Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.902
Cevap
453
Favori
2.678.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scetin1985

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: yahyavuralkaya

forumdaki araştırmaların sonucunca kurutma makinesine electrolux edh3684pw3 modelinde karar kıldım. sizce nasıl hocam ? çamaşır makinesi olarakda ewf1286lew i almayı düşünüyorum. üst üste koydurmam gerekiyor.... değerlendirmelerinizi rica ederim.

Anneme bu modelin bir önceki versiyonu olan 3284 modelini aldım ve annem her kullandığında bana dua ediyor. Çok memnunuz, tavsiye ederim gönül rahatlığıyla. Çamaşır makinesi tercihiniz de iyi. Geçen hafta yakın samimi olduğumuz komşumuza da 1286LEW ve sorduğunuz kurutmanın bir üst modelini aldırdım. O da çok memnun kalmış, üst üste kurdurdu. EDH3686GDE aldığından çamaşır ile kurutması birebir aynı tipte oldu. Hatta bana Gönderdiği resmi de ekleyeyim.

Kalitesiz vb diyenler olmuş, kendi fikirleridir saygı duyarım ama bence alakası yok. Miele'den sonraki en kaliteli kurutucu bence. Sadece kapak malzemesi Siemens'e kıyasla daha zayıf. Onun dışında tambur hacmi, hav filtresi, çift yönlü kurutma, üst serilerde inverter motor kullanması dolayısıyla daha iyi bir makine bence.

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya

Candoğan bey merhaba,

böyle bir set ne kadara geliyor tahmini bir bilginiz varmı ?

Hiç indirim olmadan direkt liste fiyatı ile alınırsa 3650.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba Candogan Bey,

Bütün yorumlarınızdan sonra Electrolux EDH3897SDE kurutma makinesi almaya karar verdik.

Şimdi problem çamaşır makinesinde... Bu kurutma makinesinin altına AEG L87494EFL uyuyor mu? veya Electrolux' un 9 kg su jetli modeli yok mu?

Üstüste koyma veya koymama durumları için farklı çamaşır makinesi öneriniz var mı? Almışken iyi birşey alalım istiyoruz.Tercihimiz üstüste koymak, ama iyi bir çamaşır ve kurutma makinası için yanyana koymayı da düşünebiliriz.Teşekkürler
  • Falla en qhuseli qıjjeliq.. Qhejen qun jorphajı nasmi api qeldi qıjını quruttu qitti JİLLLOP qipi oldu.

• Amra77 A kullanıcısına yanıt
    Electrolux EWF1497CDW dostum bu ürün yeni çıktı su jetli ben sipariş ettim salı günü gelecek 2000tl civarı bunu düşünebilirsin.
  • FUAT775 F kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kullanım yorumlarınızı eklerseniz seviniriz. gerçi bugün ya da yarın spariş vereceğiz sanırım biz de.
  • FUAT775 F kullanıcısına yanıt
    Fuat bey nerden aldınız internetten bulamadım modeli?
  • Arkadaşlar kolay gelsin

AEG T76385AH3 kurutma makinası hakkındaki düşünceniz nedir. Ya da neyi tavsiye edersiniz desem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amra77

Fuat bey nerden aldınız internetten bulamadım modeli?

http://www.akakce.com/camasir-makinasi/en-ucuz-electrolux-ewf1497cdw-fiyati,3809623.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_tr369

Arkadaşlar kolay gelsin

AEG T76385AH3 kurutma makinası hakkındaki düşünceniz nedir. Ya da neyi tavsiye edersiniz desem?

Merhaba;

Yaklaşık 2 ay kadar önce bir yakınıma aldık şuan çok memnun. A+ enerji sınıfı Isı pompalı makine. Özel Protex çelik tamburlu, 8 kg güzel model panelide Türkçe.
  • electrolux EWF1497CDW nin AEG87494EFL ye göre artıları nelerdir? konu hakkında bilgisi olan var mı? teknik servisle görüştüm bugün aeg üzerine electrolux kurutma makinası kurulabiliyormuş ama çamaşır makinasına karar veremedim bir türlü. iki makina arasında kaldım. kurutma electrolux EDH3897SDW alacağız.
  • quote:

electrolux EWF1497CDW nin AEG87494EFL ye göre artıları nelerdir? konu hakkında bilgisi olan var mı? teknik servisle görüştüm bugün aeg üzerine electrolux kurutma makinası kurulabiliyormuş ama çamaşır makinasına karar veremedim bir türlü. iki makina arasında kaldım. kurutma electrolux EDH3897SDW alacağız.

Electrolux'te Ultramix yıkama sistemi var. Deterjan ile suyu alt bölümde jet motoru ile iyice karıştırıp köpürttükten sonra su jeti ile çamaşırların direkt ortasına püskürtüyor. Aynı işlemi yumuşatıcı alırken de yapıyor. Bu sayede yıkama ve yumuşatma performansı normal makinelerin daha üzerinde. Diğer artısı da ekonomik programda A+++ bir makine ile aynı sürede A+++ -%50 enerji harcıyor. YouTube'a AEG ökomix yazarsanız videoları var.
    AEG L87494EFL modelinde ise yalnızca su jeti var.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

electrolux EWF1497CDW nin AEG87494EFL ye göre artıları nelerdir? konu hakkında bilgisi olan var mı? teknik servisle görüştüm bugün aeg üzerine electrolux kurutma makinası kurulabiliyormuş ama çamaşır makinasına karar veremedim bir türlü. iki makina arasında kaldım. kurutma electrolux EDH3897SDW alacağız.

Electrolux'te Ultramix yıkama sistemi var. Deterjan ile suyu alt bölümde jet motoru ile iyice karıştırıp köpürttükten sonra su jeti ile çamaşırların direkt ortasına püskürtüyor. Aynı işlemi yumuşatıcı alırken de yapıyor. Bu sayede yıkama ve yumuşatma performansı normal makinelerin daha üzerinde. Diğer artısı da ekonomik programda A+++ bir makine ile aynı sürede A+++ -%50 enerji harcıyor. YouTube'a AEG ökomix yazarsanız videoları var.
    AEG L87494EFL modelinde ise yalnızca su jeti var.

Peki Candoğan bey aeg 87494efl de bulunan örn eco 15(soğuk yıkama) özelikler( ki yazın çok işe yarayabileceğini düşünüyorum) var mı ewf1497cdw'de? ya da antialerjik; ağırlık sensörü,vs ler var mı bu electrolux modelinde? aslında özetle bu aeg modelinin ewf1497cdw ye göre artıları var mı? Anladığım kadarıyla electrolux enerji tasarrufu açısından avantajlı ve daha temiz yıkıyor bu durumda.Ya aeg avantajları neler? teşekkürler

• Arçelik 2772 KT kullanıyorum 3 aydır.

Makine ortalama haftada 5 kez "dolap kuruluğu" modunda çalışıyor. Eskiden 35-40 lira arası gelirdi elektrik faturam 3 aydır ise: 101, 117, 107 tl geldi.

Sık kullanan biriyseniz kesinlikle A ya da A+ olmayan bir makina almayın. Ben aldım. Pişmanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portative -- 10 Şubat 2015; 16:52:28 >
  • Biz de siparişi verdik önümüzdeki hafta hem kurutma hem de çamaşır makinemiz geliyor, umarım memnun kalırız,Bİlgi veren herkese çok teşekkürler. Electrolux ikisi de EWF1497CDW VE EDH3897SDW.
  • Merhabalar Bende beko D70K var satıyorum 2 kez kullandım yer kapladigi icin satıyorum 0 ı bekoda 750 tl dir ben 350 e satiyorum 400 e sahibinen.comda bugun ilan açtım...ariza veya olumsuz durumda geri alirim

• portative P kullanıcısına yanıt
    arkadasim benin makina a++ 28 gunde 48 sefer acmisiz ve evinize gelen fatura zaten 105 110 tl arasi idi . Ve ilk ay faturamiz 113 tl geldi . Makina pahali ama elektirik yakimi yok .

• Ben şu 5 makine arasında kaldım.Son tavsiyeniz nedir?

1- ELECTROLUX EWF 1286 = 1.317 TL
    2- BOSCH WAS24322TR = 1.579 TL (İthal)
    3 -BOSCH WAW28560TR = 1.899 tl (İthal)
    4- LG F12B8TDP5 = 928 TL
    5 -PROFİLO CMG140DT = 1.100 TL
  • Miele TKR 650 WP XL Kurutma Makinası alacaktım. 750 TL zam geldi ürüne, fiyatı 5250 TL oldu. Miele almaktan vazgeçiyorum gibi Siemens mi alsam Electrolux mu sizce?
  • http://www.n11.com/electrolux-edh3684pw3-8-kg-kurutma-makinesi-a-sinifi-P29166669

merhaba arkadaşlar bu makine 1250 tl civarına geliyor almayı düşünüyorum bazı sorularım var yardımcı olur musunuz?
    öncelikle makineyi kullanan veya bilgisi olan tavsiye eder mi
    elektrik faturama ayda 20 kere kullanımla ne kadar fark ettirir?
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.