Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.902
Cevap
453
Favori
2.678.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cetin.s

quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Siemens kurutma makinelerinde indirim var
    WT46W260TR 1660 tl
    WT47W460TR 1925 tl
    WT45W561TR 2070 tl
    WT47Y760TR 2090 tl

Bu fiyatları aldım hangisini tavsiye edersiniz
    Çamaşır makinem siemens 7 kg olanlardan geleceğe dönük hangisi alınır ?
    Yardımınız için sağolun

Siemens fiyatları düştüğü için bugün stok adetlerini istedim, kurutmalar polonya'dan geldiğinden stokta olmayan ürünün gelmesini çok bekliyoruz.
    Yarın kesin bilgi geldiğinde paylaşırım buradan

Merhaba arkadaşlar,

Banada Siemens makineleri hesaplı geldi.Burda verilen fiyatlar nerden alınan fiyatlar?Ben İstanbul Anadolu yakasındayım.Cevaplarınıza göre hareket edicem.Teşekkürler şimdiden.

• Merhaba
    Elinde aralık Siemens kataloğu olan varsa bana şu kurutma makinelerinin bu ay ki fiyatlarını söyleyebilir mi?
    WT 47 w 460 TR
    WT 46 Y 800 TR
    WT 46 Y 810 TR

@cetin.s 47 W 460 modelinde kurutma sepeti var mı? Bu verdiğiniz fiyatlar satış fiyatıysa çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nur34 -- 6 Aralık 2014; 12:04:34 >
  • Merhaba arkadaşlar, yardımınıza ihtiyacım var.
    Siemens wt48y800tr ve bosch wty86800tr birbirinin müdailimidir , nasıl makinalardır, bilgi verebilecek olan var mıdır?
    Benim görebildiğim siemens a+++ bosch a++ başka farkları var mıdır?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nur34

Merhaba
    Elinde aralık Siemens kataloğu olan varsa bana şu kurutma makinelerinin bu ay ki fiyatlarını söyleyebilir mi?
    WT 47 w 460 TR
    WT 46 Y 800 TR
    WT 46 Y 810 TR

@cetin.s 47 W 460 modelinde kurutma sepeti var mı? Bu verdiğiniz fiyatlar satış fiyatıysa çok iyi

İstemiş olduğunuz modellerden bazılarının üretimi bitmiş, yerine çıkan kodun bilgisini de paylaştım

saygılar

WT47W460TR 21.01.15 (+ 3 gün yol) - 1,925
    WT46Y800TR modelin üretimi bitti, yerine çıkan model: WT45W560TR 2180
    WT46Y810TR modelin üretimi bitti, yerine çıkan model: WT47Y760TR 15.01.15 (+ 3 gün yol) - 2,090

WT46W260TR 07.01.15 (+ 3 gün yol) - 1,660
    WT45W561TR 21.01.15 (+ 3 gün yol) - 2,070

Teşekkür ederim.
    Bende bir önceki ayın katalogunda vardı wt46y800-810. Demekki üretimi durdu
    Peki bendeki katalogta wt47w460 ın fiyatı 2544. Siz oldukça uygun bir fiyat söylemişsiniz.
    Bu ay bir kampanya mı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba
    WT 47 w 460 TR
    WT 46 Y 800 TR
    WT 46 Y 810 TR

İstemiş olduğunuz modellerden bazılarının üretimi bitmiş, yerine çıkan kodun bilgisini de paylaştım

saygılar

WT47W460TR 21.01.15 (+ 3 gün yol) - 1,925
    WT46Y800TR modelin üretimi bitti, yerine çıkan model: WT45W560TR 2180
    WT46Y810TR modelin üretimi bitti, yerine çıkan model: WT47Y760TR 15.01.15 (+ 3 gün yol) - 2,090

WT46W260TR 07.01.15 (+ 3 gün yol) - 1,660
    WT45W561TR 21.01.15 (+ 3 gün yol) - 2,070

Teşekkür ederim.
    Bende bir önceki ayın katalogunda vardı wt46y800-810. Demekki üretimi durdu
    Peki bendeki katalogta wt47w460 ın fiyatı 2544. Siz oldukça uygun bir fiyat söylemişsiniz.
    Bu ay bir kampanya mı var?

Kampanyalı fiyatı bu modelin, nakitteki son fiyatını veriyorum ben direkt :)

Anladım şimdi:)
    Bana hangi modeli tavsiye edersiniz peki? Kurutma sepeti de olsun istiyorum.

• İşte sorun şuki hangisi alınır 561 tr ile 260 tr arasında kaldım kararsızım
    Bu kurutma sepeti ne işe yarar kullanışlı mıdır

Birde bu stok tarihleri kesinmidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 6 Aralık 2014; 14:37:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurutma sepeti yünlüler ,ayakkabılar ve hassas çamaşırları yıpratmadan kurutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankamon35

Merhaba arkadaşlar, yardımınıza ihtiyacım var.
    Siemens wt48y800tr ve bosch wty86800tr birbirinin müdailimidir , nasıl makinalardır, bilgi verebilecek olan var mıdır?
    Benim görebildiğim siemens a+++ bosch a++ başka farkları var mıdır?

Çetin bey,wt48y800tr nasıl bir makinadır? Boschun wty86800tr modeli ile aradında 500 tl fark var. Siemens için 2550 tl fiyat verdiler. Bosch için ise 2000 tl. Okuduğum kadarı ile siemenste bir çok modelin kodu değişmiş.bu modelinde kodu değiştimi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncel model tavsiye edecek var mi? 1700 civari butce icin.

• Samsung WW10H9610EW/AH veya BOSCH WAY24841TR makineleri arasında kararsız kaldım sizce hangisi olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

Guncel model tavsiye edecek var mi? 1700 civari butce icin.

Elektrolux edh3686 bu fiyata bu ürün alinir bu marka dan vaz geçmeyin alalma yi düşündüğünüz diğer markalarda da özellikle söylüyorum su tankini gidere bağlanabildiği ni kontrol edin rahatlik için makine aliyosunuz ama sürekli bunu boşaltmak la ugrasiyosunuz para izi verirken bu özelliği göz ardi etmeyin sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamtamamca

Samsung WW10H9610EW/AH veya BOSCH WAY24841TR makineleri arasında kararsız kaldım sizce hangisi olmalı?

Dostum alacagin ürünün inverter motor,isi pompali,a+++ ve özellikle su tankini gidere bağlama özelliği olup olmadigina bakin bu özellikler çok önemli bi de para tabi ama ben Elektrolux ürünlerini kullandigim için tavsiye ederim tercih sizin.

• Çok işe yarıyor gerçentende ama küresel ısınma açısından zararlı olması dezavantaj tabi ki...
  • Hoover DYH 9913 NA1X Aquavision A+ 9 Kg Kurutma Makinesi 1399 tl+100tl word puanla almış bulunmaktayım bakalım iyi kötü dengesini kurulduktan sonra anlıyacağız herkese iyi forumlar sorularıma cevap veren herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkanilginli

Hoover DYH 9913 NA1X Aquavision A+ 9 Kg Kurutma Makinesi 1399 tl+100tl word puanla almış bulunmaktayım bakalım iyi kötü dengesini kurulduktan sonra anlıyacağız herkese iyi forumlar sorularıma cevap veren herkese teşekkürler.

Bu aralar ben de bi kurutma makinesi bakıyorum. HB da Hoover indirimi benim de ilgimi çekmişti.
    Sizin mesajınızda "CEVAP VEREN HERKESE TEŞEKKÜRLER" yazısını görünce 1 saate yakındır konuyu geriye doğru okudum ta ki sizin ilk mesajı görene kadar.

Yaw kimse size yardımcı olmamış gördüğüm kadarıyla ama yine kibarlığı bırakmayıp teşekkür etmişsiniz.
    Walla ben sizin gibi olamayacağım sizin yerinize teessüflerimi iletiyorum.

Neyse şaka bir yana makine hakkında yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Ayrıca tüm forumdaşlar Hoover servisi uzak durulması gereken bir yapıda mı yoksa Hoover alınabilir bir marka mıdır?
    Şimdiden herkese teşekkürler...

• semih56 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ilginize cevap veren 1-2 arkadaş oldu ama çok önce o zaman başka makinayı sormuştum bu biraz kurutma makinası forumunun az takibi ile alakalı zanedersem bir de genelde forumda en çok simens bosch elektrolüx tavsiyesi var nedense birazda arçelik mesela hotpointi sordum Hotpoint Ariston AQC9 4F5 T/Z1 (EU) kokomoko adlı üye çok yardımcı oldu özelden görüşük o makinayıda 1400tl civarı piyasa bulamadım.kısmet bunaymış yorumlarımı en kısa sürede yazıcağım
  • cetin.s kullanıcısına yanıt
    Hoover kurutma makinesi üretim hattı eskişehir de hocam. Gerçi Siz bosch siemens profilo grubunu kast etmişsiniz sanırım.

http://www.hoover.com.tr/azienda/storia.asp

2007 yılından beri fırın ve ocak üretimi, 2009 yılından beri kurutma makinesi üretim merkezi Türkiye grubun.

3 yıl garantili ve 4 yıl uzatma 95 tl. Avrupanın en büyük gruplarından biri Candy group. Keza Hotpoint grubu. Ama ülkemizde marka bilinirliği yok bu markaların.

Bir de Çerkezköy fabirkada çalışan bir askerim "tüm üç markaya aynı iç malzemenin takıldığını aralarında fark olmadığını" söylemişti. Bu doğru mu gerçekten? Marka konumlandırmasına göre mi fiyatlanıyor ürünler yoksa kalite farkı gerçekten var mı?

Benim merak ettiğim olay B sınıfı kurutma makinesi ile A+ kurutma makinesi arasında gerçek hayatta ne kadar tüketim farkı var?

Laboratuvar şartlarında tespit edilen değil, gerçek hayatta içinde çamaşır kuruyan evde kurulu makineler arası fark...

2 kat veya daha fazla para vermeye değer mi değmez mi?

Isı pompalılarda daha düşük ısıda kurutma yapmasıyla, ısıtıcılı makinenin yüksek ısıda kurutması arasında gerçekten fark oluyor mu yoksa milletin parasını cebinden almak için uydurulan pazarlama lafları mı?

Benim için şimdi bütün mesele bu:))

• semih56 S kullanıcısına yanıt
    slm herkese makinayı kurdular bir sıkıntı gözükmüyor şu anda halen kurutmada sesini ölçtüm 55db tabi telefonla dışarıya nerdeyse yüzey olarak dokunulmayacak sıcak yer yok çok rahat çocuk bile elini sürebilir bir de kısa video çektim sorularınız varsa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışacağım. bir de makina her iki yönde eşit şekilde hareket ediyor bilginize.

http://www.youtube.com/watch?v=kzvBQfsFZf4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanilginli -- 9 Aralık 2014; 13:20:55 >
  • quote:

Arkadaşlar,

Siemens kurutmaların indirimli ürünleri şuan Çerkezköy'deki fabrikada stokta yok, ürünler Polonya'dan geliyor ve geliş tarihleri şöyle görünüyor şuan planlamada;

WT46W260TR 07.01.15 (+ 3 gün yol) - 1,660 tl
    WT47W460TR 21.01.15 (+ 3 gün yol) - 1,925 tl
    WT47Y760TR 15.01.15 (+ 3 gün yol) - 2,090 tl
    WT45W561TR 21.01.15 (+ 3 gün yol) - 2,070 tl

Fiyatlar dusmus ben cetin beyden 3 ay once tr260 modelini 1840 a almistim. Nerdeyse 200 tl fark var

• Ben de arçelik 2772 aldım. Revizyonlu 0 ürün ve 1 yıl garantili. fiyatı 510 tl. Ankara'dan aldım almak isteyen olursa adamların elinde 2 tane daha varmış, aracı olurum.

Benim ütülenecek çamaşırım pek yok. Kurutma makinasından alıp dolaba direk yerleştirmek için ne kadar süre kurutma yapıyor, bilen var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.