Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (403. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
913.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hava sirkülasyonu benim aracdada çalışmıyor yani düğme sağa sola gitmiyor,sökdüm bakdim halat var ama halat hareket etmiyor sıkışmış,bu halatin diyer ucuna nasıl ulasa biliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhsyhn*34 -- 23 Kasım 2015; 12:31:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SNUUFFX S kullanıcısına yanıt
    hocam ben de aynı şeyi soracaktım da

bizde sis farı için açıp kapama düğmesi ve kablo tesisatı yok onu nasıl yapacaksınız

fiyat olarak yine nerden baksan 150 200 tl yi bulur

sis far çerçevesi 50 tl sağ sol

sis farı sağ sol 50 tl

kablo işçilik vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • renkler R kullanıcısına yanıt
    işçilikle beraber 200 civarı tutar,ben önlere sachs arkalara monrö taktırmıştım,daha ucuz markalarda var 10-20 tl daha ucuzdur belki oparında belki üretimi olabilirbilmiyorum.sachs tavsiye ederim en iyisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: smhsyhn*34

Bu hava sirkülasyonu benim aracdada çalışmıyor yani düğme sağa sola gitmiyor,sökdüm bakdim halat var ama halat hareket etmiyor sıkışmış,bu halatin diyer ucuna nasıl ulasa biliriz.

Halatın diğer ucunu torpido altından takip ederek uzandıgı yerı görebılırsın. bu halatları tekrar takarken içini yağlamayı unutma hocam...kolay açılıp kapansın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

hocam ben de aynı şeyi soracaktım da

bizde sis farı için açıp kapama düğmesi ve kablo tesisatı yok onu nasıl yapacaksınız

fiyat olarak yine nerden baksan 150 200 tl yi bulur

sis far çerçevesi 50 tl sağ sol

sis farı sağ sol 50 tl

kablo işçilik vs

Sis farının kablosunu sigortadan çekip ön konsoldaki boş olan düğme yerlerine orjınal sis düğmesini takarak yapabılırsın hocam. Sisleri takmak için ön tamponu komple sokmen lazım... Sağlam işçilik ister...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

işçilikle beraber 200 civarı tutar,ben önlere sachs arkalara monrö taktırmıştım,daha ucuz markalarda var 10-20 tl daha ucuzdur belki oparında belki üretimi olabilirbilmiyorum.sachs tavsiye ederim en iyisidir.

1 tanesi mi 200 tutar?

• quote:

Orijinalden alıntı: renkler

quote:

1 tanesi mi 200 tutar?

2 tanesi+ işçilik sadece tahmini fiyat. amortisör harici bozuk parçalarda değişmesi gerekebilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: renkler

quote:

1 tanesi mi 200 tutar?

2 tanesi+ işçilik sadece tahmini fiyat. amortisör harici bozuk parçalarda değişmesi gerekebilir.

Bir yere sordum monr marka sadece tek parça fiyatı 150 tl, işçilik ne kadar tutar bilemiyorum. Kirazcıoğlunda oparın teki 100 tl, ne yapsam şaşırdım, internetten alabileceğim yer var mı sachs için ?

• renkler R kullanıcısına yanıt
    sanayide daha ucuzdur,üzerindeki orjinalse aynısını alın farklı markalar birebir uymuyor , uydurmak için usulüne göre takmıyorlar monrö de başıma gelmişti .işçilik fazla tutmaz .

• hayırlı akşamlar arkadaşlar.
    palio aracımda ön konsol tuşları olan arkacam, ön sis, arka sis düğmesi var bunlardan arkacam çalışıyor diğer 2 tuş bazen çalışıyor bazen çalışmıyor tutukluk yapıyor nedeni ne olabilir. sigortayla bir alakası olabilrmi. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeDneS

hayırlı akşamlar arkadaşlar.
    palio aracımda ön konsol tuşları olan arkacam, ön sis, arka sis düğmesi var bunlardan arkacam çalışıyor diğer 2 tuş bazen çalışıyor bazen çalışmıyor tutukluk yapıyor nedeni ne olabilir. sigortayla bir alakası olabilrmi. ?

Aynı sorun bendede vardı.
    Arka Sisler,rezidans calismiyordu,arasıra gelip gidiyordu.
    Çok söküp takdim ama yapamadim.
    Geçen haftasonu,malum kışda geliyor. Bidaha uğraşayim dedim, bu düğmelerin arkasında bağlı olan basit bir devre karti var,deneme yanılma yöntemiyle buldum arızayı,meğerse kartin uzerindeki direncin biri temassızlık yapıyormuş,tekrar lehimledim düzeldi Ben bu şekilde tamamen şansa dayalı buldum😀 arizayi,çok şükür şuan çalışıyor.
    Yani sigortayla felan alakası yok %90 devre kartında temassızlık vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: smhsyhn*34

quote:

hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Aynı sorun bendede vardı.
    Arka Sisler,rezidans calismiyordu,arasıra gelip gidiyordu.
    Çok söküp takdim ama yapamadim.
    Geçen haftasonu,malum kışda geliyor. Bidaha uğraşayim dedim, bu düğmelerin arkasında bağlı olan basit bir devre karti var,deneme yanılma yöntemiyle buldum arızayı,meğerse kartin uzerindeki direncin biri temassızlık yapıyormuş,tekrar lehimledim düzeldi Ben bu şekilde tamamen şansa dayalı buldum😀 arizayi,çok şükür şuan çalışıyor.
    Yani sigortayla felan alakası yok %90 devre kartında temassızlık vardır.

Dugmelerin bulundugu konsolumu sokmem gerekiyor

• Evet

• kontağı açtığımda daha marşa basmadan göğüsten tık tık tık tık diye ses geliyor hızlı hızlı,kesilmiyor hiç.marşa basıyorum çalışırkende geliyor ses. Neden olabilir durup dururken başladı..
  • smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • arkadaşlar 1.4 mk1 palio araca sahibim aracın harareti hareket halinde normal iken durunrken rölantide çok yükseliyor neredeyse orta çizginin üstündeki çizgiye geliyor ve fanı geç açıyor arabayı park ettikten 2 saat sonra yedek depodaki suda ılık oluyor ben termostattan şüpheleniyorum sizce sıkıntı nedir
  • Aracin sağ ön paspasin altindaki islaklik neyden kaynaklanabilir bilen varmi arkadaslar

• atla kullanıcısına yanıt
    tahmininiz doğru bencede

• quote:

Aracin sağ ön paspasin altindaki islaklik neyden kaynaklanabilir bilen varmi arkadaslar

yağmur yağınca olduysa sağ kapıdan alıyordur,kapının altında tahliye tıpaları var onları çıkartın,yine alırsa hortumla su tutarak gözlemleyin.
    bide kalörifer peteğinin olduğu bölgeyi gözlemleyin kaçak felan varmı,torpidonun altındaki bölgede.

• quote:

Orijinalden alıntı: atla

arkadaşlar 1.4 mk1 palio araca sahibim aracın harareti hareket halinde normal iken durunrken rölantide çok yükseliyor neredeyse orta çizginin üstündeki çizgiye geliyor ve fanı geç açıyor arabayı park ettikten 2 saat sonra yedek depodaki suda ılık oluyor ben termostattan şüpheleniyorum sizce sıkıntı nedir

Hareket halinde iken ibre normal ise termostadın bozuk olacağını zannetmiyorum,araç rolanti de çalışırken hararet ibresinin biraz yükselmesi normaldir,fanin geç açma sebebi,fan müşürünun derecesi yüksek olabilir.
    Aracı sotop ettikden 2 saat sonra genleşme kabindaki suyun ilimasida normaldir.
    Seyir halindeiken ibre ilk çizgilere kadar dusuyor ise termostat bozukdur,bu durum termostatın açık kaldığına işaret eder,yani ibre sabit durmaz ciddi oynamalar olur. Ama ufak milimetrik oynamaların termostatın bozuk olacağına işaret etmez.
    Fan müşürünun derecesini düşüre bilirsin
    Benim fan orta çizgiye gelmeden açar .

• 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.