- x
Hani DSMART ücretsiz olacaktı
105 Cevap10364 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

528 Mesaj
7 Ağustos 2008; 11:24:48 

Hani D-Smart ücretsiz olacaktı !
D-Smart'tan ömür boyu filmleri ve maçları bedava seyredeceğini zanneden izleyiciye kontürlü yayın satılmaya başlandı.

Doğan Grubu gazete ve TV’lerin yoğun reklam bombardımanı ile tanıtımı yapılan D-Smart kısa sürede “kutuzedeler” oluşturmaya başladı. Geçen yıl D-Smart için ‘Bir kere ödeyin ömür boyu bedava kullanın’ reklamları yapıldı. Yani tüketici bir kere D-Smart aldıktan sonra ömür boyu filmleri ve maçları bedava seyredeceğini zannederek aldatıldı. O dönemde AKŞAM, “İkinci Teleon Vakası” başlığını atmış kamuoyunu uyarmaya çalışmıştı. Çünkü dünyada bu tip yayıncılığı abonelerden para almadan ücretsiz olarak finanse edebilecek bir sistem yok. Geçmişte de “Maçları vereceğim” diye ortaya çıkan Teleon şirketi, sattığı decoderlarla büyük rant elde etmişti. AKŞAM’ın haberi sonrası Doğan Grubu avukatları, “olmamış bir şeyi olmuş gibi gösterdiler” diye dava açıp kendi gazetelerinde haklı olduğunu iddia ettiler...

ZARARINI YİNE VATANDAŞA YIKTI

Oysa AKŞAM, Doğan Grubu’nun geçmişte de böyle başarısız bir işe kalkıştığını, “Free TV” adı ile piyasaya çıkardığı bedava platformun fiyasko ile sonuçlandığını yazmıştı. Şimdi aynı film yeniden oynanıyor. Hem de bu kez daha büyük ve şaşaalı bir reklam kampanyasıyla...

Bu ani dönüşün nedeni D-Smart’ın büyük medya desteğine rağmen istediği satış rakamına ulaşamaması ve büyük zararlar yazması. Uluslararası finans kuruluşları bile raporlarında Doğan Yayın Holding’in en zayıf halkasının D-Smart olduğunu söylüyor, piyasada tutunmasının imkansız olduğunu vurguluyor. Durum böyle olunca D-Smart bu zararı birilerine yıkmak zorunda. Bu da, ‘faturasız’ vaadiyle üye olanlardan içerik satarak aylık tahsilatla gerçekleşiyor.

Kutu alanlar pişman dava açanlar artıyor
Kendisini faturasız olarak konumlandıran D-Smart, bir yılda tüketici için son derece maliyetli hale geldi. Piyasaya çıktığında, o gün için bile oldukça yüksek bir rakam olan 320 YTL’ye uydu sattı. Bu satışlarda 85 YTL’lik kurulum ücreti de yine tüketiciden çıktı. Piyasada daha uygun fiyatta ürün bulunması ve kanal içeriklerinin bir yenilik içermemesi nedeniyle 320 YTL vererek kutu alan eski üyeler şimdi haksızlığa uğradıklarını düşünerek tüketci derneklerine başvuruyor. Faturasız diye yola çıkıp, içeriğinde farklılık olmayan yeni paketlerle faturalı sisteme geçerek de tüketiciyi kandırdı. Tabii, D-Smart sözleşmelerinin bir yerinde küçük puntolarla bu şartların yazılı olması da vatandaşın mağduriyetinin üzerini örtmüyor. D-Smart son olarak, MIX adıyla yine uydu kanallarından oluşan paketi için abonelerden 60 YTL ekstra ücret istiyor...

D-Smart işte böyle kandırdı
D-Smart, ‘özel kanallar’ diye uyduda herkesin ulaşabileceği kanalları kendi içeriği gibi lanse ediyor.

FaturasIz olduğunu vurgulayarak binlerce kutu sattı. Şimdi o ilanlar unutuldu, faturasız olduğunu duyurduğu halde, hem üyelik bedeli hem de fatura göndererek aylık ek ücret talep ediyor.

D-Smart loca adını verdiği sinema kanallarını kontürlü olarak satmaya başladı.

Tüketiciler D-Smart’ın SinemaTV kanalını izlemek için şimdi her ay 20 YTL ekstra ödeme yapmak zorunda.

BİR ara “Turkcell Süper Lig’i biz yayınlayacağız” diye ortaya çıktı, oysa en az iki sezon daha maçlar DIGITURK’te...

ŞİMDİ de “2012’ye kadar UEFA maçları bizde” diye reklam yapıyor. Oysa maçlar statü gereği açık kanalda ve şifresiz. Yani D-Smart’a gerek yok...

AKŞAM

PC:İşletim:WİNDOWS XP PRO Pentium4 2400MHZ Anakart:AsusP4S8X-MX
DVD Rw:LG GSA H55N Monitör:LG L222W Ses:Realtek ALC655
Samsung SP0411N 40GB ,ekran kartı: Sis 651_561FXCanon A550(7,1mp),Praktica Digicam 3Mp(digital 6MP)

20 Mesaj
7 Ağustos 2008; 11:41:38 

bu işin sonu yine hüsran galiba...

tschelebie

1625 Mesaj
7 Ağustos 2008; 11:42:27 

ben aldim memnunum
zaten locayla isim olmaz netten cekerim filmimi
sinema tvlerde okadar kaliteli filmler cikarmio
zaten istedigim belgesel cizgi film kanallari ucretsiz onlar bana yetiyor
ha noldu sadece bu erotik paketi beni yikti okdr
genel olarak memnunum
ayrica aksamki ntv rezaleti cok kotuydu fgener macinda
adam konusuo arkadan cirt curt sesler cikiodu
ama futbol smartta hic ole bi problemle karsilasmadim
ayrica satislardaki d-smart uyelerine uyguladiklari %40 lik indirimlerdende cok memnunum

Bir Gün Gelecek ve Ben 8 Satır İmza Yazacağım!!!
To Be Continued....

9 Mesaj
7 Ağustos 2008; 12:25:17 

Adamlar Tamamen Ücretsiz Olacak Demediki.Sözleşmeyi Okusan Anlardın.Dijitürkü Aylık Para Ödemeden Kullanabiliyormusun?Hayır.Ama Dsmartı Aylık Para Ödemeden Kullanabiliyorsun.
quote:

D-Smart sahibi olan kullanıcılardan hiçbir zaman herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. İleride ücretli bazı hizmetler olacaktır, ancak bu hizmetlerin kullanımı tamamen kullanıcının isteğine bağlı olacaktır.

İster Para Öderek Açtırırsın O Kanalı İster Açtırmazsın O Sana Bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoosman -- 7 Ağustos 2008; 12:23:55 >

58 Mesaj
7 Ağustos 2008; 12:47:11 

DSmart kolpacının şahı daha da azıtacaklar bence

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ağustos 2008; 21:07:37 

D-Smart'da ücretsiz olan kanalların %95'i zaten uyduda da var.Olur da Süper Lig'i de alırlarsa siz o zaman görün şamatayı

1236 Mesaj
7 Ağustos 2008; 21:14:02 

quote:

Orjinalden alıntı: weresth

D-Smart'da ücretsiz olan kanalların %95'i zaten uyduda da var.Olur da Süper Lig'i de alırlarsa siz o zaman görün şamatayı

aman süper ligi falan almasınlar

Galaxy Note III

Hergün 1 Video

5023 Mesaj
7 Ağustos 2008; 22:49:00 

quote:

Orjinalden alıntı: sPeerless1907

aman süper ligi falan almasınlar

Süper ligi alırlarsa 300 Ytl lik cihaz fiyatı 2-3 e katlanır tahminimce

Nothing lasts forever
Even cold november rain

223 Mesaj
8 Ağustos 2008; 0:20:03 

kimse kimseyi kandırmıyor bu devirde cahil adam yok alacağı elektronik eşyayı almadan önce herşeyiyle öğreniyor. cihazların içerisinde d-smart kullanıcıların hak ve hükümlülükleri adı altında bir belge var bu belgede 7 tane madde var ve büyük puntolarla yazılı orda 7. maddeyi okuyun neyin ne olduğunu görürüsünüz. yok benim okur yazarlığım yok derseniz o zaman satıcıya rica et sana hepsini okur. adamlar o kadar acemimi ücretsiz diyip sonra ücret istesinler herşey hukuka uygun akşam gazetesinin bu karalama haberlerine alıştık artık 2 günde bir d-smart diyor acaba neden düşünmek gerek d-smart satışları kendilerini tehtit edecek kadar arttıda o yüzdenmi... ben satıyorum satarkende söylüyorum herkese adam alıyor aradan geçiyor 3-5 gün gelip smart parasını yükleyip diğerlerinide actırıyor... fatura derdi olmaması en akıllı çözüm kimse istemiyor tv izlediği için evine fatura gelsin burda herşey kişinin elinde ister parasını bastırır izler ister izlemez çok akıllıca....
kanalların %95 uyduda varmış yalanın böylesi... atıyorsunuz bari destekli atında inandırıcı olsun veya d-smarttaki kanalları bilmiyosun.... Kimse Kimseyi kandırmıyor TÜRK insanı salakmıki kandırılsın.

---2000 FilDişi Brava SX---

1625 Mesaj
8 Ağustos 2008; 1:27:22 

quote:

Orjinalden alıntı: daxir

kimse kimseyi kandırmıyor bu devirde cahil adam yok alacağı elektronik eşyayı almadan önce herşeyiyle öğreniyor. cihazların içerisinde d-smart kullanıcıların hak ve hükümlülükleri adı altında bir belge var bu belgede 7 tane madde var ve büyük puntolarla yazılı orda 7. maddeyi okuyun neyin ne olduğunu görürüsünüz. yok benim okur yazarlığım yok derseniz o zaman satıcıya rica et sana hepsini okur. adamlar o kadar acemimi ücretsiz diyip sonra ücret istesinler herşey hukuka uygun akşam gazetesinin bu karalama haberlerine alıştık artık 2 günde bir d-smart diyor acaba neden düşünmek gerek d-smart satışları kendilerini tehtit edecek kadar arttıda o yüzdenmi... ben satıyorum satarkende söylüyorum herkese adam alıyor aradan geçiyor 3-5 gün gelip smart parasını yükleyip diğerlerinide actırıyor... fatura derdi olmaması en akıllı çözüm kimse istemiyor tv izlediği için evine fatura gelsin burda herşey kişinin elinde ister parasını bastırır izler ister izlemez çok akıllıca....
kanalların %95 uyduda varmış yalanın böylesi... atıyorsunuz bari destekli atında inandırıcı olsun veya d-smarttaki kanalları bilmiyosun.... Kimse Kimseyi kandırmıyor TÜRK insanı salakmıki kandırılsın.

cok haklisin

To Be Continued....

Uzaklaştırılmış
8 Ağustos 2008; 8:54:58 

quote:

Orjinalden alıntı: daxir

Evet,ben D-Smart'ı kullanıyorum ve yukarıda yazdığım gibi ücretsiz olan kanalların %95'i uyduda var.

5514 Mesaj
8 Ağustos 2008; 9:49:59 

euro 2008 öncesi aldım.malum evdeki uydu cihazım şifreyi çözmüyordu.sözde sadece cihaz paralıydı.ondan sonra herşey bedavaydı.şahanın reklamlarını baz alıp dava bile açılabilir aslında.hani kamuoyunda aydın doğan bu herşey beklenir intibahı var ya gerçekten doğru.bundan sonra o adamın işin içinde olduğu hiçbirşeyi almam.

611 Mesaj
8 Ağustos 2008; 10:48:34 

ne biçim milletiz ya , ya bir konuda yazarken iyi okuyun ya da susun rezil olmayın 1 senedir forumda bunu gibi 50 tane konu açıldı . bu konuyu da açan digiturk calışanlarından biridir. konuyu acarken kes yapıştır yaptıgı haber ,dünkü akşam gazetesinin haberi akşam gazetesi kimin ? karamehmet. d smartın rakibi kim ? digiturk. digiturk kimin ? karamehmet

herkes kes yapıştır yaparak konu acar ama bu bir şirketin propagandasını yapmak olmamalı 1 senedir aynı terane yeter ya. senin yukarda actığını tekzip eden haberde vardı bugünkü gazetelerde onları neden koymadın buraya. sana ve senin gibilere inat eksik bıraktığını ben tamamlarım

Müşteri terk ediyor, Digitürk D-Smart’a saldırıyor

"Digital yayıncılıkta yıllardır tekel olmanın keyfini süren Digitürk, D-Smart’ın 14 ayda 700 bin aboneyi aşması ve her gün yeni başarılara imza atması üzerine iftira kampanyasına başladı. D-Smart’ın getirdiği rekabete ayak uyduramayıp değer kaybeden şirketlerini halka açamadığı için büyük hüsrana uğrayan Digitürk, grubunun gazetesinin genel yayın yönetmenini de yalan kampanyasına alet ederek D-Smart’a saldırdı. Yeni atılımlarla program içeriğini zenginleştiren ve her gün üye sayısını artırmaya devam eden D-Smart karşısında rekabeti kaybeden Digitürk, şimdi de yalana başvuruyor."

Abone kaybediyor

Digitürk’ün yalan kampanyasının gerçek sebebinin, son aylarda Digitürk’ten vazgeçenlerin sayısındaki artış olduğuna dikkat çeken Mehmet Ali Yalçındağ, açıklamasına şöyle devam etti: "Yıllardır karışık fiyatlandırma sistemlerinin arkasına sakladığı yüksek fiyatla abonelerini bezdiren ve sürekli abone kaybeden Digitürk, son yaptığı zamlarla da tepki alınca, her gün ortalama 3 bin yeni abone kazanan D-Smart’ın başarısı karşısında paniğe kapıldı."

Buna karşılık D-Smart’ın bugüne kadar ne söz verdiyse tuttuğunu vurgulayan Yalçındağ, "Digitürk’ün korktuğu başına geldi" diyerek, şu hatırlatmaları yaptı: "D-Smart’ın çıktığı günlerde yayın paketinde olan bütün kanalların ücretsiz olacağı, buna ilaveten ileride, ücretli kanallar ve hizmetler geleceğini söylenmişti. Ücretli hizmetlerin Digitürk gibi zorunlu tutulmayacağı isteyen abonelerin istedikleri sürece bu hizmetten faydalanacakları belirtilmişti. Tam da böyle oldu; tüm D-Smart kullanıcıları başlangıçta aldıkları kanalları ücretsiz izleyebilecekleri gibi, ücretli D-Smart Extra servislerden de istemeleri halinde faydalanabilecekler. Ayrıca D-Smart tarafından sunulan film ve kanalların ücretlerinin Digitürk’ten çok daha ucuz olması Digitürk’ü bir kez daha panikletti."

Rantçılık dönemi kapandı

"D-Smart’ın üstün teknolojisi ve iş modelindeki başarı Türkiye dışından da fark edildi ve yurtdışında bir çok platform tarafından talep görmeye başladı" diyen Yalçındağ, Digitürk yetkililerine şöyle seslendi: "10 yıldır pazarda tekel olan Digitürk, iftira artmak yerine, çağdaş ekonominin gereğini yerine getirin. Bu çağda dünyanın hiçbir ülkesinde yayıncılık tekeli yok. Digitürk için artık tatlı ve insafsız rantçılık dönemi kapandı. Bu rekabet sürecek. Digitürk’e düşen rakiplere iftira atmak değil, hizmet ve fiyat politikasını rekabetin yeni koşullarına göre düzenlemek olmalıdır."

Tekel kırıldı, bundan tüketici yararlı çıktı

D-SMART’ın pazara girmesiyle birlikte oluşan yeni ortamda, D-Smart’ın Türkiye’de digital yayıncılık tekelini kırdığını vurgulayan Mehmet Ali Yalçındağ, şu noktalara dikkat çekti: "Tekel kırıldığı için rekabet başlamış ve bundan tüketiciler yararlı çıkmıştır. Digitürk artık istediği paketi istediği fiyatı koyamamaktadır. Havada bedava olan kanallara hak para istemek ödememektedir. Bu rekabet daha da artacak ve Türk televizyon seyircisi de bu rekabetin büyük yararını görecektir. Yıllardır tek başına kaldığı piyasada, insafsız bir tekel rantı yiyen Digitürk bilmelidir ki, bundan böyle bu piyasada istediği gibi at süremeyecektir. D-Smart’ın hem program kalitesi ve zenginliği hem de çok ucuz fiyatlarla çok özel kanalları sunmasıyla artan rekabetini her gün biraz daha ensesinde hissedecektir. Digitürk ile D-Smart arasındaki bu rekabetin kazaranı ise televizyon izleyicileri olacaktır."

Beşiktaşın ,Fenerbahçe ve Trabzonspor ile ezeli rekabeti , bitmiştir.
Ne zaman ki,Beşiktaşla oynarken , Fenerbahçe ve Trabzonun forvetleri kaleye geçer, ve maçı kazanırlar, Ezeli rekabet yeniden başlar

1614 Mesaj
8 Ağustos 2008; 11:35:55 

Arkadaşlar boşuna uğraşmayın,dsmartçılar ayda 1000 lira verseler gene de Aydın Doğan haklı derler.Arkadaşın biri Türk halkı salak mı yazmış,bence de asla salak değil ama iyi niyetli,inanıyor reklamlara PARASIZ PARASIZ diye bas bas bağıranlar tabiki paralı olucak nidaları atıyor şimdi.Artık söylenecek fazla da bir şey yok free tv ile halkı gayet güzel kazıklayan Aydın Dğan DSMART ile umarım aynı şeyi yapmaz.Zaten yapsa bile dsmartçılar gen onun safında olur istemeden battı Aydın Doğan derler

2008 MODEL POLO 1.4 TİPTRONİC-37P3000BRAVIA-DIGITURKPLUS-NOKIA LUMIA 920-TOSHIBAA100-233-LUMIX FZ38-MACBOOK PRO 2.66GHZ 15 INC 320 GB

419 Mesaj
8 Ağustos 2008; 12:40:39 

Digitürke kızgınlığımdan D- smart aldım.Amacım hangisi içerik ve fiyat açısından uygunsa onunla devam etmekti.iki gün içinde gördüğüm özetle şudur. al birini vur ötekine.Rekabet hikaye.D- smart parasız seyredeceğin (recevier a yaklaşık 300 ytl verip) kanallar,Digitürkün 9.90 vererek girdiğin giriş paketiyle eşdeğer.Söylendiği gibi % 90 ı uyduda var.Her ikisinde de extra para vermek suretiyle film,dizi,vb şeyleri seyretme şansınız var.D- smart da lig maçlarını verecek olsa iyi bir fiyat koyar.
Tek şansımız ve isteğimiz gerçek bir rekabetin başlaması ve ücretli kanalların % 50 ucuzlamasıdır.
Mümkünse yapacağımız şey ikisinde de bu pahalı paketleri boykot etmektir.

9 Mesaj
8 Ağustos 2008; 12:47:55 

Bende Hem Dsmart Hem Digitürk Var.Dsmart Zaten Tamamen Ücretsiz Olacak Demediki.İleride Ücretli Kanallar Olacak Dedi.Sözleşmeyi Okusanız Anlardınız.

Birde Aşağıdaki Kanalların Hangisi Uyduda Var.(Uyduda Olan Gözümden Kaçmış Biriki Kanal Olabilir.)

MovieSmart

Movies 24

Comedy Smart

Sinema TV

Sinema TV 2

Futbolsmart

FX

Loca Portal

Pembe Smart

D YeşilÇam

D Max

Da Vinci Learning

Discovery

Animal Planet

Discovery World

Discovery Science

Discovery Travel&Living

CNN International

Eurosport

D Spor

D HIPODROM

Yaban TV

Cartoon Network

D Çocuk

Nickelodeon

KidsCo

Luli TV

Smartoyun

Fashion TV

World Fashion Channel

Fashion One

D plus

Z TV

Cool smart

Style Network

Beyazperde

Bebeğim TV

Dog TV

Footschool

ESPN Classic

NASN

Loca 1

Loca 2

Loca 3

HD-SMART

Discovery HD

Eurosport HD

Gece Kuşağı

Fantasy

Passion TV

Yeşilçam XXX

Videogames

Movies 24 Erotica

1165 Mesaj
8 Ağustos 2008; 13:07:00 

ben sayayım kardeşim ;

Z TV - Discovery - CNN İnternacional - Eurosport - Yaban TV - Fashion TV - Fashion one - Fantasy - Passion TV

zaten sıraladıklarının yarısı sadece d-smartın kanallar adı üstünde == d-çocuk - d-plus - d-hipodrom - d-spor - d-max - d-yeşilçam falan sıralamışın 5 para etmez kanallar...

ayrıca diğer kanallarında frekansını ekleyip şifresini kırsam onlarıda açarım...

goldmaster 30300 sky kullanıyorum saydığım kanalların hepsi var ;D

Galatasaray

9325 Mesaj
8 Ağustos 2008; 13:12:27 

quote:

Orjinalden alıntı: razumihin

Hani D-Smart ücretsiz olacaktı !
D-Smart'tan ömür boyu filmleri ve maçları bedava seyredeceğini zanneden izleyiciye kontürlü yayın satılmaya başlandı.

Doğan Grubu gazete ve TV’lerin yoğun reklam bombardımanı ile tanıtımı yapılan D-Smart kısa sürede “kutuzedeler” oluşturmaya başladı. Geçen yıl D-Smart için ‘Bir kere ödeyin ömür boyu bedava kullanın’ reklamları yapıldı. Yani tüketici bir kere D-Smart aldıktan sonra ömür boyu filmleri ve maçları bedava seyredeceğini zannederek aldatıldı. O dönemde AKŞAM, “İkinci Teleon Vakası” başlığını atmış kamuoyunu uyarmaya çalışmıştı. Çünkü dünyada bu tip yayıncılığı abonelerden para almadan ücretsiz olarak finanse edebilecek bir sistem yok. Geçmişte de “Maçları vereceğim” diye ortaya çıkan Teleon şirketi, sattığı decoderlarla büyük rant elde etmişti. AKŞAM’ın haberi sonrası Doğan Grubu avukatları, “olmamış bir şeyi olmuş gibi gösterdiler” diye dava açıp kendi gazetelerinde haklı olduğunu iddia ettiler...

bunu derken D-smartin kutusuna bi kere ödeme yapacaksin bidaha yapmiyacaksin anlaminda söylemişlerdir.
ben pek sanmiyorum kanallarda bedava olucak yanı dikkatli okumak gerek bu işlerde ugrasanlar tilki akıllıdır dikkat

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

1625 Mesaj
8 Ağustos 2008; 13:12:40 

quote:

Orjinalden alıntı: patinaj35

ben sayayım kardeşim ;

Z TV - Discovery - CNN İnternacional - Eurosport - Yaban TV - Fashion TV - Fashion one - Fantasy - Passion TV

zaten sıraladıklarının yarısı sadece d-smartın kanallar adı üstünde == d-çocuk - d-plus - d-hipodrom - d-spor - d-max - d-yeşilçam falan sıralamışın 5 para etmez kanallar...

ayrıca diğer kanallarında frekansını ekleyip şifresini kırsam onlarıda açarım...

kira biliosan ne mutlu sana

To Be Continued....

611 Mesaj
8 Ağustos 2008; 13:19:17 

quote:

bu konuda iddiaya varmısın ??????????

Beşiktaşın ,Fenerbahçe ve Trabzonspor ile ezeli rekabeti , bitmiştir.
Ne zaman ki,Beşiktaşla oynarken , Fenerbahçe ve Trabzonun forvetleri kaleye geçer, ve maçı kazanırlar, Ezeli rekabet yeniden başlar

9 Mesaj
8 Ağustos 2008; 13:44:06 

ztv uyduda yok.
discoverdada bazı programları sadece dsmarttı olanlar izleyebiliyor.

652 Mesaj
8 Ağustos 2008; 14:33:53 

arkadaşlar hani dsmart ücretsiz olacaktı diye hala sorular çıkıyo, kim ücretsiz olacaktı dedi ayrıca bunuda anlamış değilim.. yeter ya alan razı satan razı almışız izliyoz. nedir bu hala bu yazılarla insanların etkileneceğinimi sanıyosunuz. adamların üye sayısı 700 bin olmuş. arkadaşım digiturk zengin işiydi, ve şu anda öyle görülüyor halk arasında. çünkü aylık para vermek insanımızı sıkar, boğar. ama dsmartı garibanıda alıyor( taksit maksit bi şekilde). bırakında normal uydu kırma felan bilmeyenlerde belgesel çizgi film kanalı izletebilsin çocuklarına böyle düşünün bide. herkesin parası ve bilgisi yok şifre kırmak için. ama bi defalık 300 ytl verip ömür boyu bedava belgesel ve çizgi film kanalları açık bir platform üyesi oluyo insanlar. lütfen şu televizyon işinde bari fanatik taraftarlığı bırakalım. benim dsmartım var bidahaki ayda digiturk lig tv üyesi olmayı düşünüyorum birini aldım diye diğerinide kötülemiyorum hepsi bizi yolmak için var zaten, ticaret bu.

selamlar herkese.............

20 Mesaj
8 Ağustos 2008; 15:42:19 

para var huzur var... gerisi hikaye...

tschelebie

497 Mesaj
8 Ağustos 2008; 15:54:51 

Bir senedir D-Smart kullaniyorum benden bir para talep eden olmadi. Olayi tamamen saptiriyor medya alirken söyle bir sözleşme çıkıyor karşına '' Şu an gösterimde olan kanallar için hiç bir ücret talep etmeyeceğim bundan sonraki eklenecek olan kanallar için bir garanti yoktur ücretli olabilir. Ne yani 300 ytl ye cihaz al ömür boyu bedava izle bunu yapmaya kimsenin gücü yetmez tabiki o sistemin işlemesi için bazi kanallari ücretli yapacaklardir. Önemli olan şu an özel kanallari istemiyorsam ücretsiz şekilde izleyebilmemdir. Dijitürkün sahtekarlığı gibi değil en azından ayda 9.90 ytl hemde lig tv içinde!! hanginiz ayda 9.90 a lig tv izliyor söyleyin bakalım sizlerin 9.90 a izlediğiniz en alt tabaka olan paketinden çok daha fazlasini ben d-smartda bedavaya 1 senedir zaten izlemekdeyim. dijitürk lig tv paketi ayda 39.90 ytl + 115 ytl kurulum ücreti aliyorlar olay bumudur ? kimsenin gözlerinizi boyamasina izin vermeyin herşey ortada bütün haberleri illaki medyadan alacaksiniz diye birşey yok medya kendine göre süsler sunar önünüze bir kullanıcı olarak kesinlikle d-smart diyorum. Hiç öyle azimsanacak kanallarda yok HEMDE ÜCRETSİZ.

Server: Cypher
Nick : KingHarami / Exploition
LvL : 80
Irk : Orc

59 Mesaj
8 Ağustos 2008; 17:56:06 

aydın doğannın olduğu hiç bişey alınmaz.

2210 Mesaj
8 Ağustos 2008; 18:18:21 

discovery fx ücretsiz olsun yeter bana diğer ücret istenen bütün kanallar gereksiz şu anda

457 Mesaj
8 Ağustos 2008; 18:19:21 

Utanmasalar bizimde adımızı satın alıcak zart smart zurt smart nanay smart olmasında heh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGRAMAN -- 8 Ağustos 2008; 18:18:11 >

8429 Mesaj
8 Ağustos 2008; 21:03:19 

bu reklamı şahan yanlışlıkla yapmış o zaman diyorki tv izlerken paramı verilir diyor.
bu reklam dsmartı bağlar mı bağlamaz değilmi?
http://www.myvideo.de/w.../SAHAN_DSMART_REKLAMI_4
renkliler şimdiden ücretli.
quote:

Orjinalden alıntı: teknoosman

Bende Hem Dsmart Hem Digitürk Var.Dsmart Zaten Tamamen Ücretsiz Olacak Demediki.İleride Ücretli Kanallar Olacak Dedi.Sözleşmeyi Okusanız Anlardınız.

Birde Aşağıdaki Kanalların Hangisi Uyduda Var.(Uyduda Olan Gözümden Kaçmış Biriki Kanal Olabilir.)

MovieSmart

Movies 24

Comedy Smart

Futbolsmart

FX

Pembe Smart

D YeşilÇam

D Max

Da Vinci Learning

Discovery

Animal Planet

Discovery World

Discovery Science

Discovery Travel&Living

CNN International

Eurosport

D Spor

D HIPODROM

Yaban TV

Cartoon Network

D Çocuk

Nickelodeon

KidsCo

Luli TV

Fashion TV

World Fashion Channel

Fashion One

D plus

Sinema TV

Sinema TV 2

Loca Portal
Smartoyun

Z TV

Cool smart

Style Network

Beyazperde

Bebeğim TV

Dog TV

Footschool

ESPN Classic

NASN

Loca 1

Loca 2

Loca 3

HD-SMART

Discovery HD

Eurosport HD

Gece Kuşağı

Fantasy

Passion TV

Yeşilçam XXX

Videogames

Movies 24 Erotica

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 8 Ağustos 2008; 22:06:45 >

771 Mesaj
8 Ağustos 2008; 21:14:19 

Artık getirecekleri her kanal bilmem kaç Smart para olacak heralde.Ligi de alırsalar onu da parasız vereceklerini sanmıyorum yani D-Smart yalan oldu...

358 Mesaj
8 Ağustos 2008; 22:00:48 

YAVAŞ OLSUNDA SAÇI BOZULMASIN D-SMART BATSA GENE DOĞAN AMCAN BELEŞ YAPMAZ.NOALCAKSA SEVAP İŞLESE

2170 Mesaj
8 Ağustos 2008; 22:22:45 

ya numara işte ücretsiz diye çıktılar çakma digiturk oldular, işe yaramaz

ψ Kimi Raikkonen - Freddie Mercury Ψ

Freddie Mercury : "Müzik aynen resim çizmeye benzer.Resmi çizerken arada neye benzediğini
görmek için bir adım geri çekilmek zorundasındır.Ben de Queen'den bir adım geri çekiliyorum.
Sevenlerimin,müziğimi ebediyete kadar hayatta tutmalarını istiyorum.''

1238 Mesaj
8 Ağustos 2008; 22:37:26 

D-smart kendini şımart

4094 Mesaj
9 Ağustos 2008; 0:34:37 

D-SMART

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dammak -- 9 Ağustos 2008; 0:34:58 >

"HAYAT, SEN BAŞKA PLANLAR YAPARKEN BAŞINA GELENLERDİR"

223 Mesaj
9 Ağustos 2008; 1:55:20 

quote:

ben sayayım kardeşim ;

atıt tutma arkdaşum yukarda saydığın kanalların hepsi uyduda yok olsa bile bazılarının şifresini kıramassın. örn: Ztv

---2000 FilDişi Brava SX---

2574 Mesaj
9 Ağustos 2008; 9:34:35 

birincisi bazı arkadaşlar sözleşmeden bahsetmiş bugüne kadar hanginiz bişey alırken sözleşmenin tamamını okudunuz bana bi anlatsanıza doğanda bunu çok iyi bildiği için televizyonda yaptığı reklamlarda hiç bu olaydan bahsetmedi bi Allahın kulu bahsetti desin tvde dsmart receiverımı ona vericem ama öyle bişeyden hiç bahsedilmedi ben şuanda hem digitürk plus hemde dsmart kullanıyorum ama milletin bahsettiği gibi dsmartın görüntüsü digitürkten iyi felan değil cidden digitürk daha iyi fazla bişey yazmıcam bu konuda çünkü önceden çok tartıştık bunu burda son olarak şu yazıyı copy paste yapıyorum okuyun bakalım

8 Ağustos Cuma günü Radikal, Vatan, Hürriyet, Posta ve Milliyet gazetelerinde Doğan TV Holding İcra Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Ali Yalçındağ’ın DIGITURK’le ilgili açıklamalarını üzüntüyle okuduk.

Bir önceki gün D-Smart’ı eleştiren ve içinde DIGITURK kelimesi yada kıyaslaması geçmeyen bir gazete haberinin etkisiyle doğrudan şirketimizi hedef alan suçlamalarlailgili açıklamamız şöyledir:

1999 yılından itibaren teknoloji yatırımları, tarafsız yönetimi,yüksek standardlı içeriği ile Türk halkına mal olmuş, başarısı ve itibarı herkesçe kabul görmüş olan DIGITURK markasıya rekabet eden herkese saygılıyız. Çünkü rekabet daha iyi olmayı getirir. Ancak rekabet benzer işkollarında olmalı ve "haksız rekabet"i içermemelidir. Bir müddettir izlediğimiz D-Smart’ın şirketimiz ile aynı işkolunda olmadığını fakat kendini öyle konumlamak çabası ile zaman zaman tüketiciyi yanlış yönlendirmeyi de içeren "haksız rekabet" davranışlarında bulunduğunu düşünüyoruz.

DIGITURK bir pay TV platform işletmecisidir ve her ay ödeme karşılığı ABONELERİNİN kullanımı için DIGITURK’e özgü televizyon yayın içeriği sunmaktadır. Abonelik tıpkı telefon, elektirik, su, kablo TV abonelik örneklerinde olduğu üzere her ay belirli ücret karşılığında süreklilik gösteren hukuki ve ticari bir ilişkidir.

Oysa D-Smart bir defalığına uydu alıcısı satarak ve aylık fatura kesmeyeceğini beyan ederek kendisini "kutu satıcısı" olarak konumlamıştır. Beyan edilen 600.000-700.000 rakamları abone değil bir defalık kutu alan müşterilerdir. 2.000.000 milyon ABONE’siyle DIGITURK’ün D-Smart’ı doğrudan rakip görmesi ve hele hele rekabet adı altında hakaretlerine maruz kalması kabul edilemez.

Bu vesile ile DIGITURK’ü hedefleyen yanlış beyanların doğrularını açıklıyoruz:

1-DIGITURK son 14 ayda tarihindeki en yüksek abone alımı ve en düşük "churn" (abone kaybetme) yi yaşamıştır.

2-Tüketiciyi aldatmayan haklı rekabete saygılıyız ve tercih ederiz.

3-Geçen yıl dış borsalardaki halka açılmadan vazgeçilmesinin nedeni fiatın hissedarlarımız tarafından düşük bulunmasıdır. Beğenilmeyen o fiat tüm Doğan Yayın Holding’in değerinden yüksektir.

4-DIGITURK’ün tekeli sözkonusu değildir.Kablo tv birebir bizimle aynı işkolundadır.Ayrıca faaliyette bulunduğumuz yıllar içinde Cine 5,Teleon,Free Tv gibi şirketler digital pazara girmişler ve fakat kendi istekleri ile çıkmışlardır.

5-Bizim işkolumuzda "abone" ve "churn" rakamları beyan edilir.Kendisini rakip olarak düşünen tüm şirketlerden talebimiz GERÇEK ABONE ve CHURN rakamlarını açıklamalarıdır.

Saygılarımızla,
Digiturk Kurumsal İletişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harmonyoa -- 9 Ağustos 2008; 9:33:13 >

Xbox 360 Elite (gt:onuranik52)
Digitürk Plus+
D-Smart HD
Samsung Galaxy S III

1948 Mesaj
9 Ağustos 2008; 23:34:01 

adamına göre değişir bu konu bence.

örneğin bana sadece Discovery kanalları yeterli.
digiturkde yok. o yuzden digiturk isterse tum paketleri ucretsiz versin benim için kuruş etmez.

9105 Mesaj
10 Ağustos 2008; 0:22:04 

akşam gazetesi kimin? çukurova grubu - mehmet emin karamehmet

digitürk kimin? çukurova grubu - mehmet emin karamehmet

d-smart kimin? doğan holding - doğan media - aydın doğan

mehmet emin karamehmet ile aydın doğan medya dünyasının ezeli rakipleri.. akşam gazetesi her dakka böyle yazıyor..

üstelik söylenenler iddia edilenler çok saçma.. ben yaklaşık 1 senelik d-smart abonesiyim.. hiçbir kanal içinde zorla kontör sistemine üye olmadım.. ücretsiz olan sinema kanalları da var ücretli olan loca kanalları da var.. bedava oyun oynayabileceğiniz sistemlerde var ücretsiz olanlarda var.. d-smart hiçbir müşterisine önce ücretsiz diyip ücretsiz olan kanalları sonradan ücretliye çevirmemiştir.. ücretli kanalları eklemiştir isteyen faydalanır, istemeyen faydalanmaz..

digiturk artık müşteri kaybından ve katakullelerden o kadar çok müşteri kaybetti ki iyice ayağa düştü.. geçen bir BP istasyonuna pankart asmışlar.. 100YTL üstünde benzin alana digiturk bedava diye.. çanak + receiver + kurulum ücretsizmiş.. bu kadar saçma iş olmaz..

d-smart en azından her müşterisine tek paket veriyor ve isterseniz ücretsiz kanalları isterseniz ücretli kanalları kullanabilirsin diyor.. d-smart almak için bayiye gittiğinde bile sen sormadan "ilerde yeni kanallar eklenecek, bunların bazıları ücretli bazıları ücretsiz olacak" deniliyor.. bu haber karalamadan başka bir şey değil. türkiye 1. futbol ligi maçları d-smart'a geçecek bu kesin.. digitürk bu işin 8 - 10 senedir kaymağını yiyor mehmet emin karamehmet'te hortumladığı pamukbank'ın borçlarının bir kısmını bu şekilde ödüyor.. önce kanal patronlarına bakalımda sonra yorum yapalım..

lafım hiçbirinize değil akşam gazetesine!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechZone -- 10 Ağustos 2008; 0:27:12 >

Uzaklaştırılmış
10 Ağustos 2008; 1:42:22 

Gerçekten D-smart kadar saçma bişey yok D-smart alıcağıma digitürk alırım daha iyi Onda Oscar almış filmler falanda oluyo D-smart ın Sinema kanallarında hep aynı filmler gerçekten saçma bişey

528 Mesaj
10 Ağustos 2008; 2:23:51 

Ben digiturkün elemanı değilim.Ama sen bu şekilde heyecanla ve öfkeyle bir yazı yazdığına göe sen d smarttın elemanısın.yada satıcısı..Sayfanın altında zaten kaynak olarak AKŞAM diye belirtmişim.Dsmart benim için gereksiz bir platform.Hİç para almayacağız dedi.ALmadığı halde avrupa maçları bizde diye reklamlar yaptı.Acaba bu gerçek mi?en basitinden ligleri satın alsa sana bedeva mı verecek.sen şimdi diyeceksin ki "ooo olur mu efendim o kadar para vermişs sana nasıl bedeva versin"Hani bedeva olacaktı?
Dsmartın bedeva denen bir hizmetin içinde ayrı bir fiyat cetveli olmamalı bence...

quote:

ne biçim milletiz ya , ya bir konuda yazarken iyi okuyun ya da susun rezil olmayın 1 senedir forumda bunu gibi 50 tane konu açıldı . bu konuyu da açan digiturk calışanlarından biridir. konuyu acarken kes yapıştır yaptıgı haber ,dünkü akşam gazetesinin haberi akşam gazetesi kimin ? karamehmet. d smartın rakibi kim ? digiturk. digiturk kimin ? karamehmet

herkes kes yapıştır yaparak konu acar ama bu bir şirketin propagandasını yapmak olmamalı 1 senedir aynı terane yeter ya. senin yukarda actığını tekzip eden haberde vardı bugünkü gazetelerde onları neden koymadın buraya. sana ve senin gibilere inat eksik bıraktığını ben tamam

PC:İşletim:WİNDOWS XP PRO Pentium4 2400MHZ Anakart:AsusP4S8X-MX
DVD Rw:LG GSA H55N Monitör:LG L222W Ses:Realtek ALC655
Samsung SP0411N 40GB ,ekran kartı: Sis 651_561FXCanon A550(7,1mp),Praktica Digicam 3Mp(digital 6MP)

350 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:22:15 

yazılanları okudumda..her şeyde taraf olmak huyu burdada depreşmiş...,

yaklaşık 4 yıldır digitürk üyesiyim (istiyene ispat ederim)....ama şu anda d-smart'a geçmeyi düşünüyorum neden mi?

1:üyelik ücreti zan edildiği gibi 9.90 değil..benim gibi eski aboneler 16 ytl ödüyor....buda en düşük paketi..diğer paketleri almaya kalkarsanız aldığınız pakete göre fiyat yükselebiliyor..ama standart pakette bundan (16 ytl) aşağısı mümkün değil..öyle bir arkadaşın dediği gibi ''digitürk alırım onda oskarlı filmler var'' falanda değil..eğer oskarlı filimleri seyredeceksen onlara ayrı parayı ödersin...her paket ayrı para..

2:zamanında cihaza ve çanağa 400 ytl nin üzerinde para saydım (o zaman 400 küsür milyondu)..verilen vestelin cihazı çok eskidi..özellik denilen bi şey yok nerde ise...ağırlaştı iyice..

3:benim izlediğim kanalların (cnbc-e TRT 4 ve TNT ) sadece biri kaldı.birini hiç koymadılar...ne akla hizmet TRT 4 gibi halk ve sanat müziği yayını yapan bir kanalı çıkardılar anlayabilmiş değilim..

4:çok övülen belgesel kanllarında kendini yenileyememe sorun var...eski programlar çok sık tekrar ediliyor..ayrıca history chanel sapına kadar amerikan reklamı kokuyor ve bu sinirime dokunuyor..

Benim açımdan maliyet ve içerik olarak değiştirmek daha uygun..hiç bir artısı olmadan senede 200 ytl ye yakın para vereceğime digitürkü bırakmak daha makul geliyor...

selamlar saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kijiro -- 10 Ağustos 2008; 14:25:45 >

söz konusu vatan ise gerisi tefarruattır...(ATATÜRK)

5766 Mesaj
10 Ağustos 2008; 14:58:44 

Digitürk

1352 Mesaj
10 Ağustos 2008; 22:55:08 

quote:

Orjinalden alıntı: kijiro

yazılanları okudumda..her şeyde taraf olmak huyu burdada depreşmiş...,

yaklaşık 4 yıldır digitürk üyesiyim (istiyene ispat ederim)....ama şu anda d-smart'a geçmeyi düşünüyorum neden mi?

1:üyelik ücreti zan edildiği gibi 9.90 değil..benim gibi eski aboneler 16 ytl ödüyor....buda en düşük paketi..diğer paketleri almaya kalkarsanız aldığınız pakete göre fiyat yükselebiliyor..ama standart pakette bundan (16 ytl) aşağısı mümkün değil..öyle bir arkadaşın dediği gibi ''digitürk alırım onda oskarlı filmler var'' falanda değil..eğer oskarlı filimleri seyredeceksen onlara ayrı parayı ödersin...her paket ayrı para..

2:zamanında cihaza ve çanağa 400 ytl nin üzerinde para saydım (o zaman 400 küsür milyondu)..verilen vestelin cihazı çok eskidi..özellik denilen bi şey yok nerde ise...ağırlaştı iyice..

3:benim izlediğim kanalların (cnbc-e TRT 4 ve TNT ) sadece biri kaldı.birini hiç koymadılar...ne akla hizmet TRT 4 gibi halk ve sanat müziği yayını yapan bir kanalı çıkardılar anlayabilmiş değilim..

4:çok övülen belgesel kanllarında kendini yenileyememe sorun var...eski programlar çok sık tekrar ediliyor..ayrıca history chanel sapına kadar amerikan reklamı kokuyor ve bu sinirime dokunuyor..

Benim açımdan maliyet ve içerik olarak değiştirmek daha uygun..hiç bir artısı olmadan senede 200 ytl ye yakın para vereceğime digitürkü bırakmak daha makul geliyor...

selamlar saygılar...

Sizin gibi düşündüğüm için hiç digitürk almadım ve d-smart aldım. Sonuçta ekstraların bedeli de ödenir lig tv gelecekse paralı olması kada normal bir şey yok, aksini beklemek bencillik olur. Ha ileride işime gelirse alırım sinema paketi falan işime gelmezse almam. Ben seyredebildiğim fx, animal planet, discovery world kanalları için ödediğim 255 ytl(kargo dahil botech istegelsin.com dan almıştım) için değeceği kanaatindeyim ve bugün tekrar alacak olsam gene alırdım. Beğenmeyen de almasın, herkesin kendi aklı var her şey bedava olacak diye bir beklentiyi fantezi olarak görüyorum.

AOC E2352PHZ, SilverStone Raven RV03, İ7-960&CNPS8700NT,Asus Rampage III gene, 6GB (3x2048MB) T/C Kit PN -OCZ3P1333LVA6GK ,Gigabyte GTX570 SOC, WD6000HLHX, HPC-450watt-H12S, ZM-MFC1 Fan cont, Sony/Nec DVD RW 7170 SATA, Acer AS5920G-602G25MN üzerine T9500_2X2gb Ocz 4-5-5-13_WD Scorpiablack 16Mb 7200rpm 320gb hdd_ 256Mb 8600GT

8429 Mesaj
15 Ağustos 2008; 21:23:32 

quote:

Orjinalden alıntı:andelip
İnsanların beğenme hakları olduğu gibi beğenmeme haklarıda vardır sayın arkadaşım.Yok öyle falan gibi ifadelerle olaylar çözüme kavuşmuyor.D-smarttan şikayet eden bu forumda belkide yüzlerce kişi var.Hatta açılan konuların çoğu hep eleştirel bazda.Birşey var ki insanlar şikayetçi.Yoksa kimse Doğan ı zengin etme veya parasını sokağa atma meraklısı değil.Ve son olarak bedava kanalların içeriği yavaş yavaş boşaltılıp onlara eşdeğer kanallar parayla satılır olmaya başladı.Dsmarta kızmak için Örnek sebeplerim:

Moviesmart2 kapatıldı---Sinema tv(paralı )
Yeşilçam içeriğinin bir kısmı----Beyazperde(paralı)
Yaşam tv (kapandı)--tam alternatif değil ama---Style network(paralı)
Dspodaki maçlar---Futbolsmarta (gazetelerde bu kanalın reklamıyla ilgili dip notta kanalın ücret talep etme hakkının saklı tutulduğu yazılı)
ztv--paralı oldu
gece kuşakları---paralı oldu
smartoyun--aylık 2ytl iken 5 ytl oldu
maç yayınları berbat
sürekli cihaz kilitleniyor
bazı frekanslardaki kanallar bi çekiyor bi çekmiyor.

Aklıma daha gelirse sayarım.Şimdilik bu kadar.

:::Saygılar:::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 15 Ağustos 2008; 21:27:30 >

323 Mesaj
15 Ağustos 2008; 21:27:28 

aydın doğan isimli uzaktan kumandalı siyonizme hizmet eden medya patronu kendi para biriminide bulmuş smart para.1 ytl 1 smart paraya eşitmiş.

CEHENNEM'DEN YAKA PAÇA ATILAN ADAM.............

287 Mesaj
16 Ağustos 2008; 0:34:10 

Klasik aydın doğan aldatmacası işte. Birkaç sene önce de sansui free tv diye milleti kazıklamışlardı.

TRABZONSPOR

Uzaklaştırılmış
16 Ağustos 2008; 0:53:43 

yahu bu adamlar avrupa maçlarını almıyor mu
çok beddua ediyorum ya. halkı sömürmekten başka bir şey değil

9325 Mesaj
16 Ağustos 2008; 1:45:39 

ya arkadaslar bu kadar şikayetciysenız ve memnun degilsenız her yerde bukadar bu olayi dile getirceksiniz basiti var bu olayin : ya bu üyeligi basta almayacaksiniz ya da bu üyeliginiz varsa iptal edeceksiniz. bu kadar basit.
neyin tartişmasini yapiyorunuz anlamiş degilim.

eger şikayetciysenız arayin müşteri hizmetlerini bu bedavaydi neden para ödüyoruz diyin. size gerekli cevabi sunacaklar.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

823 Mesaj
21 Ağustos 2008; 20:18:32 

arkadaşlar saçma sapan konuşmayalım. d-smart ligi alırsa bedava vermezmiş yok daha nelermiş. lig maçlarını alıp da bedava vermek mümkün mü? tabii ki paralı olacak. ama bi arkadaş yazmış 4 yıldır dt üyesiyim en düşük pakete 16 ytl veriom die, haklı. d-smart almak saçmalık diyenler digiturk ve dsmart web sitelerini açsın, baksın d-smartın bir kerede ödenen paradan sonra "beleş" paketi mi iyi yoksa digiturkün en düşük fiyatlı paketi mi?

ÇABAMIZIN ADI GALATASARAY

Uzaklaştırılmış
21 Ağustos 2008; 21:33:59 

d-smart faturalı değil,haksızlık etmeyin.kontörlü

Uzaklaştırılmış
22 Ağustos 2008; 4:33:20 

eskiden trt verirmiş maçları en güzeli

3108 Mesaj
22 Ağustos 2008; 14:51:46 

quote:

Orjinalden alıntı: alibey83

d-smart faturalı değil,haksızlık etmeyin.kontörlü

haklısın kardeşim...

3505 Mesaj
22 Ağustos 2008; 17:26:05 

param olsa digitürk alırım aydın doğan denen herife para vermem ha para yok uydu var internet var

183 Mesaj
22 Ağustos 2008; 21:06:14 

Ustad bu d-smart mi ne yahudi usagi aydin dogan kopegi urunune para verdiysen git geri ver .cunku bu herifin bu 3. denemesi.1999 da cukurova gurubu ile dogan gurubu ortak acmislardi bu digiturk u.ama isleri medya cilik gibi gorunsede (asla oyle degildir)becemedikleri pay tv sisteminden ortakliklarindan cekildiler.digiturk cukurova gurubunun mali olarak kaldi.zaten pay tv isini turkiye ye 1990 larin ortalarinda avrupa-amerika holding cine-5 ile getirmistir.Asli show tv nin omurgasindan yurumustur.basa donelim dogan yahudi gurubu yada herneyse bir ara free tv ile bu isi denedi ruzgari kendi yonune ceviremedi.simdi de d-smart dalgasi ile karsimizda akli olan kafasini kullanir parasini akilli islere yonlendirir.belgesel kanalimi izliyeceksin.uyduda tonla kanal mevcut.ted turner company olsun hbo olsun fox olsun daha ne sinema vs kanallari hepsinin dogu avrupa yelpazesi ve turkce dil secenegi mevcuttur.yazilimlarina ulasin ve kendi paraniz ve mucadelenizin karsiligini alin.hadi eyvallah.

Bi sehir dusunun delilerle azizlerle dilencilerle yada bi siir dusunun bi sehir gibidir bi sehir de bi siir gibi.aynasi kirik kukulu kadinlari ozluyorum..

CHARLES BUKOWSKİ

2911 Mesaj
23 Ağustos 2008; 20:38:32 

ne digitürkü
Ne de d-smartı severim
Tek sevdiğim Discovrey chanel
Elimde 2 çanak dijital sistem var dijital işinden pek de anlamam
Sadece discovrey olsun lix tv XXX tv istemem

Ama yapamadım gitti...

DH'ye beleş ALTIN danışmanlığı.
DH-ALTINCILAR (facebook). Özel Mesajdan gelen sorulara cevap vermiyorum lütfen ilgili başlığa sorunuz..
Renault Smybol 2009 1.4-Atiker LPG. 0.20 krş/km-Iphone-3GS-16gb- Canon_EOS550D

Uzaklaştırılmış
24 Ağustos 2008; 13:16:01 

Doğan Bunu Hep yapıyor Free tv dede Lig maçlarını bedava vericem Demişti Herkesin elinde kaldı Uydu alıcıları

114 Mesaj
28 Ağustos 2008; 12:02:43 

ya arkadaşlar şimdi bu sene uefa maç yayınlama hakkı kesin kes dsmart mı.bir bilen lütfennn

| Football Manager Kulübü |

1288 Mesaj
6 Eylül 2008; 22:46:38 

Abi aldığıma milyon kere pişman oldum ben bu Dşımartı.Sürekli kilitleniyodu zaten.İlk aldığımda oyunlar ücretsizdi.Şimdi yok SMS atıp talep edip para ödeyecekmişiz falan filan.Localar zaten paralı.Hani tüm kanallar ücretsizdi?

Yakında Discovery Channelide başka bi platforma devreder zıçmışken tam zıçar