Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
913.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende logan la takas yapmıstım ,palio nun keyfini vermiyor yeni olsada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk343458

bende logan la takas yapmıstım ,palio nun keyfini vermiyor yeni olsada

loganı sıfır mı almıştınız,
    palio kaç modeldi takasta kaç tl saydırlar. ben biraz pahalı aldım palioyu, 12600 TL verdim 101 tl noter 330 tl sigorta 51 tl de temmuz vergisi ödedim. ama 12750 ye kadar vermeyi düşünüyorum. satıp gelirseniz daha iyi olur dedi reno bayisi biz düşük alırız dedi.

buradaki ilanlara baktım da bir çoğu gövde rengi ama bir çoğuda siyah tampon
    mesela aşağıdaki ilan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-yanik-yok-boya-yok-deyisen-yok-kacmazzzzz-173722874/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 3 Ağustos 2014; 10:59:11 >
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    2012 de sıfır aldım takasda 9000 e saydılar 115000 km de brc lpgli orjinal ful bakımlı boyasız araçtı (inanamayıp şasırdılar) tamponlarıda gövde rengiydi ,piyasa bayağı yükselmiş hala pismanım sattığıma

• quote:

2012 de sıfır aldım takasda 9000 e saydılar 115000 km de brc lpgli orjinal ful bakımlı boyasız araçtı (inanamayıp şasırdılar) tamponlarıda gövde rengiydi ,piyasa bayağı yükselmiş hala pismanım sattığıma

çok ucuza gitmiş doğrusu.
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    takasda ucuza gidiyor piyasa o zaman yüksek değildi

• 2004 palio 1.2 16 valf.tatilde uzun yol yaptim.sehir dışında km de 0.275 kuruş yakti.klimam hep acikti.bagajim dolu ve araçta 4 yetişkin birde cocuk vardi.bana tüketim cok iyi geldi.bu benim ilk uzun yol tecrubemdi.palio yu nisan ayından beri kullanıyorum.bu tüketim verileri ile aracımı daha cok sever oldum.palio severlere saygılar.

• palio aracımdan çok memnunum, yakıtı süper.
  • sa arkadaşlar,
    elimde epey sıkıntılı 2005 1.2 palio go modeli var yetkili servisler arıcın yarı fiatı kadar masraf çıkarıyor ve pekte uğraşmak istemiyolar
    anadolu yakasında işinin ehli kendi aracı gibi ilgilenecek fiyat konusunda yardımcı olacak bir usta tavsiye edebilir misiniz
  • S.aleyküm arkadaşlar

2 gün sonra Palio alıcam acil cevaplarsanız sevinirim

2014 model Fiat Palio 1.2 16 V

LPG 'li ve Mk1
    140 bin kmde

Alacağım fiyat : 14.00 TL

ufak 2 boyası var.

Sizce fiyat uygunmu ? Birde 2014 model kasada mk2 kasa olması gerekmiyormu acil cevap verirmisiniz.
    Birde bakım olarak neyi sormam gerekiyor ? Yani şu degiştimi şu bakımı yapıldımı diye ? Teşekkürler
  • intiba_ İ kullanıcısına yanıt
    1.2 mi kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: mercyn

S.aleyküm arkadaşlar

2 gün sonra Palio alıcam acil cevaplarsanız sevinirim

2014 model Fiat Palio 1.2 16 V

LPG 'li ve Mk1
    140 bin kmde

Alacağım fiyat : 14.00 TL

ufak 2 boyası var.

Sizce fiyat uygunmu ? Birde 2014 model kasada mk2 kasa olması gerekmiyormu acil cevap verirmisiniz.
    Birde bakım olarak neyi sormam gerekiyor ? Yani şu degiştimi şu bakımı yapıldımı diye ? Teşekkürler

hocam bu model arabada ufak tefek sorunlar olur. ben de aynı aracı 14500e satıyorum ama benim ki 119 bin de ve bakımlarını geçen ay yaptım, uzun yola gideceğimden. araç yakıt konusunda oldukça iyi bir araç. bence ufak tefek şeylere takılmayın. 2004 model olup da boyası olmayan araç yok gibidir. büyük problemi yoksa uygun. yalnız araç masraflıysa girmeyin.
    hocam bu model arabada ufak tefek sorunlar olur. ben de aynı aracı 14500e satıyorum ama benim ki 119 bin de ve bakımlarını geçen ay yaptım, uzun yola gideceğimden. araç yakıt konusunda oldukça iyi bir araç. bence ufak tefek şeylere takılmayın. 2004 model olup da boyası olmayan araç yok gibidir. büyük problemi yoksa uygun. yalnız araç masraflıysa girmeyin.
  • quote:

1.2 mi kullanıyorsunuz

.evet hocam 1.2 kullanıyorum
  • Yakıt konusunda en iddalı modeli hangisidir aceba Palio ların?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xardias -- 10 Ağustos 2014; 10:30:02 >
  • xardias kullanıcısına yanıt
    Palio lar arasında en az yakan sırasıyla yani benim tevsiyem ile.

1.3 Multijet dizel.,
    1.4 8V fire mpi çok nokta enjeksiyonlu.
    1.2 16v Mpi
  • tunc52 kullanıcısına yanıt
    evet 1.3 multijetler gercekten de cok az yakiyor. bayramda konyadan istanbula sonra akcakocaya sonrasinda da konya ya geldim toplamda 1750 km yol yapmisim. harcadigim yakit tl olarak 350 ama siz deyin 400, km basina 0.23 yapiyor yaklasik.
    ve ben 120 ye kadar basarim bazen 130 140 da olabiliyor yol durumuna gore, kullanmasam inanmam ama bazen ben bile hayretler ediyorum bu araca, buarada aracim 2008 1.3 dynamic :) daha bugun biri sordu memnun musun diye adama neler neler soyledim almasi icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

Palio lar arasında en az yakan sırasıyla yani benim tevsiyem ile.

1.3 Multijet dizel.,
    1.4 8V fire mpi çok nokta enjeksiyonlu.
    1.2 16v Mpi

1.4 8 valf nasil oluyor da 1.2 16 valften daha az yakıyor. Hem motor buyuk hemde valf az.

• yaklaşık aynı yakar eski 1.4 ler hariç

• Merhaba kolay gelsin, palio 1.2 aracım var arabada son zamanlarda 80-100 arası aşırı direksiyon sallaması var bunun için nereye gitsem daha sağlıklı olur ?
  • MMertcan M kullanıcısına yanıt
    rot balansa gidin,lastiklerin havasınıda kontrol edin

• quote:

yaklaşık aynı yakar eski 1.4 ler hariç

Benim araç 1.4 EL lpg de şehir içi 0,33 tl yakıyor, bizim burada lpg pahalı 2,85 tl./litre

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.