Şimdi Ara

## ATi FirePro Serisi Yeni Ekran Kartları V5700 ve V3700'ü Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ATi FirePro Serisi Yeni Ekran Kartları V5700 ve V3700'ü Duyurdu ##

AMD-ATi profesyoneller için hazırladığı grafik kartı ailesine yeni bir seri daha ekliyor. AMD çatısı altına girdikten sonra grafik endüstrisinde görev yapan profesyonel kurum ve kuruluşlar için hazırladığı grafik çözümlerine olan yatırımını arttıran firma FirePro adını verdiği yeni serisini duyurdu. CAD ve DCC ile çalışna tasarımcıları ve mühendisleri hedef alan yeni kartlar AMD-ATi'nin 55nm üretim teknolojisi lie hazırladığı gpu teknolojisini kullanıyorlar. DirectX 10.1 ve PCIe 2.0 desteğine sahip olan yeni kartlar ayrıca 1 milyar renk üretebilen 30-bit görüntü motoruyla geliyorlar. Yapılan açıklamalara göre V7300 modeli 40x paralel işlem birimine ve 256MB GDDR3 belleğe sahip. Çift DVI konnektörüne sahip olan kartın aksine üst model olan V5700 ise 1x DVI ile 2x DisplayPort konnektörü ile donatılmış durumda. 320x paralel işlem birimine sahip olan FirePro V5700'ün 512MB bellek ile desteklendiği de gelen haberler arasında. Önümüzdeki ay içerisinde kullanıma sunulması beklenen ve profesyonelleri hedef alan kartlardan FirePro V3700'ün 99$, V5700'ün ise 599$'lık etiket fiyatı üzerinden kullanıma sunulacağı belirtiliyor.

• NVidia ne yapacak bakalım.V3700'deki fan acayip küçük duruyor yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 7 Ağustos 2008; 10:33:15 >
  • ne crysis oynanır bunla beee

• Aradaki Fiyat Farkı Neden Bu Kadar Fazla ?
  • Oyun oynanıyormu bunlarla acaba oynanıyorsa test sonucları gibi bir şey varmı
  • V5700 hd3800 den modifiye anladık ama V3700 de galiba hd3400 den modifiye niye 3600 kullanmamışlarki
  • tipe fazla önem vermemişler x550ye benzio
  • yine bilmeyenler sacma sapan yorumlar yapmis crysis mis

bu arada 99 cok iyi fiyat performans nasil acaba benim quadro fx540 tan iyi olmasini cok isterim
  • BU kartlarda oyun oynanmıyor dıye bılıyorum
  • bayağı ufaklarmış.
  • Fiyatları uygun görünüyor ama sanırım sadece CAD programları için tasarlanmış 3D programları için desteği varmı acaba ?
  •  ## ATi FirePro Serisi Yeni Ekran Kartları V5700 ve V3700'ü Duyurdu ##

Bu daha güzel be.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

yine bilmeyenler sacma sapan yorumlar yapmis crysis mis

bu arada 99 cok iyi fiyat performans nasil acaba benim quadro fx540 tan iyi olmasini cok isterim

Çok geniş bir espri anlayışınız varmış,tebrik ederim.
  • fire gl inde yeni versiyonları geliyor acaba 3d monkey yada vray gibi programlara render desteği verecekmi yoksa sadece polygon sayısı artıkça sahnenein yavaşlamasınımı engel olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

Bu daha güzel be.

Doğal olarak

• quote:

Orjinalden alıntı: brk_066

quote:

Çok geniş bir espri anlayışınız varmış,tebrik ederim.

bu espiriler yuzunde forum gereksiz mesaj dolu

• ee alt sevide gerçek savaş oluyor piyasyı buradan kapıyorlar
  • quote:

bos bos ban cekme bence onlar dalga amacıyla yazılan yazılar yani algılama yönün biraz farklı bence döndür o yönü nese bu arada ciddeb su firestream yazan kartı merak ediyorum yahu gercekten cok hos bir sogutucu ve eminimki sogutucu görevini iyi yerine getiriyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.