Şimdi Ara

Amasya 15. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
51.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mı buraya düşen veya acemiliğini burda geçiren

• ben ordayım halemn hayırdır geliyormusun
  • evet geliyorum anlat bakalım orayı eğitimleri vs vs
  • 88/3 Amasyaya gidecek arkadaşlar eklesin görüşelim halil_bayraktar@hotmail.com
  • ekledim kardeş seni hadi amasya piyade tertipler nerdesiniz ? grup kuralım daha gitmeden
  • haftaya alabiliyor muşuz sülüsleri
  • bizim son teslim olma zamanımız nedir ? sülüs alan var mı ? çok sıra var henüz alamadım da
  • 89/2 amasya 15.pıyade er egıtım tugayı 22.alay bende varım arkadaslar nasıl bır yer usta bırlıgı genelde nereye verıyorlar
    ekleyın tanısalım yilmaz-turgut-@hotmail.com
  • 15nci piyade eğitim tugayı 22nci p.eğtm komtnlğı amasya acemi birliğim amasya mehmetyasak_303@hotmail.com
  • Amasya güzel yerdir arkadaşlar ama soğuğu ayazı berbattır kışın hazırlığınızı yapın krem sürmeden çıkmayın eğitime nöbete falan.

22. alaya düşenler 12. alaya düşenlere nispeten şanslılar ama yine de eğer gitmez ise P.Alb. Gürcan Ünala çarpılma olasıkları var ve yüksek. :)

Tüm Mehmetcik' lerimize hayırlı tezkereler.
  • sa ust devrem ben 89-3 gelıyorum bana yardımcı olurmusunuz allah hepımızın yardımcısı olsun hayırlı teskereler a.e.o
  • slm ben manisa alaşehir den emre allah nasip ederse mayıs 15 amasya merkezdeyim çarşı inzibatı olarak 90/1 üst devrelerime selamlar
  • 15'İNCİ P.EĞT.TUG.22'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/AMASYA

26.05.2010 sevk tarihi hadi hayırlısı diyelim
  • 15'İNCİ P.EĞT.TUG.22'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/AMASYA

26.05.2010 :) Aynı gidiyoruz ReWeLLeR
  • Bugün sülüsümü aldım.Sevk tarihi 26.05.2010 katılacagı tarih 28.05.2010 yazıyor 27sinde gitsem olurmu ?

Birde Muv. Özelligi:(P-143) 81 MM HAV. ERİ yazıyor ne anlama geliyor yani bundan sonra beni ne bekliyor?
  • ReWeLLeR;

Valla ben 27.snde teslim olcam

Senle aynı birliğe düşmüşüz Havancı olarak gidiyorsun sende Havan topu eğitimi alcaz :)

Ve kesin doğu'ya düşüyomuş usta birliği
  • Pm attım sana kardeş
  • Acemilik için iyi bir yer çok zorlanmazsınız. Eğitim çavuşu olarak burda bulunmak çok zor ama
  • Arkadaşlar bende 21 şubat da sevk 24 de teslim .
    Sizler gideli baya olmuş az anlatırmısınız .
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı HAVA SAVUNMA
    Statüsü Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 15'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    AMASYA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.08.2011
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri 3'üncü Zh. Tug. K. Yrd. 40 mm KM Hv. Svn. Bt. K.lığı
    SARAY TEKİRDAĞ
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.