Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Merudo , bilgennyk Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 28 Misafir - 28 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55945595559655975598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

edit:the witcher 3 alındı teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 3 Ağustos 2014; 4:56:02 >
  • Arkadaşlar bir arkadaşıma cs go almak istiyoruz fakat piyasadaki bir çok key sitesinde oyun steamdeki fiyat ile kafa kafaya, steamde 15 dolar internette cd key olarak 13 dolar :P. Cs go için şuanda indirimde olan bir site biliyormusunuz ?
    yakın zamanda falan görmüşsünüzdür belki sitelerde ben bütün gece baktım ucuza veren biryer bulamadım

birde bu steam de hani mavi indirim kuponları var ya onlardan cs go için olanından varmıdır? varsa nasıl bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0rk0

Arkadaşlar bir arkadaşıma cs go almak istiyoruz fakat piyasadaki bir çok key sitesinde oyun steamdeki fiyat ile kafa kafaya, steamde 15 dolar internette cd key olarak 13 dolar :P. Cs go için şuanda indirimde olan bir site biliyormusunuz ?
    yakın zamanda falan görmüşsünüzdür belki sitelerde ben bütün gece baktım ucuza veren biryer bulamadım

birde bu steam de hani mavi indirim kuponları var ya onlardan cs go için olanından varmıdır? varsa nasıl bulabilirim?

Hocam oyun zaten 15 dolar daha niye yana yana indirim arıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NarkolepsiHumans

quote:

Orijinalden alıntı: 0rk0

Arkadaşlar bir arkadaşıma cs go almak istiyoruz fakat piyasadaki bir çok key sitesinde oyun steamdeki fiyat ile kafa kafaya, steamde 15 dolar internette cd key olarak 13 dolar :P. Cs go için şuanda indirimde olan bir site biliyormusunuz ?

Hocam oyun zaten 15 dolar daha niye yana yana indirim arıyorsunuz

Daha önce 3.75 den bir çok tanıdığa almıştık, şimdi 15 vermek biraz koyuyor o yüzden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Hocam ben ilk oyunu oynadım.Hikaye kısmını pek hatırlamıyorum ama zamanında çok zevk alarak oynadığım oyunlardan biriydi.Fakat merak ettiğim birşey var siz oraya 1,99$ yazmışsınız fakat oyun şuan steamda 19,99$dan satılıyor

Fiyat değişmiş hocam. Ben de alamadım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0mpeng

quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

BioShock Infinite: $7.25
    BioShock Infinite - Season Pass: $6.59

Kaçmaz

http://www.macgamestore.com/search/?sword=bioshock+infinite

Google wallet geçer mi?

Hayır

mac diyor ama windows da da oynayabiliriz heralde?

season pass sorunsuz eklendi.

Evet, Steamplay olduğu için oyun, oyunun olduğu tüm platformlarda oynayabilirsiniz.

• Yakında Evolve çıkacak,onda da diğer yaratıklar DLC ile satılacakmış.Bu sisteme iyi alıştılar
  • Bu sitede BioShock Infinite - $7.25, Season Pass - $6.59 dolara satılıyor. (Siteden daha nce hiç alışveriş yapmadım)
    http://www.macgamestore.com/search/?sword=bioshock+infinite

Bun oyun + season pass için geçen sene 10 dolar fiyat belirlemiştim. Hala bu seviyeye inmedi.
  • @rtsbora 13,84 doları da fazlasıyla hak ediyor . Oyun muhteşem + DLC ler öyle square enixin kıytırık silah ve haritaları gibi değil . Oynanış süresi katıyor oyuna . Hikaye anlamında ciddi katkıları var .. Durumunuz varsa kaçırmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

@rtsbora 13,84 doları da fazlasıyla hak ediyor . Oyun muhteşem + DLC ler öyle square enixin kıytırık silah ve haritaları gibi değil . Oynanış süresi katıyor oyuna . Hikaye anlamında ciddi katkıları var .. Durumunuz varsa kaçırmayın derim

Steamde olsa alırım direk enparayla.
  • @m-99 haklısın ama ben de kafaya taktım, illa 10 dolara düşünce alıcam. Bu kadar bekledim, biraz daha beklerim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

@rtsbora 13,84 doları da fazlasıyla hak ediyor . Oyun muhteşem + DLC ler öyle square enixin kıytırık silah ve haritaları gibi değil . Oynanış süresi katıyor oyuna . Hikaye anlamında ciddi katkıları var .. Durumunuz varsa kaçırmayın derim

Steamde olsa alırım direk enparayla.

bioshock triple 5 keye satıyorum diğer oyunlar yoksa enpara ile üçü 13 liraya gelir

Burası pazar yeri değil kardeşim, herkes senin gibi yapsa ne olur bu konunun hali?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 3 Ağustos 2014; 18:56:00 >

• Bioshock Infinite' i oynadım. Bir de Season Pass alıp öyle oynanmaya değer mi sizce?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 3 Ağustos 2014; 21:02:09 >
  • Enpara ile alışverip yapanlardan iade alabilen oldu mu ? Ben de iade henüz gelmedi de o yüzden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü mesajların ya konu dışı ya da hakaret içeriyor

• Ben burayı "STEAM KAMPANYALARI" konusu sanıyorum ama yol geçen hanı olmuş. Enpara var bunu alsam mı var. Abi gidin alakalı bölümde yazın ne yazıyorsanız. Burası KAMPANYA konusu. Bir kampanya varsa yazıp geçin niye konuyu kirletiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cornelias -- 3 Ağustos 2014; 22:16:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Cumartesi pazar iş gününe girmiyor sanırım. Eğer cumartesi sayılırsa yarın, sayılmazsa ayın 5inde gelecektir.

Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cornelias

Ben burayı "STEAM KAMPANYALARI" konusu sanıyorum ama yol geçen hanı olmuş. Enpara var bunu alsam mı var. Abi gidin alakalı bölümde yazın ne yazıyorsanız. Burası KAMPANYA konusu. Bir kampanya varsa yazıp geçin niye konuyu kirletiyorsunuz.

Kampanya hakkında yorum yapmak gayet normal bir şey bence bu konuda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cornelias

Ben burayı "STEAM KAMPANYALARI" konusu sanıyorum ama yol geçen hanı olmuş. Enpara var bunu alsam mı var. Abi gidin alakalı bölümde yazın ne yazıyorsanız. Burası KAMPANYA konusu. Bir kampanya varsa yazıp geçin niye konuyu kirletiyorsunuz.

Kampanya hakkında yorum yapmak gayet normal bir şey bence bu konuda.

Ya hadi onu geçtim de sayfalardır enpara muhabbeti, takas muhabbeti. Bunların yeri burası değil ki.
  • 
Sayfa: önceki 55945595559655975598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.