Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
911.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eski konumuzun güncelliğini yitirdiğini düşünerek yeni konu açmayı uygun gördüm. Burada Palio'larımız hakkında her şeyi yazabileceğimiz bir ortam. Kulübümüz bütün palioları Mk1, 2, 3 modelleri kapsamaktadır. Üye listesi sürekli güncellenecektir. Herkese güzel ve faydalı paylaşımlar dilerim.

FIAT PALİO AİLESİ

MK1 (1996-2002)

Weekend modeli;

MK2 (2002-2005)

Weekend modeli;

MK3 (2005- )

Araçlarımıza nazar değmemesi için :)

ÜYE LİSTESİ
    (Siz de benim gibi aracınızın bilgilerini söyleyin üye listemize aktarayım. Ayrıca Palio severlere de kulübümüzün kapıları açıktır :)

1.Energetic, 1999 mk1 1.6 16V HL 103hp Kadife Kırmızı

2.multijet, Paliosever

3.nrglife, 2007 mk3 1.2 8V 60hp Active Çelik Gri

4.Palio, 2005 mk2 1.2 8V SL 60 hp Beyaz

5.ÖfKeLiKaLaBaLıK, Paliosever

6.ezelya, 2003 mk2 1.2 16V EL 80hp Çelik Gri

7.Baracuda, 1998 mk1 1.6 16V HL 103hp Kadife Kırmızı

8.SD7!, 2000 mk1 1.4 8V EL 71 hp Beyaz

9.jordan83, 2004 1.2 16V HL 80hp Speedgear Metalik Kırmızı

10.qzwxeci, 2001 1.2 8V EL 75 hp Gri

11.pokomon24, 1998 mk1 1.4 EL 71 hp Metalik Gri

12.DeLmIrA, 2004 mk2 1.2 8V SL 60hp Beyaz

13.mkkabaoglu, 2004 mk2 1.2 16V Speedgear Ege Mavisi

14.profax, 2007 mk3 Van 1.3 70hp Multijet Ateş Kırmızısı

15.asi_boyz, 1998 mk1 1.6 16V HL 103hp Metalik Yeşil

TEKNİK DANIŞMAN: Fdd24

Mk3 imzamız;

[center][image]http://img529.imageshack.us/img529/7166/palioavatarrq8.jpg[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_25424071/tm.htm][b]DH FIAT PALIO KULÜBÜ [size=1]''mk3 driver''[/size][/link][/b][/center]

Görünümü;

Mk2 imzamız;

[center][image]https://store.donanimhaber.com/45/11/d9/4511d9c0171541145df13a6e1244ea0a.jpg[/image][/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_25424071/tm.htm][b]DH FIAT PALIO KULÜBÜ [size=1]''mk2 driver''[/size][/link][/b][/center]

Görünümü;

[/code]

Mk1 imzamız;

[center][image]https://store.donanimhaber.com/14/e5/00/14e500eef63e0aefa700e9f96f8f8b4e.jpg[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_25424071/tm.htm][b]DH FIAT PALIO KULUBÜ [size=1]''mk1 driver''[/size][/b][/link][/center]

Görünümü;

Beğeneceğinizi umuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 23 Nisan 2016; 4:54:13 >
  • clübünüz hayırlı olsun

palio yu bende çok seviyorum doblodan önce 1,6 weekend vardı ne arabalar geçiyorduk çok memnunduk 6 sene 120,000km yol yaptık tık demedi süper bi araba
  • Teşekkürler multijet :) Eski aracınızın altındaki motor fiatın bugüne kadar geliştirdiği en sağlam motorlardan biridir. Sağlam araçlar gerçekten.
  • Mrb arkadaşlar.. Kulubümüzün hayırlı ve aktif olması dileklerimle.. Beni de kaydedin..

nrglife, 2007 mk3 Palio 1.2 8v 60hp Çelik Gri

2 ay önce 32000 km de aldım Eski aracım 96 Tipo 2000cc 16v 160hp (Sedicivalvole) den sonra çok sakin ve yavaş kalıyor ama yine de çok seviyorum arabamı
    (Bu arada benzinciye de sakin sakin gidiyor 1 depo (Işık yanınca dolduruyorum yaklaşık 38-39 lt alıyor) ş.içi-ş.dışı karma kullanımda 630 km yapıyor
  • hoşgeldin nrglife. zaten eski kulüpten ufak bir merhabamız vardı. Hemen ekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

hoşgeldin nrglife. zaten eski kulüpten ufak bir merhabamız vardı. Hemen ekliyorum.

Hoşbulduk.. Bu arada ismimiz, hangi şehirde olduğumuz, mesleğimiz vs. gibi detayları da yazalım mı ne dersin? Yoksa gereksiz mi olur..

Ben bu kulubün Palio çevresinde herşeyi konuşup paylaşabileceğimiz bir ortam olmasını isterim açıkçası..
  • benide eklediğiniz için çok teşekkürler zaten tüm fiat modellerini severim

dediğiniz gibi o motor harika bişeydi hem de tork değerleride çok iyidi

ve hiç sorun çıkarmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: nrglife

quote:

hoşgeldin nrglife. zaten eski kulüpten ufak bir merhabamız vardı. Hemen ekliyorum.

Hoşbulduk.. Bu arada ismimiz, hangi şehirde olduğumuz, mesleğimiz vs. gibi detayları da yazalım mı ne dersin? Yoksa gereksiz mi olur..

Ben bu kulubün Palio çevresinde herşeyi konuşup paylaşabileceğimiz bir ortam olmasını isterim açıkçası..

Fark etmez. İlerleyen zamanda diğer paliocu arkadaşlarımızın de isteği doğrultusunda böyle birşey yapabiliriz. Zaten eski kulüpten farkı da bu olacak, palio hakkında herşey paylaşıma açılacak
  • kulup hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirei

kulup hayırlı olsun

teşekkürler
  • Yeni Palio klubünüz hayırlı olsun.Güncel konular olsun
  • Araçlarımız ne kadar yakıyor arkadaşlar? ben 90 ytl ile 260 km yaptım ş.içi/ş.dışı karma.
  • Bu arada araç benzinli tabiki
  • bence en güzel kasa ilk kasa paliolar çok şık tasarımı var
    ve çok havalı sportifler

yakıtı bizimki 1.6 idi şehir içi 10litre yakıyor du ama fena gidiyordu max 200km gördük ama daha gidiyordu
  • takımınız hayırlı olsun :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafasefa

takımınız hayırlı olsun :)

Teşekkür ederiz
  • quote:

Araçlarımız ne kadar yakıyor arkadaşlar? ben 90 ytl ile 260 km yaptım ş.içi/ş.dışı karma.

Benimki de ş.dışı 100 km.de 4.9 lt, ş.içinde 100 km.de 7 lt yakıyor.. Diğer bir deyişle karma kullanımda bir depo ile yaklaşık 630 km yol yapıyor (Işık yanınca depoyu doldurduğumda yaklaşık 38-39 lt alıyor) Yani 136 YTL ile 630 km yol..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nrglife

quote:

Araçlarımız ne kadar yakıyor arkadaşlar? ben 90 ytl ile 260 km yaptım ş.içi/ş.dışı karma.

Benimki de ş.dışı 100 km.de 4.9 lt, ş.içinde 100 km.de 7 lt yakıyor.. Diğer bir deyişle karma kullanımda bir depo ile yaklaşık 630 km yol yapıyor (Işık yanınca depoyu doldurduğumda yaklaşık 38-39 lt alıyor) Yani 136 YTL ile 630 km yol..

Peki hocam performansından memnunmusun aracının? Gerçekten yakışı çok güzelmiş. Rampalarda çekişi filan nasıl?
  • quote:

Peki hocam performansından memnunmusun aracının? Gerçekten yakışı çok güzelmiş. Rampalarda çekişi filan nasıl?

Aslında bu arabayı alırken çok tereddütlüydüm.. 60 beygir.. (Topu topu 60 tane beygir.. Eski arabam 160 hp) "Acaba çeker mi?, Acaba boğulur mu?, Acaba motor arabaya küçük gelir de çok yakar mı? vs.vs." Ama inan korktuğum gibi olmadı. Arabanın gidişi, çekişi gayet güzel.. Rampada tıkanma falan yapmıyor, yüklü olsa bile.. Tabi ki bu söylediklerim kendi çapında bir yorum.. Asla 1.6 gibi olmaz tabi ki.. Ama kendi sınıfı için gayet iyi performans veriyor.. Fiat mühendisleri güzel iş çıkarmışlar..
    Eski arabam 0'dan 100'e 8.5 saniyede falan çıkıyor bu da 15 saniyede çıkıyor ama sonuçta çıkıyor.. Eski arabamla rampada 4.vitesle 80'le çıkardım bununla 2.vitesle 30'la çıkıyorum ama sonuçta çıkıyor rampanın ortasında falan kaldığım hiç olmadı..
    Devir ekonomi devri.. Birde artık çoluk çocuğa karıştık (Yaşlandık mı ne..) Öyle eskisi gibi otobanda 200 basalım, ışıkta yanımızdaki arabaya kaç boy fark atalım muhabbetleri falan kalmadı.. O yüzden arabamdan çok memnunum..
  • Selam arkadaşlar .klübümüz hayırlı olsun.Beni de kaydederseniz sevinirim.
    2005 MK2 1.2 8v SL 60 hp beyaz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.