Şimdi Ara

Facebook'a girmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
382.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dünden beri internetim bütün sitelere giriyor ama facebook'a girmiyor. Facebook'ta mı bir sorun var yoksa benim internetimden kaynaklanan mı? Öyleyse nasıl çözebilirim. Teşekkürler..

• facebook ta sorun yok
    dns ini flush yap bi
    Başlat>Çalıştır>cmd yaz
    acılan yere " ipconfig /flushdns " yaz tırnaklar olmadan oyle bir dene olmassa dns adresini değiştir.
  • Hocam hiç bir şekilde olmuyor. DNS'i opendns'ten açmıştım otomatik DNS sunucu al yaptım olmadı. Dediğin gibi başlat çalıştır yaptım yine olmadı..
  • Yok mu başka tavsiyesi olan
  • Bendeki açıyorda ne oluyor sanki açana kadar canı çıkıyor çoooook yavaş bu Façebok.
  • Hala giremiyorum Facebook'a
  • İsyanım var ulan!!! Hala benim bilgisayarımda facebook açılmıyor ancak içeride ki bilgisayarda açılıyor. Benim bilgisayarımda DNS ayarları değiştirilmiş durumda onun için mi girmiyor diye DNS'i eski haline aldım hala giremiyorum!!!
  • firefox'la dene veya ie ile dene eger ikisiylede denediysen aklima tek şey geliyor

facebook senı 'lamış
  • O ihtimalide düşündüm ancak içeride ki bilgisayardan hala kendi oturumumu açabiliyorum. Ayrıca eğer 8-10 kez arka arkadaya yenile yaparsam arada Facebook'a girebiliyorum.
  • HijackThis kullanarak scan yaptım ve bulduğu herşeyi sildim böylece tekrar facebook'a girebiliyorum.
  • iyide hoca hijackthis virüs bulmuyo ki. regedit kayıtlarını tespit ediyo sitesinden analiz yapıp zararlıları siliyosun. arkadaşımdada girmiyor face analiz yaptım zararlıları sildim tık yok. Hala girmiyor denemediğimiz şey kalmadı.
  • Arkadaşlar lütfen banada yardım edin bende facebooka giremiyorum..bende hem explover hemde mozilla var ikisindede giremiyorum...exploverda adres ve şifreyi girdikten sonra yazı karakterleri değişiyo sola doğru yaslanıyo ve şöyle bi yazı çıkıyo:İstediğin Sayfa Bulunamadı...hemen aşağıda Ana Sayfaya Dön Önceki sayfaya geri dön yazıyo...bunu sebebi ne olabilir???mozilladada aynı şeyler çıkıyo...herşeyi denedim olmadı....DNS adresimi değştirdim yine olmadı lütfen allah rızası için bana da ayrdım edin
  • arkadaşlar bende facebook giremiyorum facebook sayfası geliyor fakat ne yaparsam yapım aynı şekilde kalıyor ordaki linklere tıklıyorum sayfa ayneen kalıyor yardım edebilirmisniz :?
  • up
  • arkadaşlar facebook 'um bozuldu ne oldu anlamadım giriş yapıyorum sadece sayfalarım görünüyor " anasayfa , profil , mesajlar " sekmesi yok sadece ayarlar ve çıkış var nasıl düzeltirim bi bilgisi olan lütfen yarım
    baba_ufuk_355@hotmail.com
    ufux51@hotmail.com
    yardımmmmm
  • Bendede böyle sorun var,http://www.facebook.com yazarsam girmiyor fakathttps://www.facebook.com yazarsam giriyor http değil https yazarak deneyin.
  • ya 2008de açılmış konuya şimdi yazmak istemezdim ama aynı sorundan bende de var ve çok acil onarmam gerekli bu sorunun çözümünü bilen biri varsa rica ediyorum yardım etsin
  • ya bnde faceye girince reklmlar çıkıo ve sadece çıkış yap yazıo...profil,anasayfa fLn gzükmüo...nasıL düzelir..??
  • ARKADAŞLAR ÇÖZÜM YOLUNU BULDUM SONUNDA HERKEZ BURAYA BAKSIN ARKADAŞLAR ŞİMDİ SİZİN FACEBOOK A GİRERKEN ŞİFRENİZİ YAZDIKTAN SONRA ENTER A BASINCA

AYNI SAYFA KARŞINIZA ÇIKIYOR ŞİMDİ ARKADAŞLAR SOL ALT KÖŞEDEN SİSTEM TARİHİNİ 2007 YAPIN VE AYIDA ARALIK YAPIN BUNUN NEDENİ FACEBOOK SERTİFİKANIZIN BİT

MESİ YÜZÜNDENDİR O SERTİFİKAYI GERİ ALDIKTAN SONRA NORMAL İNTERNETTEN FACEBOOK A GİRİN ŞİFRENİZİ YAZIN SERTİFİKA HATASI YAZAR ONU GEÇ DEYİN FACEBOOK

AÇILMIŞTIR AYNI HATA OLURSA GENE GEÇ DİYİN TAKİ YENİ SERTİFİKA ÇIKARANA KADAR ÇIKARMAYIDA UNUTMAYIN HEPİNİZE İYİ FACEBOOK LAR DİLERİM SAYGILARIMLA

ÇAĞDAŞ ÇELEBİ
  • ARKADAŞLAR EKLEMEDİĞİM BİEŞYİ EKLİM SERTİFİKA ALMAK ŞÖYLEDİR SERTİFİKAYI ÜST WWW YERİNDE SOLDA SERTİFİKA HATASI DER ONAA BASIN SERTİFİKA AL DİYİP ALIN

SİSTEM TARİHİNİZİ ARTIK İLERİYE ALABİLİRSİNİZ +REP İ ESİRGEMEYİN HEPİNİZE İYİ FACEBOOK LAR MUTLU GÜNLER
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.