Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (463. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
912.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • palio sevdam 2011 yılında 99model 1.6 16v ile başladı lpg hiç takmadım aracıma gerek gidişi gerek yol tutuşu bana yetiyordu ara sıra arka kayıyordu ama hoşuma gidiyordu o zamanlarda mart ayında tekrar bir palio 1.3 multijet 2005 model bir palio daha aldım km yüksek 270binde fakat aldığım araç çok temiz bu araçları hor kullanmadığın sürece öyle aşırı sıkıntı vermiyorlar düzenli bakımlarını yap yeter 270binde olmasına rağmen uzun yolda 140 -200 km hız arasında 310 km yol gittim sadece 50lira mazot yaktı şehir içinde motorsiklet niyetine binilebilecek bir araç bu arada 9500 e aldım aracı sol tarafta hafif cizikler ve kapıda göçükler vardı kaputtada aynı şekilde temizlik olsun diye bide boyattım canavar gibi şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem09

Hayirli olsun,susturucuyu degistirmek Belki sesi azaltir..buna siz karar verin..yakit tüketimi kişiye göre değişir..ama bahsettiğiniz şartlara göre normal yakmış..benzinde ne yakarsaniz lpgde %20 fazlasını yakmali araç..fabrika verilerini de referans alabilirsiniz..

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' Ustam benimde egzozla ilgili bir problemim var resimde işaretlediğim yerde patlak var arabanın muaynesinin yapılması gerektiği için sorunu halletmem gerekiyor bana ne kadara patlar bu sorun
  • atla kullanıcısına yanıt
    Eğer susturucu değişimi gerekliyse 200 tl tutar en az..yine de bir egzozcuya sorup fiyat alın..Orjinal egzoz "matay" marka..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamunaleykum arkadaşlar 2000 model 1.2 benzinli palioda yakıt lambası kırmızı yandıktan sonra ortalama kaç km gider ?? Teşekkürler.

• 2008 model palionun orijinal radyosunun cikis gucu kac watttir ve hoparloru 2 yollu mu 3 yollu mu oluyor arkadaslar ?

• Slm.lar.Dun aracimin yagini degistirdim.2 yil 10 bin km olmustu.polen,yag,hava filtresi degisti.antifiriz olcumu yapildi balata kontrolu hidrolik yagi kontrolu yapildi.40 tl iscilik verdim.nasil erdem bey iyimi.parcalari ve yagi ben kendim aldim.tamirci selenia sart degil 10 40 castrol daha iyi dedi.yan tarafta egzozcu da vardi arabam da sportif bir ses vardi abart egzoz gibi.tamirci elini egzoza tikadi ve araba calismaya devam etti.kacak var dedi.zaten daha once baska bir egzozcuda susturucu icindeki elyafin dagildigini soylemisti.gitmisken yan dukkandaki egzozcuya egzozuda degistirdim 200 tl verdim.arabanin calisma sesi bile degisti.aracim daha sessiz su an.uzerinden aes marka susturucu cikti.yani agar marka egzoz.yeni takilan gürpa diye bir marka.egzozcu matay kadar iyi dedi.paylasmak istedim saygilarimla.erkan

• Gayet uygun fiyata halletmişsin,50 liradan aşağı yağ degistirmiyorlar..Egzoz matay olsa daha iyi olurdu..Fiyatı da piyasa işi..Onların bir liste fiyatı bir de tanıdık müşteri fiyatı vardır..Yani o egzoz taş çatlasa 100-120 liraya da yapılırdı:)))
    Aracın çekişi bile değişir,yakit tüketimi bir miktar düşebilir..

• 80 tl aldandik mi hocam yani.😃

• Hayır aldanmadin..Şöyle düşün; bir malı 50 ye alıp 150 ye satan biri,pazarlık etmeden 150 ye sattigindan en çok kâr elde ediyor..Pazarlık edenden daha az... Eş dosttan daha da az kâr elde ediyor..Ama hepsinde kâr ediyor..Durumunuz bu,normalde hangi egzozcuya gitseniz , bu fiyat olurdu..Böyle olunca kandırılmış olmadınız:)))

• Teşekkür ederim su serptiniz.😉

• Rica ederim,bu saatten sonra benzin dökmenin anlamı yok..Su ile serinletmek lazım,zaten yanan yanmış:))

• Dostlar merhaba,
    3 aydır araba arıyorum. Bugün bir arkadaşım vasıtasıyla "Fiat Palio 1.4 EL" buldum.
    Aracı daha görmedim, inşallah pazartesi göreceğim, ekspertize sokacağım.
    Araç : 2000 model, 110.000 km, ses sistemi mevcut, lpg li, orjinal, kazasız. Fiyatı ise 16.500. Satıcı nuh dedi peygamber demedi. Sizce bu fiyatı hak eder mi bu araç?
  • damdakiayi kullanıcısına yanıt
    1.4 fire 2006 2007 2008 110bin 140bin civarında yeni kasa tavsiye ederim 16bin 17bin 18bin e bulunuyor ilk kasa 1.4 araba sifir desen 12 binden fazla vermem

16bini ilk kasaya verecegine 2006 2007 hemde 17bine temiz düşük km rahat bulursun

2006 si var yakit olarak gayet güzel lpg de tabi. benzin ile pek kullanmadım

kısacası 2000 modeli her türlü tokatlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-palio-1.4-active-84.000-km-klima-yeni-kasa-bakimli-298579430/detay

bir tane link vereyim ama bunlar kafayi yemis beyler 2 3 ay önce 17 18 bin civarında idi bu fiyatlar 20 25binlere çıkmış fiyatlar ne olmus piyasaya böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S24ULTRA -- 28 Mayıs 2016; 22:31:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam inan ki 3 aydır cayır cayır arıyorum ama sizin dediğiniz modelleri sizin dediğiniz fiyata bulmak çok çok zor. Piyasa sizin de söylediğiniz gibi akıl alır gibi değil. Arabaya da ihtiyacım var, beklemek istemiyorum. Denize düşen yılana sarılır misali olacak bizim iş.
  • NAZAR OTOMOTİV'DEN SATILIK 2001 MODEL HİÇ LPG TAKILMAMIŞ
    İlan No: 303273434
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-nazar-otomotiv-den-satilik-2001-model-hic-lpg-takilmamis-303273434/detay

• Baryshx kullanıcısına yanıt
    Hocam kilometrenin orjinal olduğunu iddia etti. Adam araca çok güveniyor, istediğin yere göster diyor.
    Ama az önce haber geldi, aracı satmaktan vazgeçmiş.
    2 gündür sağdan soldan para ayarlıcam diye göbeğim çatladı, yarın ekspertize götürecektik. Bu gün arıyor dalga geçer gibi satmaktan vazgeçtim diyor.
    Nasip değilmiş diyelim ne diyelim.
  • Arkadaşlar hepinize kolay gelsin, 2008 dynamic 1.4 sole 8 valf olan eli yüzü düzgün bi araç buldum. 16-17 ye bi kaç yıl önce giden araçlar varken şimdi 22-23 istiyorlar.

İhtiyaç da var alıcaz gibi. Ama cevaplarsanız bi kaç sorum var.

8 valf zavoli tüplü bu araç bize sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Uyumsuzluk, rölanti bozukluğu, ilk marşta almama gibi kronik denilecek şeyler yaşar mıyız? Yakıt, performans önemli değil. Yormasın yeter:)
    Hanım kullanıcak zaman zaman, üzmesin bizi istiyorum.

Dikkat etmem gereken şeyler nelerdir bugün bakmaya gideceğim. Teşekkürler şimdiden.

• serkans. S kullanıcısına yanıt
    en ucuz atiker taktirdim 9 10 ay oldu lpg den yana en ufak sorun yaşamadım tüketimi de cok iyi diyebilirim 1.4 fire 8 valf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim teknik bir sorum olacaktı,,bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum,,
    Dün yola çıktım,,izmirden,,çıkarken debriyaja basınca bi sürtünme sesi geliyordu,,baya bi çekinerek aynı sürtünme sesi ile sağ salim istanbul a geldim,,bu sürtünme sesine benzer seste ne bir azalma ,nede bir artma oldu ,,hoş vites geçişlerinde,veya başka bi problem yok,,ben yine izmir e dönücem fakat,,aracım 2003 MK2 kasa
    1.2 16v lpg li bunda debriyaj hidrolikmi,,yoksa debriyaj teli mi var,,eğer tel varsa sıkıntı çıkabilir,, bunu öğrenip çaresini gerekirse izmir de gidermek istiyorum,,selamlar,,
  • deep_man D kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle debriyaj bilyası..isranbulda da baktirabilirsiniz gönül rahatlığıyla..iyi usta çok fazla..

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.