Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (340. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
913.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam hocam sagolun dediğimiz şeyleri değiştirmeyi dusunuyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    Abi bana netten atabilirmisin o hoporlörü benim aldığım ufak sana resmini atayım. Hatta elimde bir tane fazladan var istersen vereyim tiz güzel bir ses çıkartıyor :)
     DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''

• Benim aldığım bu kapı hoparlörü, seninki sanirim teveetir, hoparlörlerin sağlam ise degistirmene gerek yok o Kadarda aşırı ses veren bir hoparlör deyil ama orjinali ile aynı seviyede, birazcık daha iyi diyebilirim :))
     DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''
  • mrb arkadaşlarbenim 2005 model 1.3 mtj palioyom var.mk2 kasa (orta kasa)aracın turbosu 2500 devirde anca acıyordu.bende tamirci arkadaşa egr ve sensörlerin temizlenmesi için bıraktım.1 saat sonra telefonla aradı abi senin palioda egr yok dedi.şaşırdım kaldım.nasıl olmaz,,abi dedi egr kanalına sanki fabrikasyon sac civatalamışlar dedi.yani fabrikadan çıkarken egr siz çıkmış dediğine göre.araç daha 83000 km de teyze oğlumdan almıştım.oda bayan bir arkadaşdan 30000 km deyken almıştı.yani sonradan iptal edilmesi imkansız gibi..aynı araçdan olan arkadaşlarda durum nasıl acaba???
  • cyberhan C kullanıcısına yanıt
    Erhan bey video için teşekkürler. Yeterince açıklayıcı olmuş
  • Bugün net aldığım Sony XS-GTF1638, 16cm 3-yollu Oto Hoparlör16 cm kapıya taktım ses kalitesi tek keime ile 10 numara. tavsiye ederim. Kampanyalı olarak HP da dan Bana 52 tl art kargo ya mal oldu. Alan arkadaşların pişman olmayacağını düşünüyorum
  • matrak81 M kullanıcısına yanıt
    Aynı araçtan bende de mevcut Turbo bu araçlarda sonradan devreye giriyor. benim aracım 50000 km de 2005 model. EGR valfi olmaya bilir. Bilmiyorum ama istanbul da taksicilik vapmış birisi hava akışmetre sensörünü iptal et fişini çek abi demişti. aruıza ışığı yakar ama araba hem daha atak olur hem daha az yakar dedi. Daha denemedim. bahsettiği kablo nerede onuda bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestofthe43

Bugün net aldığım Sony XS-GTF1638, 16cm 3-yollu Oto Hoparlör16 cm kapıya taktım ses kalitesi tek keime ile 10 numara. tavsiye ederim. Kampanyalı olarak HP da dan Bana 52 tl art kargo ya mal oldu. Alan arkadaşların pişman olmayacağını düşünüyorum

hocam sizin araba kaç modeldi.ben pionner taktım orjinaller daha iyi diye iade ettim.benm araç 2009 orjinal hoparlörü baya iyi.teyp de pionner
  • Sa arkadaslar bugun basima gelen bir olayi paylasayim.
    1.2 16 v paliom var 2003.klimayi acinca gaz pedalinin uzerine antifirizli su damlamaya basladi.klimadan da feci kokular geliyor bu arada.tamircim kalorifer radyatoru degisecek dedi.nitekim radyatoru soktugumuzde yan sanayi takili oldugunu gorduk.orjinali takildi su an sorun yok.resimdeki eski radyatoru ayagimizla ezdik tekrar kullanilmasin diye. ayakkabi da rezil oldu :) DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mer.T -- 23 Mayıs 2015; 21:19:51 >
  • Arkadaşlar kapı menteşelerinden ses geliyor çatır çatır valla canımı sıkıyor bu durum. biraz araştırdım kronikmiş paliolarla çözümü yok mudur?
  • zengibar.16 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün bende onlarla uğraştım yenisini alınca da 2 ay sonra aynisi oluyor ben kendim iç lastik var bilirsiniz vidalarin arasına ondan koydum simdi gram ses yok sizde yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

quote:

Bugün net aldığım Sony XS-GTF1638, 16cm 3-yollu Oto Hoparlör16 cm kapıya taktım ses kalitesi tek keime ile 10 numara. tavsiye ederim. Kampanyalı olarak HP da dan Bana 52 tl art kargo ya mal oldu. Alan arkadaşların pişman olmayacağını düşünüyorum

hocam sizin araba kaç modeldi.ben pionner taktım orjinaller daha iyi diye iade ettim.benm araç 2009 orjinal hoparlörü baya iyi.teyp de pionner

2005 Palio pionner mp3 usb aldım. teyp i aldığım yer arkalara markasını bilmediğim bir hoparlör taktı hiç keyif alamadım. ama bugün 3 yollu sony leri öne bağlayınca ses biraz olsun keyif verdi. En kısa zamanda arkalara bir çözüm düşüneyeceğim. ya pandizot kestirip yeni büyük hoparlör takacağım yada 13 lük leri pionner yada sony yapacağim. en muhtemel birincisi gibi gözüküyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

quote:

2005 Palio pionner mp3 usb aldım. teyp i aldığım yer arkalara markasını bilmediğim bir hoparlör taktı hiç keyif alamadım. ama bugün 3 yollu sony leri öne bağlayınca ses biraz olsun keyif verdi. En kısa zamanda arkalara bir çözüm düşüneyeceğim. ya pandizot kestirip yeni büyük hoparlör takacağım yada 13 lük leri pionner yada sony yapacağim. en muhtemel birincisi gibi gözüküyor.

ben arkaya kendim medefe pandizot kestim oval pionner attim.ses guzel temiz net ama basslar biraz zayif kaliyor. pionner 6965 v2 oneririm iyidr

• uslanmaz52 U kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl bir plastik kullandınız biraz daha detaylı yazar mısınız mümkünse fotoğraf çok güzel olur zahmet olmazsa.Valla sabahları çatır çatır sokağı inletiyor :)
    Hocam bisiklet lastiklerinin icinde ki lastik:) telden gidiyorum foto atamiyorum google iç lastik yaz görsel de arat çıkıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: uslanmaz52

Hocam bugün bende onlarla uğraştım yenisini alınca da 2 ay sonra aynisi oluyor ben kendim iç lastik var bilirsiniz vidalarin arasına ondan koydum simdi gram ses yok sizde yapabilirsiniz

Hocam hangi vidalarin arasina koydun lastiği resmini çekebilirmisin.
    Benim kapıda çatır çutur sinir ediyor insanı

• smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    Hocam telden giriyorum foto atamiyorum gerginin kaportya bağlandığı vida 10 anahtar açıyor

• quote:

Hocam telden giriyorum foto atamiyorum gerginin kaportya bağlandığı vida 10 anahtar açıyor

hocam deneyeyim bakalım pek anlamıyorum böyle teknik işlerden inşallah hallederim :)
    Zor bisey değil hocam sokunce anlarsınız :)

• quote:

Hocam bisiklet lastiklerinin icinde ki lastik:) telden gidiyorum foto atamiyorum google iç lastik yaz görsel de arat çıkıyor :)

sayın arkadaşım hemen hemen hepsinde var bende görmek isterdim. sana zahmet olacak ama bizler için güzel çözüm.fotoğraf ekler misin lütfen. saygılarımla.
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.