Şimdi Ara

Medal of Honor (ÇIKTI) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.995
Cevap
1
Favori
136.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allied Assault gibi olma ihtimalini düşük görüyorum ben çünkü o muhteşem oyunu yapan ekip şimdi Cod'u yapıyo...
  • Ne oynardık şu MoH'u ya. Call Of Duty yokken MoH vardı ama artık Call Of Duty tahtı ele geçirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Allied Assault gibi olma ihtimalini düşük görüyorum ben çünkü o muhteşem oyunu yapan ekip şimdi Cod'u yapıyo...

Oda dogru en azından eski moh lar gibi olsa yine iyi airborne neydi ya
  • COD'la yarışamaz ama kendi çapında müşteriler bulur..
  • Gametrailers'ta şu resmi buldum :
     Medal of Honor (ÇIKTI)
  • Bilmem biliyoır musunuz ama bu Medal of Honor'ı yapan EA LA ekibinde bir de Türk arkadaş var, hem de 12 Aralık'ta çıkacak olan Trailer da onun elinden geçmiş

Oyunun Single Player süresi eski oyunlar kadar uzun olmayacak bu da bir gerçek maksimum 10 saat minimum 6 saat olması bekleniyor.
  • DICE oyunun multiplayer kısmını yapacak yani genel anlamda DICE a ait değil oyun, sadece yardım edicekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaius

Gametrailers'ta şu resmi buldum :
     Medal of Honor (ÇIKTI)

..Robinson Crusoe lae bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

DICE oyunun multiplayer kısmını yapacak yani genel anlamda DICE a ait değil oyun, sadece yardım edicekler.

DICE zaten şu an Bc2 ile ugraşıyo dogrusunu söylemek gerekirse yeni moh duyunca hiç heyecanlanmadım airborne faciasından sonra Bc2 bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @h@t

Uzun soluklu olursa iyi bir alternatif olabilir.Airborn gerçekten kısaydı.

•  Medal of Honor (ÇIKTI)

Zamanında az oynamadık bunu...
  • Medal of Honor can now be pre-ordered for the PC ($49.95), PS3 ($59.95), and Xbox 360 ($59.95)!
  • 2010 Sonbahar aylarında piyasalarda olacak.
  • Ekim 2010'da çıkması planlanıyor.

Oyunun 12 Aralık'ta çıkacak olan Fragmanın süresi 2 dakikadan 40 saniyeye düşürülmüş.
  • Oyunun 29Ekim 2010 tarihinde çıkacağı açıklandı...
    Kaynak
  • Bence Medal Of Honor'un yeni oyununun modern savaşa geçişi, çok bariz şekilde Call Of Duty oyunundan kopya olduğunu gösteriyor(Gerçi cod da moh dan kopya ama olsun, çok eskide kaldı o artık...). Açıkçası böylesine köklü bir oyunun bu şekilde bir tutum izlemesi bence çok yanlış. Tamam ikinci dünya savaşı konulu oyun dışında bir oyun yapacaksan, daha bir çok savaş geçirdi bu dünya, onlardan birisi seçilmeliydi diye düşünüyorum. 1. dünya savaşı, vietnam savaşı, kore savaşı, amerikan iç savaşı veya var olmamış ancak geçmiş tarihlerde geçtiği kurgulanabilecek bir savaş ile ilgili oyun yapılabilirdi. Benim düşüncem bu, katılırsanız ekime kadar
  • Şu an pasifik assault oynuyom zamanında oynamak istemiş ama ekran kartı ram vs sorunlarından oynayamamıştım yanlız gözüme takılan bişi oldu bu kadar eski bir oyun olmasına karşın grafikleri genede idare ediyordu o kadarda ii deil tabi ama bağzı sahneleri heyecan yazşattı genede amerikan donanmassın vurulduğu bölümler (oyunun başları) harbiden bi savaş hissi yaşattı banana
  • Moh çıksın her türlü oynarım
  • Arkadaşlar Trailer Buldum

http://www.youtube.com/watch?v=pau1UhBVB9M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skdaj -- 8 Aralık 2009; 18:01:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erai

Bence Medal Of Honor'un yeni oyununun modern savaşa geçişi, çok bariz şekilde Call Of Duty oyunundan kopya olduğunu gösteriyor(Gerçi cod da moh dan kopya ama olsun, çok eskide kaldı o artık...). Açıkçası böylesine köklü bir oyunun bu şekilde bir tutum izlemesi bence çok yanlış. Tamam ikinci dünya savaşı konulu oyun dışında bir oyun yapacaksan, daha bir çok savaş geçirdi bu dünya, onlardan birisi seçilmeliydi diye düşünüyorum. 1. dünya savaşı, vietnam savaşı, kore savaşı, amerikan iç savaşı veya var olmamış ancak geçmiş tarihlerde geçtiği kurgulanabilecek bir savaş ile ilgili oyun yapılabilirdi. Benim düşüncem bu, katılırsanız ekime kadar

Nasıl bir zihniyet bu? IW, Modern konulu bir oyun yaptı diye kimse yapmayacak mı başka oyun? Veyahut yaparsa MW çakması mı olacak? Hayranım düşünme tarzınıza...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.