Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
913.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Evet evet arka koltuğun hemen üstü. Yapabilirsen banada söyle usta uğraşayım bende .

şimdi cıktım baktım iki tarafta da yuva var saglı sollu ama boş bide havalar soguk bagaj amortisörü tutmuyor onlarıda değiştirmem lazım
  • fiat her seyden calmıs arkada hoparlor yuvası var höparlör yok
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    O bende var Allahtan ama bi işe yaramıyor öyle merak etme. O değilde 50 çeşit palio üretilmiş kimisinin kağı tutacagı değişik kimisinin cam açma kolu fln

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ekostu@mynet.com
    Arka silecek kırılmış ise komple değişiyor, yastiğ eskimiş se parçacılardan sadece lastikak alarak kendein değiştirebilirsin.

@bedaesoldier
    Arka tarafdaki kapakda lamba yok o bagaj menteşesinin kapağı yani onu çıkartınca menteşenin vidasına ulaşıyorsun, lakin o kapağı delip birkaç led takabilirsin daha evvel gördüm çok hoş oluyor.
  • tunc52 kullanıcısına yanıt
    lastik iyi silmiyor.bana kolu ile degisecek dedi bir arkadaş.lastiği nasıl sokucez peki.söküp parcaciya götüreyim ona göre alayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

lastik iyi silmiyor.bana kolu ile degisecek dedi bir arkadaş.lastiği nasıl sokucez peki.söküp parcaciya götüreyim ona göre alayım

kolun değişmesine gerek yok lastigi değiştir yeter.cok basit biraz ugrasırsan yaparsın.söküldüğü zaman arasındaki demir cıkacagı için dagılır.geçen ben kendim değiştirdim.sök yeni lastıgı tak o kadar
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    Ugrastim lastigi soktum.iki tane ince tel ile beraber.lastigin iki kenarina geciyordu teller.hava yagisli oldugu icin gidemedim parcaciya.dogru soktum heralde.cvp.icin tesekkurler.

• quote:

Ugrastim lastigi soktum.iki tane ince tel ile beraber.lastigin iki kenarina geciyordu teller.hava yagisli oldugu icin gidemedim parcaciya.dogru soktum heralde.cvp.icin tesekkurler.

Benim arka silecek de iyi silmiyordu lastiğini değiştirdim pek bişey fark etmedi.
    Sökme takma işi basit uç kısmından tırnağınla kaldırıp çekip çıkarıyorsun. Takarken de aynı şekilde telleri ilk kanala geçirip ikinci kanalda kolun tırnaklarına sürerek takıyorsun. Takmadan önce lastiğin fazlalığını kes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc52 -- 9 Nisan 2015; 19:10:24 >
  • quote:

rica ederim dogru sokmusun cok basit.takarkende mantik ayni

• 1.4 el....Altta resimdeki sarı ışık nedir acaba niye yanar..
    Birde araba ilk çalıştırdıktan sonra 2. vitese zor geçiyor. Sanki belli zaman sonra alışıyor böyle.. Soğuk havadan olabilir mi????

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''
     DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asım2 -- 10 Nisan 2015; 16:22:30 >
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    Yakıt lambası ;). Benzın/mazot alın

Benim araç da ılk calısırken zor gecıyor ıkıye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    Genelde 2 den 1 e zor geçer, palionun vites geçişleri çok iyiydi.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    hararet yüksek mi..
    Önü açık bir yolda gidiyorsa normal ama dururken hep bu şekildeyse sıkıntı var. Tam ortaya gelip fan açması lazım.

• Bu palioların orjinal radyatör markası var mı ? Ben bugun baktım kale radyatör yazıyor. Sizin radyatör markası ne?

• quote:

Önü açık bir yolda gidiyorsa normal ama dururken hep bu şekildeyse sıkıntı var. Tam ortaya gelip fan açması lazım.

Yanlış biliyorsun ortada fan açmaz, hızlanınca düşmez

Abicim her arabada araç hızlandığı zaman o hararet ibresi biraz düşer. Araç trafikteyken orta çizgide durur ve daha da durmaya başlayınca fan açar. Bu her araçta bu şekildedir. Hiç bir zaman aynı şekilde dimdik durmaz. Sıfır araçta da böyledir eski araça da .

• quote:

Abicim her arabada araç hızlandığı zaman o hararet ibresi biraz düşer. Araç trafikteyken orta çizgide durur ve daha da durmaya başlayınca fan açar. Bu her araçta bu şekildedir. Hiç bir zaman aynı şekilde dimdik durmaz. Sıfır araçta da böyledir eski araça da .

İlk defa duyorum, hiçbir araçta görmedim böyle bişey, örneğin şuanki aracımda ısınınca 4 ışık yanar hiçbir koşulda değişmez.
    kar yağarken bile ağustos sıcağında, 10 km hızda- 140 km hızda bile köprü trafiği dahil, sen arabanı baktır bence

evet yükseliyor...belli bir seviyeye kadar geliyor.sabit degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: asım2

hararet yüksek mi..

Hararet ibresi resimdeki konumda normal görünüyor, o kunumdayken fan ın acmasi lazim, benim araç da o şekilde daha yukarı çıkmıyor, yani korkulacak bişey yok.
    Araç suratliyken ruzgarinda etkisiyle biraz düşe bilir tabi bu araç dan araca değişir yani termostad dereceysiyle alakalı birşey.

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.