Şimdi Ara

Senet kırdırmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
14.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde bir 7-8 milyarlık senet var fakat tarihi birdahaki sene şubat ayına...

kırdırmaya kalksam %kaç gibi keserler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWing -- 8 Ağustos 2008; 14:53:53 >

• Herhangi bir bankayla arayıp konuşmanda fayda var.Yüzde 5-10 luk bir komisyon alıyorlar.Tabi yasal işlem takibi yapılırsa bunun ücretlerini sen cebinden ödüyorsun.Buda senet adedi ve tutarına göre değişiyor.Yaklaşık 200 YTL senet için 50 YTL gibi birşeydi.Ancak dediğim gibi aramanızda fayda var.
  • YAŞAR FACTORİNG İEL GÖRÜŞ ;)
    quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

Elimde bir 7-8 milyarlık senet var fakat tarihi birdahaki sene şubat ayına...

• quote:

Orjinalden alıntı: chell

YAŞAR FACTORİNG İEL GÖRÜŞ ;)
    quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

Elimde bir 7-8 milyarlık senet var fakat tarihi birdahaki sene şubat ayına...

o ne be :)

---------------------------

@onemonster senet tek parça
  • up
  • senete guven kalmadı

bankalar dısında hıc bı yerde degerlendıremezsın

factorıng sırketlerı ılgılenmez bıle

bankada o kadar uzun vadelı senetı almaz

cek olsaydı en uygun ımkanları yasar factorıng saglıyor yuzde 3 le kırıyorlar.vergısılerı masrafları gelıyo ustune %5 gıbı bı rakama gelıyo.

atolyeyı ılk kurdugumuz zaman cok cek kırdırıyordum. ıscı maası ıcın 36 mılyarlık cek kırdırmıstım tam 9 mılyar para gıtmıstı.hıc unutmuyorum.ıcımce yara kaldı resmen

cekler sıralıydı 6.500 ytl olarak 2 aylık3 aylık4 aylık 5aylık gıbı 9 mılya ne demek ya.

cok para kazandırdım factorıngcılere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.