Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
913.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysferd38

bunun aynısı geliyor

Güzel jant mış. Güle Güle kullanın.
  • smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    aslında max. min. yazsa çubuklarda daha garanti olacak ...Fakat burdaki bilgiye göre normal seviyede sanırım..
  • Arkadaşlar geçende demiştim aracımı çizdiler diye, bugun tekrar çizdiler ve bizzat gördüm.apartmanımdaki yaşlı bir kadın çizdi aracı. Polisi aradım şikayetçi oldum bugun yarın karakola gidip ifade vericek sonra da mahkeme olacak. Aracımın yapılmasını talep ettim. Bakalım bu süreç ne olacak. Acayip sinirliyim 70 yaşına gelmiş kadın gizli gizli gitti çizdi apartmandan inene kadar kaçtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Arkadaşlar geçende demiştim aracımı çizdiler diye, bugun tekrar çizdiler ve bizzat gördüm.apartmanımdaki yaşlı bir kadın çizdi aracı. Polisi aradım şikayetçi oldum bugun yarın karakola gidip ifade vericek sonra da mahkeme olacak. Aracımın yapılmasını talep ettim. Bakalım bu süreç ne olacak. Acayip sinirliyim 70 yaşına gelmiş kadın gizli gizli gitti çizdi apartmandan inene kadar kaçtı.

şu yerine araba koydugun kadın mı kardeşim ?
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    Evet, bugun bakalım çizicekmi diye koydum ve ben camdan bakarken görmediğimi sanıp çizdi. Mahkeme zamanını bekliyorum. Şikayetçi oldum ama sonuç ne olacak bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Evet, bugun bakalım çizicekmi diye koydum ve ben camdan bakarken görmediğimi sanıp çizdi. Mahkeme zamanını bekliyorum. Şikayetçi oldum ama sonuç ne olacak bilmiyorum.

mahkemeden bi şey cıkmaz maalesef.mala zarar verme var.para cezasına döner.hayırlısı olsun
  • Arabası varsa iki üç tane çocuk ayarla sende onun arabasını haritaya çevirki aklı başına gelsin. Ne acayip insanlar var yaa. Valla bende burdan sinirlendim şimdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: ysferd38

VERDİĞİN BÜTÜN BİLGİLER İÇİN ÇOK SAĞOL HOCAM.ARACI ALDIM.BİR HAFTADA 2000 KM YOL YAPTIM ŞİMDİLİK BEKLENTİLERİMİN ÜZERİNDE İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDER.

38 KAYSERİ Mİ?
    ŞİMDİ BİR TAVSİYEM DAHA OLACAK, BU ARAÇLA SEN SEN OL VİRAJA HIZLI GİRME.
    KİMSEYLE HIZ YARIŞINA GİRME.
    LASTİKLERİ ESKİ ARACA BİNME, LASTİK CAN KURTARIR.KIŞIN KAYSERİDEYSEN, KIŞ LASTİĞİ OLMADAN YOLA ÇIKMA.
    UFAK ARAÇLARIN HEPSİNDE BU TÜR SIKINTILAR VARDIR.
    PALİO İŞTE.
    HIZ YAPILMAZ SEVİLİR.
  • bedaesoldier kullanıcısına yanıt
    demek ki bu kadının sana bi kasdı var.. ondan çiziyor arabanı ya da karı hobi edinmiş arabaları çiziyor. kameraya falan çekseydin,mahkemeden bişey çıkar mı bilemem.
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak bir ceza alır ancak değil mi ufakta olsa,benim tahminim delilsizlikten dava düşücek:/

• smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    Abi inan arabadan soğdum yerimde duramıyorum. Ağlıcam o derece çıkıp evine ağzını burnunu kırma şansım da yok. Bakalım ne olcak bu işin sonu. Bir derdi varsa gelsin konuşsun sileceği kaldırsım not sıkıştırsın.nedir bu araç çizmek.

• valla geçen benm arabanın yanında logarı temizliyorlardı hemen gittim aynaya çarpmış ters çevirmişler ama bi şey olmamıs .biz yapmadık felan dedilerde kızdım genede.bina da yer kapma şavaşı var bizde de.adamın bmw 5.30 gt si var 300 bin liralık araba inadıma çıkısımı kapıyordu.bi kaç kez çıkısı kapadım.arabayıda cekmedim.şimdi mis gibi karısmıyorlar bana
  • Arkadaslar acil ihtiyactan satiliktir aslinda araci cizilen arkadas alacakti ama yasadigi sikintilardan dolayi askiya almak zorunda kaldi. Yaninda hediye bir teyp daha verecegim. Acil ihtiyactan satiliktir
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-palio-mk1-kasa-orijinal-teyp-214311806/detay/

• beymen84 B kullanıcısına yanıt
    Evet abi sana karşı mahçubum tekrar kusuruma bakma lütfen.

• Arkadaşlar geçenlerde benzin püskürtme lambası yanıp sönüyor ve araba çalışmıyor demiştim.Ancak sarı immo lambasının sönmediğini farketmiştim ve arabanın yedek anahtarıyla bir süre kullandım ve sorun çıkmadı.Fakat bugünyeni anatarlada tekrarladı arıza.Kontağı taktım çevirdim ve püskürtme işareti yanıp sönmeye başladı ve püskürtme sesi gelmedi ve devamında sarı immobilizer ışığıda sönmedi haliyle araç çalışmadı bu işlemi birkaç kez yapınca immo ışığı söndü ve araç çalıştı.Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?Aracım palio 1.4 .Yardımlarınızı bekliyorum
  • İmmobiliser sorunu gibi duruyor. Bşr oto anahtarcısına götürmenşzi tavsiye ederim. Ufak bir çipe anahtarınızdaki çipi kodlıyacaktır eğer sorunsuz çalışırsa anahtarda eğer sorun varsa immo da sorun vardır. İnşallah sorun anahtardadır. İmmo yu yaptırmak masraflı olur biraz.

hocam yedek anahtardada yapmaya başladı iki haftadır yoktu böyle problem orijinal anahtarı yıpranmış biraz bende yeni bir anahtar yaptırdım ve sorun yoktu .İmmo yu yaptırmak ne kadar tutar tahmini ?
    Kardeşim ben hukuk ogrencisiyim davayı nereye avtin şikayetçi olduğuna gore ceza davası görünüyor arabanın yapılmasini talep yani tazminat için hukuk mahkemesine dilekçe vermen lazim.

• zengibar.16 kullanıcısına yanıt
    Hocam beyinle alakalı bir durum bu on kaputta beyin var onu sökün bi 5 dakika takmayin hallolacagini düşünüyorum sorunun.

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.