Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.939
Cevap
452
Favori
2.681.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafif nemliler, ama bu kurutma makinesinin islem yapmaycagi anlamina mi geliyor? Yani ben kuru istiyorum :D
  • Suay_1984 S kullanıcısına yanıt
    Seçtiğiniz bu 2 programın (Pamuklu utu kurulugu ve Pamuklu dolap kurulugu) özelliği gereği çamaşırları hafif nemli çıkarır.
  • Dostum peki makinenin 5 dakika calismasi normal mi diyorsun? Sasiriyorum suan :)
  • Suay_1984 S kullanıcısına yanıt
    Bakın kurutma için attığınız o çamaşırlar sizin dediğiniz gibi hafif nemli ise seçtiğiniz o 2 programın bu kadar kısa sürede bitirmesi normal. Tekrar ediyorum; "seçtiğiniz o 2 program" özelliği gereği ıslak atılan çamaşırları hafif nemli çıkarır.

Edit : Tabi makinenizde gerçekten bir sıkıntı var ise ona bişiy diyemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 11 Nisan 2016; 8:03:02 >
  • Arkadaşlar konu 2009 da açılmış sanırım arada uzmanlar mevcuttur artık.

Kurutma makinesi almak istiyorum var mı tavsiye edeceğiniz modeller
  • cthax kullanıcısına yanıt
    Bütçenize göre yorumlayabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

Bütçenize göre yorumlayabiliriz

Bosch bayisine gittim, bana eski serie4 ve 6 modeli için listesinden daha pahalı fiyat çekti. Bende liste isteyip fiyatını pahalı söylediğini söyledim. Daha da pahalanacağını söyledi. Hem anneler günü, hem de yaz geliyor bu makineler neden pahalı olacak diye sorduğumda evlilik mevsimi olduğundan cevabı aldım :) Ben keyfimden istiyorum arkadaş evlenmiyorum ki. Başlıktaki eskilere sorum şu: Gerçekten de böyle mi Türkiye' de, daha da mı pahalanacak havalar gitgide ısınırken? Ne zaman alalım dersiniz. İki aydır ara ara araştırmamı sürdürüyorum.
  • canvara kullanıcısına yanıt
    Benim alisveris yaptigim siemens bayisindeki eleman kurutmalar icin kis bitimi sonbahar ortasina kadar alinmali yoksa oda dugun sezonu basliyor zam oluyor demisti ..

• Takip+++

Bize de bir kurutma makinesi lazım tavsiyeleri bekliyorum. Bu makinelerin kışın daha pahalı olması gerekmez mi? Kışın ihtiyaç daha fazla
  • Arkadaşlar merhaba. Ben her türlü çamaşırı, dolap kuruluğunda kurutma yapabilen bir makine arıyorum. Anladığım kadarıyla hem çamaşır makinesi hemde kurutma yapan makineler bunu yapamıyor?Yanılıyor muyum?Biraz bilgilendirebilir misiniz? Dolap kuruluğu için sadece kurutma makinesi mi almak gerekiyor?
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Hocam iste satici arkadaslarin kilasik sozleri ))

• Arkadaşlar Merhaba,
    Bir kurutma makinesi ihtiyacımız var.Butcem 1000 TL kadar ama zorlayarak 1200 lere cikabilirim(Tercihen 1000 TL ve altı cihazlar çok daha uygun olur).Aşağıda listeledigim modeller butceme uygun olanlar ama cihazlarla ilgili hiç bir fikrim yok ,bu cihazları kullanan yada bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.Cihazların tamamı B sınıfıdır.

Beko D70 7KG 680 TL
    Arçelik 2772KT 7KG 849 TL
    Electrolux2074 7KG 1099 TL
    Bosch Wte 84101 7KG 1179 TL
    Profilo KM 8431 8KG 1239 TL
    Hoover VTC 680 8KG 749 TL
    Hoover DNC 913 9KG 999 TL
    Hoover D1013 10KG 1200 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Mean Streets

Arkadaşlar Merhaba,
    Bir kurutma makinesi ihtiyacımız var.Butcem 1000 TL kadar ama zorlayarak 1200 lere cikabilirim(Tercihen 1000 TL ve altı cihazlar çok daha uygun olur).Aşağıda listeledigim modeller butceme uygun olanlar ama cihazlarla ilgili hiç bir fikrim yok ,bu cihazları kullanan yada bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.Cihazların tamamı B sınıfıdır.

Beko D70 7KG 680 TL
    Arçelik 2772KT 7KG 849 TL
    Electrolux2074 7KG 1099 TL
    Bosch Wte 84101 7KG 1179 TL
    Profilo KM 8431 8KG 1239 TL
    Hoover VTC 680 8KG 749 TL
    Hoover DNC 913 9KG 999 TL
    Hoover D1013 10KG 1200 TL

Benim size tavsiyem ilk önce ısı pompalı kurutma makinesi bakmanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ısı pompalı olmasının ne gibi avantajları vardır.Sanırım benim yazdığım modellerin hepsi yoguşmalı idi.

• quote:

Teşekkürler, ısı pompalı olmasının ne gibi avantajları vardır.Sanırım benim yazdığım modellerin hepsi yoguşmalı idi.

Kısaca açıklayayım.
    Isı pompalılar ısıyı muhafaza edip dışarı vermemesi sayesinde daha kısa sürede,daha az enerji harcayarak (daha kısa sürede kurutması sayesinde çamaşıra zarar vermeden)kurutmayı yapar.Isı pompası olmayanlar daha ucuzdur ama uzun vadede faturadan acısını fazlasıyla çıkarır.Ayrıca kurutma süresi çok daha uzun olur.Uzun süre ısıya maruz kalan çamaşırlar zarar görebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 14 Nisan 2016; 20:41:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Kısaca açıklayayım.
    Isı pompalılar ısıyı muhafaza edip dışarı vermemesi sayesinde daha kısa sürede,daha az enerji harcayarak (daha kısa sürede kurutması sayesinde çamaşıra zarar vermeden)kurutmayı yapar.Isı pompası olmayanlar daha ucuzdur ama uzun vadede faturadan acısını fazlasıyla çıkarır.Ayrıca kurutma süresi çok daha uzun olur.Uzun süre ısıya maruz kalan çamaşırlar zarar görebilir.

Arkadaşlar merhaba. Ben her türlü çamaşırı, dolap kuruluğunda kurutma yapabilen bir makine arıyorum. Anladığım kadarıyla hem çamaşır makinesi hemde kurutma yapan makineler bunu yapamıyor?Yanılıyor muyum?Biraz bilgilendirebilir misiniz? Dolap kuruluğu için sadece kurutma makinesi mi almak gerekiyor?

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Gayet açıklayıcı oldu teşekkürler, gün içerisinde ısı pompalı modellerede baktım fakat orada da fiyatlar 1500 lerden başlıyor.Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için tekrar teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Kısaca açıklayayım.

Arkadaşlar merhaba. Ben her türlü çamaşırı, dolap kuruluğunda kurutma yapabilen bir makine arıyorum. Anladığım kadarıyla hem çamaşır makinesi hemde kurutma yapan makineler bunu yapamıyor?Yanılıyor muyum?Biraz bilgilendirebilir misiniz? Dolap kuruluğu için sadece kurutma makinesi mi almak gerekiyor?

İkisi bir arada makineleri tavsiye etmiyor bu işten anlayan arkadaşlar.Zaten ikisi bir aradalarda en fazla 4-5 kg kurutma yapılabiliyor,o yüzden ben ayrı alıp üst üste kurdurdum.Hanım her gün dua ediyor. Balkon olmadığından çok sıkıntı oluyordu.Makineden çıkarıp dolaba koyuyor.Büyük nimet bu kurutma makinesi ve çok hijyenik.Faturaya da 5-7 tl farketti.

• quote:

Gayet açıklayıcı oldu teşekkürler, gün içerisinde ısı pompalı modellerede baktım fakat orada da fiyatlar 1500 lerden başlıyor.Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için tekrar teşekkürler

Buradan takip edin devamlı.En güncel fiyatları saat saat görebilirsiniz.Muhakkak bir yerden kampanya bulursunuz biraz takip edin.Sizin için ısı pğompalıları fiyata göre sıraladım.

http://www.epey.com/kurutma-makinesi/e/YToxOntpOjE2NjE7YToxOntpOjA7czo2OiIxODA0MjIiO319X3M6OToiZml5YXQ6QVNDIjs=/

• Arkadaslar selam

Asagıdakı makıne ıcın kullananız yada bılgısı olan var mı ?
    Ozellık ve fıyat acısından cazıp duruyor.

HOOVER DNH D913
    Isı Pompalı
    A++
    9 kg
    1399 tl

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hoover-dnh-d913-a2x-s-a-enerji-s%C4%B1n%C4%B1f-9-kg-19-program-aqua-vision-%C4%B1s%C4%B1-pompal%C4%B1-kurutma-makinesi-beyaz-1156280.html

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.