Tavsiyem hiç uğraşma VPN ile. Takas yap direk. VPN ile eklersen banlanabilirsin.

Ekleyen arkadaşında ru versiyonuymuş fakat sıkıntı çekmeden eklemiş oraya takıldım ben.Takas içinde kimi bulucam hocam o sorun.Duruyor öylece oyun.
  • Witcher 3 ilk çıktığında globaldi. Boni uyarmıştı yakında ru olur diye demek ki olmuş. Yada olmadı bilmiyorum.

• şu an piyasada ki giftte ru falan yazmıyor ama eklendikten sonra hesap ayrıntılarında ru tagı gözüküyor, seninkinin de eklenmesi lazım o yüzden. bildiğim kadarıyla lock versiyonu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

şu an piyasada ki giftte ru falan yazmıyor ama eklendikten sonra hesap ayrıntılarında ru tagı gözüküyor, seninkinin de eklenmesi lazım o yüzden. bildiğim kadarıyla lock versiyonu yok.

Hocam steamde ki görünümü şu şekilde
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Kısıtlı olduğu yazıyor.Tek kısıtlı versiyon bende sanırım Eklemeye çalıştığımda bahsettiğim uyarıyı alıyorum çünkü.

• witcher 3 yazmışsın bende onun için demiştim bunu ekleyemezsin maalesef, row versiyonu alman gerekiyor.
  • Sendeki oyun bildiğin Region Locked. Bildiğim kadarıyla bunu hiç bi şekilde yükleyemezsin, VPN ile falan aktif edersen steam zaten siliyor sonrasında. Region Locked oyunu baştan üzerindeki (!) işaretini görüp almaman gerekiyordu. imkanın varsa aldığın adama iade et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Sendeki oyun bildiğin Region Locked. Bildiğim kadarıyla bunu hiç bi şekilde yükleyemezsin, VPN ile falan aktif edersen steam zaten siliyor sonrasında. Region Locked oyunu baştan üzerindeki (!) işaretini görüp almaman gerekiyordu. imkanın varsa aldığın adama iade et.

Yok hocam zaten satın almadım biyerde hediye gelmişti bende bi şekilde eklerim diye düşünüyordum fakat yokmuş sanırım yolu.

Pardon hocam benim hatam neyse yinede teşekkürler cevaplar için durmaya devam etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 14 Ekim 2014; 15:36:21 >
  • GMG nin Golden JOystick anketini dolduranlara göndermiş olduğu XCOM: Enemy Unknown elime ulaştı. Eposta adreslerinizi bir kontrol edin isterseniz
  • Yok gelmemiş. Acaba e-mail'in baş harfine göre mi yolluyorlar alfabetik sıra şeklinde? Benimkisi W ile başlıyor da.
  • benim ki de gelmiş.
  • Gothic (1-2-3) %75 indirimde 5 Dolar

http://store.steampowered.com/sub/6375/
  • 
Sayfa: önceki 58255826582758285829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.