Şimdi Ara

Medal of Honor (ÇIKTI) (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.995
Cevap
1
Favori
136.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Maul*

2. oyun hakkında bilgi yokmu bf3 kutusunun içinden brşür çıktı sanki yeni bir tier timi geliyor gibi resim den yola çıkarsak shark'ımsı bişeyler olucak

Konusu var hocam forumda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

2. oyun hakkında bilgi yokmu bf3 kutusunun içinden brşür çıktı sanki yeni bir tier timi geliyor gibi resim den yola çıkarsak shark'ımsı bişeyler olucak

Konusu var hocam forumda...

zahmet olmassa linl alabilirmiyim

• http://forum.donanimhaber.com/m_46043734/tm.htm
  • Güncel Olarak Multisini oynayanlar varmı acaba tek başımıza sıkıldk artk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelv1n

Güncel Olarak Multisini oynayanlar varmı acaba tek başımıza sıkıldk artk :D

Ben oynuyorum usta origin Ridermark oyun içi JermaineD
  • Bende oynuyorum ama her akşam değil adres ve nasıl gireceğimi ayrıntılı anlatırsanız bende katılırım.
  • 2010 yılında hiçkimse black opsun bu oyundan daha iyi olduğunu bana söyleyemez... oyun gerçekten kısa bir resital gibiydi. Vuruş hissi özellikle en çok beğendiğim özelliği oldu... grafikleri güzeldi sesleri bence piyasanın en iyisiydi (kesinlikle abartmıyorum) silah sesleri , o coğrafyaya ait ezgileri batı müziğiyle birleştirmiş güzel parçalar vardı. şimdi ben nasıl warfighter ı beklemeyeyim...
  • bence de hakkı yenildi bu oyunun.Böyle güzel savaş atmosferini veren başka oyun bilmiyorum şahsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkcası eksikleri vardı ama çatışmaları dengeli ve harala gürele olmadığı için mw2'ye göre daha sakin ve hoş gelmişti bana
  • http://www.navyseals.com/neil-roberts

Rabbit karakteri olarak direk oyuna uyarlandığı navy seal mensubu asker. Neil C. Roberts. Okursanız olaylar oyundaki ile neredeyse birebir aynıdır. İşte bu yüzden medal of honor dandik coddan daha iyi ve hep öyle olacak.

http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Takur_Ghar#cite_note-5

Uydurma seneryo oynamaktansa yaşanmış bir operasyonu oynamak bence herzaman daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 27 Eylül 2012; 20:37:26 >

• Çok güzel oyundu.
  • Herkese Merhaba oyun hakkında bir şey sormak istiyorum !!! Oyunun Multiplayer oynanışında hala TALİBAN olabiliyor muyuz? ona göre alıcam oyunu multiplayer oynayanlar cevap verirse sevinirim
  • Oyun çıktığında epey kötülendiğini hatırlıyordum..Hatta ben bile sırf bu yüzden almadım dı..

Fakat steam de 5 dolara düştüğünü görünce aldım..

Grafikler oynanış gerçekçilik herşeyi ile dört dörtlük bir oyun olmuş meğersem..Dağ ortamı harika yansıtılmış..
    ATV lerle kamptan kampa gidip bomba yerleştirdiğimiz yada Sonlara doğru elimizde bıçakla yalnız kaldığımız bölüm enfes ötesi idi..

Bu oyunu kötüleyenler cidden ne dediklerini bilmiyorlarmış..Neyse 3 sene sonra da olsa 5 dolara oynadık..Grafikleri hiçde 3 senelik gibi değildi..

İkincisi için fiyat kollamaya başladım bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budfox -- 20 Eylül 2013; 10:40:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Budfox

Oyun çıktığında epey kötülendiğini hatırlıyordum..Hatta ben bile sırf bu yüzden almadım dı..

Fakat steam de 5 dolara düştüğünü görünce aldım..

Grafikler oynanış gerçekçilik herşeyi ile dört dörtlük bir oyun olmuş meğersem..Dağ ortamı harika yansıtılmış..
    ATV lerle kamptan kampa gidip bomba yerleştirdiğimiz yada Sonlara doğru elimizde bıçakla yalnız kaldığımız bölüm enfes ötesi idi..

Bu oyunu kötüleyenler cidden ne dediklerini bilmiyorlarmış..Neyse 3 sene sonra da olsa 5 dolara oynadık..Grafikleri hiçde 3 senelik gibi değildi..

İkincisi için fiyat kollamaya başladım bile..

Aman hocam beklentin fazla artmasın ilk oyun bence de gerçekten harikadır ama 2.oyun ona göre sönük kalıyor biraz

• 60 fps video

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.