Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.921
Cevap
125
Favori
912.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün arabayı satıyorum hayirlisiyla anlasirsak tabi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. vitese zor geçiyor . öyle ses falan gelmiyor ama diğer vitesler kadar rahat değil. ne vardır.. kaça yapılır.
  • okolyigit O kullanıcısına yanıt
    hocam teyp soketleri aynıdır alacagın teyple uyusacak takması sokmesi basittir kendiniz cok kolay yaparsınız.
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    teyp bölmesi hazır olsa hiç düşünmeyecem ama orta konsolu sökerken sıkıntı çıkarsa o kötü. sordum ustaya 30 TL'ye çerçeve ve teybi takıverecek. çerçeveyi 40 TL'ye satıyomuş dedim ben alır gelirim sen takıver sadece olur dedi.
  • okolyigit O kullanıcısına yanıt
    sökmesi basit bizde de 99 model palio var ben soktum teybi de ben taktım cercevesini 15 tl ye satıyorlar.teybin arkasından cıkan soket yei teyplerle de uyumlduur bence verme o kadar.sökümü basit yaparsın.sökerken zorlamadan tırnaklar var onları kırmamaya dikkat ederek sökersen hiç bi şey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnsln -- 11 Haziran 2015; 21:19:14 >
  • uslanmaz52 U kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olur inşallah. Aramızdan ayrılmanı istemem ama.. Sayende kapılardaki kütürtü sesini giderdim ben de bugün. Dünya varmış

• Ben de bugün arabaya lpg taktırdım. Çok kaliteli bir usta taktı. Akl marka 1050 TL. Takar takmaz yakıt testini yaptım. Ercişten Van'a 98 km de ayağımı gazdan neredeyse hiç çekmeden geldim (tam gaz). 8 lt /100 km (2,28 TL litresi) 18,49 kuruş yakıt tüketti. Daha akıllı uslu kullanarak tüketince verileri tekrar paylaşırım.
    Benzinde aracım ortalama ş.içi ş.dışı karışık 6 lt civarı yakıyordu. Tabi Benzinde gaz pedalını hiç dibe değdirmiyordum.
    Performans ise benzinle tıpatıp aynı. Zamanla performans düşer mi bilmiyorum ama şu An çekiş olarak zerre kadar fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecekusu3006

Ben de bugün arabaya lpg taktırdım. Çok kaliteli bir usta taktı. Akl marka 1050 TL. Takar takmaz yakıt testini yaptım. Ercişten Van'a 98 km de ayağımı gazdan neredeyse hiç çekmeden geldim (tam gaz). 8 lt /100 km (2,28 TL litresi) 18,49 kuruş yakıt tüketti. Daha akıllı uslu kullanarak tüketince verileri tekrar paylaşırım.
    Benzinde aracım ortalama ş.içi ş.dışı karışık 6 lt civarı yakıyordu. Tabi Benzinde gaz pedalını hiç dibe değdirmiyordum.
    Performans ise benzinle tıpatıp aynı. Zamanla performans düşer mi bilmiyorum ama şu An çekiş olarak zerre kadar fark yok.

Hocam senin araç hangi modeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

sökmesi basit bizde de 99 model palio var ben soktum teybi de ben taktım cercevesini 15 tl ye satıyorlar.teybin arkasından cıkan soket yei teyplerle de uyumlduur bence verme o kadar.sökümü basit yaparsın.sökerken zorlamadan tırnaklar var onları kırmamaya dikkat ederek sökersen hiç bi şey olmaz

Hocam peki benim yeni aldığım teyibe neden uymadi bu soket?
    Bence teyipden,teyibe değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: uslanmaz52

Bugün arabayı satıyorum hayirlisiyla anlasirsak tabi :)

Hayırlısı olsun kardeşim.
    İnşallah daha iyisi nasip olur.

• Cevap için sağol. Deneyip bakacaz artık. Aracın için hayırlısı olsun.
  • Arkadaşlar merhaba, eşim için 2003-2006 arası 1.2 palio aramaktadayım tavsiye edeceğiniz fiyat aralığı nedir? yardımlarınızı rica ederim.
  • Babamı ikna etsemde alsa zor ama, oldu bitti seviyorum bu Palioları zaten, hayırlısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhsyhn*34

quote:

hocam teyplerin soketi genelde sabittir olması lazım.ben yeni model teyp taktım hatta 2 teyb vardı ikisinede uydu.söktügüm teyp palionun orjinaliydi.
  • toluku T kullanıcısına yanıt
    1.2 16 valf almanızı öneririm

• gecekusu3006 kullanıcısına yanıt
    Sagolun arkadaşlar foruma girmeye devam edeceğim yarın teslim var bi aksilik olmazsa Malatyalı olan varmı bilmiyorum ama ticaret çok farklı işliyor burada noterden döndüm adam gelmedi :) bu da öyle yaparsa hiç sasmam :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smhsyhn*34

quote:

hocam teyplerin soketi genelde sabittir olması lazım.ben yeni model teyp taktım hatta 2 teyb vardı ikisinede uydu.söktügüm teyp palionun orjinaliydi.

Benimkide öyle olmadı valla bende kendim takarim umudu ile sokmustum teyibi ama soket farklı çıkınca elektrikciye 20 tl bayıldım
    Teyibin markası prhana

• Bende navitech aldım. Orjinal teyibin ekranı ayrı kendisi ayrı olunca bende soketlerin ayarlanması gerekir diye düşünüyorum. Pazartesi halledecem. Fotoları çekip koyarım buraya
  • Ekran çalışmıyor zaten farklı bir teyp takınca. Ekran teyibe bağlı oluyor, teyipden ekrana giden bir fiş var orjinal teyibi sökünce ekranda devre dışı kalıyor.
    Ama farklı bir teyp takipte ekrani (saati) çalışması için bir yöntem varsa bilmiyorum.
    Yapanda var ise paylaşır sa sevinirim

• smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    2003 model 1.2 16v el. ABS ve ac li model

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.