Şimdi Ara

Medal of Honor (ÇIKTI) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.995
Cevap
1
Favori
136.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disorderpunk

The Beta is available when you pre-order Medal of Honor

Officially, the Beta starts on June 21st. However players who own Battlefield: Bad Company™ 2* will be able to enter the multiplayer beta even earlier; starting June 17th.

Kısaca :

- BF BC2 sahibisiniz yada değilsiniz. MOH preorder yapmadınız. Beta giremiyorsunuz
    - BF BC2 Sahibisiniz. MOH preorder yaptınız. Beta'ya erken başlıyorsunuz, 17 haziran.
    - BF BC2 Sahibi değilsiniz. MOH preorder yaptınız. Beta'ya 21 Haziranda başlıyorsunuz.

Pehh bende sevinmiştim betaya katılcam diye saçmalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 16 Haziran 2010; 20:20:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR25

quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

The Beta is available when you pre-order Medal of Honor

Officially, the Beta starts on June 21st. However players who own Battlefield: Bad Company�2* will be able to enter the multiplayer beta even earlier; starting June 17th.

Kısaca :

- BF BC2 sahibisiniz yada değilsiniz. MOH preorder yapmadınız. Beta giremiyorsunuz
    - BF BC2 Sahibisiniz. MOH preorder yaptınız. Beta'ya erken başlıyorsunuz, 17 haziran.
    - BF BC2 Sahibi değilsiniz. MOH preorder yaptınız. Beta'ya 21 Haziranda başlıyorsunuz.

Pehh bende sevinmiştim betaya katılcam diye saçmalık

saçmalık deyil satış politikası

• BC2 si olanlar katılamicak mı şimdi
  • o zaman bunun betası bc2 kadar uraştırmıyacak hiç uraştırmıyacak hemde

edit:Arkadaşlar bc2 sahipleri 21 inde oynamaya başlıyacaklar çünkü gun clubta 17 agust pre order teklifin altındaki teklifte sadece bc2 sahiplerinin m24 sniper alıcağı yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mpossible -- 16 Haziran 2010; 20:42:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

o zaman bunun betası bc2 kadar uraştırmıyacak hiç uraştırmıyacak hemde

edit:Arkadaşlar bc2 sahipleri 21 inde oynamaya başlıyacaklar çünkü gun clubta 17 agust pre order teklifin altındaki teklifte sadece bc2 sahiplerinin m24 sniper alıcağı yazıyor.

Bölümsonucanavarında bc2 sahipleri oynıyabilecek diyo sonra burda oynıyamıyacak diyolar bu nasıl çelişki everything
  • Orj. BF BC2'im var, ama MoH Pre-order yapmadım. BETA'yı oynayamayacakmıyım?

Cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

Orj. BF BC2'im var, ama MoH Pre-order yapmadım. BETA'yı oynayamayacakmıyım?

Cevap bekliyorum.

zeki mürende seni görecek.

Belli deil ama geç de olsa betanın bc2 sahiperinede ulaşıcana eminim.
  • quote:

Cevap bekliyorum.

Belli değil daha.
    İnşallah oynanır, bi bakarız güzelse kutulusunu alırım.
  • quote:

To Get Beta-Key

For PC Users

1. Pre-Order the Game at GameStop, Steam, Direct2Drive,Ea-Store. ( Recommended EA-Store) ( Instant Beta Key is available in EA-Store after pre-order)

2. Beta Keys are not available till now except EA-Store. EA-Store Gives BETA-KEYS after purchase to our MAIL.

3. Those who ordered at Gamestop can get Keys Tomorrow. For other Retailers, They give before Sunday 20th July.

4. After Getting Beta-Key , Go tohttp://www.medalofhonor.com/beta (For Redeeming, Non-BFBC2 VIP)

5. You have to Enter the Beta-Key in the Website in 17th July. It will open the Box for Redeem on June 17th. But you can only play on 21st june. Only Account linked with BFBC2 VIP can play on 17th June.

6. Make Sure you logined withhttp://gunclub.ea.com// andhttp://medalofhonor.com/beta with same LOGIN EA ACCOUNT.

7. Thats the way you can play on June 17th . Rest can play on 21st June

quote:

GUIDE FOR NORMAL PRE-ORDERS ( Without BFBC2)

1. Get the Beta-Key from Amazon,GameStop or EA Store or Steam.

2. As far Now. Only EA Store Giving Instant Beta Keys with Email in 1 minute after Purchase. So Recommended EA-Store.

3. After Getting Beta Key. Go tohttp://medalofhonor.com/beta

4.Register for Tier 1 and Get ready to Enter Beta Key on that Page at 17th June
    5. But you can only Play on 21st June

6. Same Applies for All Platforms( X360,PS3 and PC)

7. Beta-Key can be used for Any Platform. Only want to choose which platform we want to register at the page at 17th June

quote:

Pre-Order Bonus: Beta Access -

Congratulations! Because you pre-ordered from the EA STORE, you're part of the Select Group to play in the Medal of Honor™ Mulitplayer Beta this summer.
    Do not share your code, or you may be unable to play. Follow these instructions to activate your key and download the Medal of Honor beta:

1. Go towww.medalofhonor.com/beta.

2. Follow the on-screen instructions.

3. Enter your unique redemption key (seen above as "Digital Rights") when prompted.

4. You will receive a live code on your selected platform.

BETA DATES: June 21, 2010 - July 18, 2010

Battlefield: Bad Company™ 2 customers get access 4 days early, on June 17!

Code expires 7/18/2010

Don't forget, you'll also get a pair of EA STORE-exclusive light machine guns when the game launches on October 12, 2010!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 16 Haziran 2010; 21:12:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

Cevap bekliyorum.

Belli değil daha.
    İnşallah oynanır, bi bakarız güzelse kutulusunu alırım.

Ben kutulusunu alıcam güzelse çünkü steamde daha pahalı ea Türkiye'ye her oyununda kıyak geçiyo her oyunu 60 tl.
  • quote:

If you don't want to pre-order the game however, never fear!
    We will have public BETA Keys available on Fileplay later in the month,
    and we'll let you know when they are available for download!

Ay sonuna doğru Fileplay beleş key dağıtılacakmış bekliyoruz.. :P Bu arada BETA'yı indirmek isteyenler Fileplay den indirebilirler. :)
  • http://en . justin . tv/bwana

beta live stream

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 18 Haziran 2010; 11:55:33 >
  • ARKADAŞLAR BEN BC2 YE SAHİBİM VE MOH UN DA BETASINA SAHİBİM FAKAT BETAYI AÇINCA BC2 OLANLAR GİREBİLİR DİYOR.BENDE BC2 VAR AMA LÜTFEN YARDIM EDİN :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaxoy

ARKADAŞLAR BEN BC2 YE SAHİBİM VE MOH UN DA BETASINA SAHİBİM FAKAT BETAYI AÇINCA BC2 OLANLAR GİREBİLİR DİYOR.BENDE BC2 VAR AMA LÜTFEN YARDIM EDİN :(

gunclub.ea.com , EA accountunla girip kontrol et. 2 oyunda aynı EA accountta kayıt olmalı.
  • MOH BETA KEY ALMAK ! Preorder yapmadan!

1 - Bu adrese gidin
    http://www.gamespot.com/event/codes/command-conquer-4-open/
    2 - Gamespot üyeliğiniz yoksa üye olun, üye girişi yapın ve CnC4 beta keyinizi alın.
    3 - Daha sonra buraya gidin
    http://www.medalofhonor.com/beta
    4 - EA accountunuzla giriş yapıp , yukarıda aldığınız CnC4 beta keyinizi girin.

TA DAAAAAA!! MOH beta Keyiniz cebinizde. Client download linkleri beta keyi aldığınız sayfada çıkıcak.

5- Clienti install ettikten sonra beta keyinizi girin. Oyundasınız.

Client 750mb

Acele edin , EA bu açığı her an kapatabilir.

edit: yöntem hala çalışıyor. inanmayanlara SS ler altta. Kolay gelsin.

Medal of Honor (ÇIKTI)

Medal of Honor (ÇIKTI)

Medal of Honor (ÇIKTI)

Medal of Honor (ÇIKTI)

Medal of Honor (ÇIKTI)

Client eğer "connecting" de takılı kalıyorsa C:windows/system32/drivers/host dosyasında kayıtlı 127.0.0.1 ***.ea.com vs varsa kaldırın. Zaten connect yapınca EA login oluyorsunuz, beta key girip, nick yazıyorsunuz o kadar. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 19 Haziran 2010; 4:13:45 >

• @disorderpunk eyvallah client iniyor şuan key'imizi de aldık.. umarım hayal kırıklığı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

@disorderpunk eyvallah client iniyor şuan key'imizi de aldık.. umarım hayal kırıklığı olmaz

Bende hayal kırıklığı olmadı :p SS leri yukarıya ekledim. Client eğer "connecting" de takılı kalıyorsa C:windows/system32/drivers/host dosyasında kayıtlı ***.ea.com vs varsa kaldırın. Zaten connect yapınca EA login oluyorsunuz, beta key girip, nick yazıyorsunuz o kadar. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 19 Haziran 2010; 4:14:41 >
  • valla çok çakal bir durum, kendinle gurur duy bence 1 saate iner bu client anca, ama 1 saat bekleyemem bunu, yatışşşşşşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

valla çok çakal bir durum, kendinle gurur duy bence 1 saate iner bu client anca, ama 1 saat bekleyemem bunu, yatışşşşşşş

yok ben bulmadım :p sadece jtv de oyun stream yaparken birisi söyledi chatte ve hemen denedim oldu, benimle birlikte 40 kişi de keylerini aldı 2 dk içinde. Neyse kolay gelsin :p yarın çoşar burası ss ler ve bug ayıklamalarla .
  • Bakalım nasıl oyun.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.