Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
912.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-titiz-temiz-ve-bakimli-207410414/detay/

Bu araç 5 tane kaza ve boya değişen darbe yok diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kime nasıl guvenecez bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yscyln

Kime nasıl guvenecez bilmiyorum

Ben de çok araştırdım araç alırken, çoğu kişi kazasız yazmış ama 10 adet kazaya karışmış ve toplam 25 bin hasarı olan araca 19 bin isteyenler vardı. En sonunda tanıdık vasıtasıyla buldum aracı, 1,3 dizel 2004 model 90 binde, sadece arka tampon değişmiş buldum. Sahibindene çok dikkat et, tanıdığın birine göster almadan önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayışların tümünü (Triger ve V kayışı var sadece bildiğim) değiştir. Araca bineceksen iyi olsun diyorsan kayış kasnaklarını da değiştir. Orjinal parça kullan mümkün olduğunca. Kasnakları da değiştirirsen motor çok daha iyi çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lmfaopalio

Merhaba arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar benim palio 2000 model Paliom var arabada yer yer bazı boyalar çıkmış durumda çok değil ama hoş görüntü vermiyo oralara rütüş boya attırsam nasıl olur? Yani nasıl boyattırabilirim iyi mi olur kötü mü olur birisi bilgilendirirse çok sevinirim. Komple boyatmak istemiyorum

arkadaşlar cevap verebilecek yok mu acaba ?
  • lmfaopalio kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunun içinde kendinize sorduğunuz sorular var. Yani kendi kendinize çelişkidesiniz. Aracı boyat veya boyatma diyebilmek iin aracı görmek lazım. Ancak seni rahatsız ediyorsa boyat. Parça başı 100 veya 110 tl gibi bişey alıyolar. İster fındık gibi yer olsun ister komple olsun aynı fiyat. Bu arada boyatmadan önce resim çekte ne olur ne olmaz.

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    SAÇ KURUTMA MAKİNELERİNDE ISITARAK TAKILIYOR.
  • 20005 1.2 16v palio ile aranıza katılıyorum.

• Arkadaşlar selam, 2010 model Güvenlik paketli 1.4 Fire Dynamic Sole aracımı yenilemek amacıyla satıyorum. Henüz ilan vermedim, ilan verince tuhaf insanlar arıyor, konuyu takip eden ve güvenlik paketli bir Palio bakan varsa iletişime geçebilir. Eşe dosta birine veremezsem ilan veririm. Aracın özellikleri aşağıdaki şekilde, ilgilenen olursa özelden yazsın numaramı veririm. Fiyatı 26.000 TL, ciddi alıcı olursa pazarlık ederiz.

2010 Model 1.4 Fire Dynamic Sole
    68.000 KM, Gri renk
    Güvenlik Paketi (Çift Airbag, ABS, EBD)
    Atiker OBD2 kit var, ayar istemez, alınan yakıta ve mevsime göre ayarını kendi yapıyor. Ş.içi 25Km ortalama hızla 19Kr, Ş.Dışı 15Kr. 52 bin Km'de takıldı. Kitten çok memnunum.
    1 adet park halinde hasarı var, sağ ön kapı boyanmış, ayna değişmiş.
    LCD park sensörü var Cenmax ,çalışmıyor yaptıracağım.
    70.000 bakımı yapılıp ve ufak tefek eksikleri giderilip, temizlenip teslim edilecektir.
    Lastikler yeni sayılır, 15 bin Km yaptı, Lassa Atracta, tanesi 165 Liradır. Bujileri 60 bin bakımında takıldı, orjinal Lancia. 45 binde trigeri değiştirdim ben aldığımda. Normalde 120 binde değişiyor.

Ön-Arka Sis farları
    İçeriden bagaj ve benzin kapağı açma
    Elektrikli aynalar
    Sustalı uzaktan kumanda anahtar
    Klima
    Yol bilgisayarı
    Otomatik kapı kilitleme

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karatech -- 24 Temmuz 2015; 10:45:19 >
  • Merhabalar,
    2000 model palio 1.4 el-ac ile aranıza katıldım. Araca bakım yaptırmak istiyorum. Bakım geçmişi ile bilgim yok. Yağ,yağ filtresi,buji ve hava filtresi yanında triger kayışını da değiştirmek istiyorum. Bunlardan başka değişmesi gereken parçalar nelerdir?
    Teşekkürler.
  • transformers1 T kullanıcısına yanıt
    Mutlaka benzin filtresini de değiştir..

• hocam silecek motorunu söktürdüm bilya dağıtmış iki ufak parça değişti seste gitti çok şükür
  • Slm.lar bende 60 bin bakimi yapacağım.Arac 2004 model 1.2 16 valf.neleri degistirmeliyim sizce.triger falan degisecek.Bujiler de değişmeli mi? ateslerken sorun yok gerci.bende benzin filtresini degistirmeliyimiyim. neden bu kadar onemli.tesekkurler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bujiler de değişmeli benzin filtresi de..Bakımları her 20 bin kmde yaptırdığınızı varsayiyorum..Belli aralıklarla benzin filtresinin değişmesi gerekiyor o yuzden önemli..Filtre özelliğini kaybedebiliyor zamanla..Buji daha da önemli..Her ne kadar tekleme vs olmasa da periyodik olarak değişmeli..

• teşekkür ederim

• Bi ara sıkıntıdan bahsetmistim benzin pompasından değil enjeksiyondan dedi usta alt vidalı kapağı plastik erimiş bunu demir yaparsak düzelir dedi

• Bu da olmadı yine kara duman atiyo karbüratör degiscek çok masraf dedi ne yapsam

• Arkadaşlar 1parça değişenli ufak bi kazadan dolayı, 120 binde 1.3 dizel multijet 2006 model klimasız fiat palio var. bir tanıdık opel alacakmış bayi 16 bine alalım demiş biz de aynı fiyattan alakım diyoruz uygun mu sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mali Analist55 -- 26 Temmuz 2015; 17:59:54 >
  • kanokano K kullanıcısına yanıt
    lambda-oksijen sensorunu değiştirdin mi.bende aynı sorun var
    1. çiğ benzin ve siyah duman
    2. benzin pompası. aracı yokuş ta bırakınca bazen çalışmıyor.
    çözüm olarak bana herkes lambda sensoru dedi. şimdilik bir şey yaptırmadım.
    direk gaz kullanıyorum ve sorun yok
    yaz sonu iki parçayı değiştirmeyi düşünüyorum. lambda sensoru ve benzin pompası...
  • araba temiz ise şu anki piyasada havada kap derim piyasada o aracı 17.5 18 den aşagı veren yok

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.