Şimdi Ara

## Intel Pentium E5200 Fiyat Listelerine Girmeye Başladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Intel Pentium E5200 Fiyat Listelerine Girmeye Başladı ##

Sene sonuna kadar ürün gamının önemli bir kısmını 45nm üretim teknolojisine adapte etme yönünde çalışmalarına devam eden Intel'in hedefindeki son seri çift çekirdekli Pentium E2000 ailesi oldu. Firma E5000 serisi ile birlikte çift çekirdekli Pentium E2000 serisini de 45nm üretim teknolojisine geçiriyor. Bu yönde kullanıma sunulan ilk model E5200 olacak. Belirttiğimiz gibi 45nm üretim teknolojisi ile hazırlanan işlemci 2.5GHz'de görev yapıyor ve 2MB seviye 2 bellek ile geliyor. 800MHz FSB hızını destekleyen işlemcinin çarpan kilidi ise 12.5 olarak belirlenmiş. Yüksek hız aşırtma potansiyeli sunacağı düşünülen işlemcinin Avrupa fiyat listelerine 70 Avro seviyesinden giriş yapmaya başladığını da belirtelim.

İlgili fiyat linki;
    http://geizhals.at/eu/a353030.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• önbelleği azcık yüksek olsaydı güzel olurdu
  • 70 avro çok ii bi deger sanırım yeni E2160 vakası f/p alanında
  • Giriş seviyesi için uygun işlemci fiyatıda iyi , oc potansiyelide yüksek gibi.
  • guzel haber tam f/p ve oc manyagı cpu geldı (: tskler fx57 ilk defa ben msj yazıorm
  • 2mb önbellek az ya..e2180 e benziycek gibi...70 iimiş...haber için saol fx57
  • e7200 ün fiyatı düşsünde
  • İştahımı kabarttı açıkçası.

İnş beklendiği gibi overclock potansiyeli iyi olur...
  • Haber için teşekkürler, gayet güzel olmuş, fiyatıda harika..
  • . çarpan ne demektir yahuu. ne oc yapılır
  • TR de e7200 den en az 15-20 $ ucuz olmalı diye düşünüyorum şöyle 100 dolar civarı olsa

12,5 çarpan iyiymiş

300 mhz fsb görsen 3.75 ghz olur mu acaba
  • Fena değil
  • standart soğutma ile 3.2 ghz.yi görebilir
  • ii oc olcak ii...7300 de bi gelsee...
  • Haber için teşekkürler 12.5 çarpan kilidi yüksek mi yoksa benmi öyle düşünüyorum
  • Her ne kadar Nehalem beklesemde dayanamayıp alacam sanırım bu işlemcilerden. E2xx serisi o kadar büyük bir referans olduki kendimi tutamıyorum.
  • Yeni komut seti 4.1 versiyonu yokmu acaba Pentiumlarda?? Resimde CPUz de görünmüyor...
  • Özelliğine göre fiyatı çok uygun.
  • Biraz beklemekte fayda var yeni mal herzaman pahalıdır... Yeni diye alıp, çok para ödemek mantıklı değil. Neticede hali hazırdakiler iş görüyor...
  • cuk oturdu denebilir , aferim intel e...

fiyatı biraz daha makul olsa tam f-p , 7200 kadar da oc oluyorsa süper
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.