Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim anlamadığım ütü konusunda en başta philips tavsiye ediliyor; ama benim ablamın da philips azur serisine ait bir ütüsü var ve bence berbat ütülüyor, kırışıklıkları hiç açmıyor. bizim ütüde mi bir gariplik var :S
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/tefal-ultimate-autoclean-500-2600-watt-buharli-utu-170-gdk-fv-9550/productDetails.aspx?productId=evtefultiautocl500&categoryId=155122#Gorseller

bu ütüyü almaya heveslenmiştim. olumsuz yorumlar kafamı karıştırdı açıkçası. biraz daha ertelesemmi acaba. yoksa al gitsinmi dersiniz arkadaşlar
  • Arkadaşlar 70-80 liraya kadar alınabilecek en iyi ütü hangisidir sizce?
  • Tefalden sonra delonghi aldık hem buhar kazanmı hem de normal.ikisinde. De son derece memnunuz.normal ütünün kablosu cok uzun olması cok ise yarar ve buhari Tefalden daha iyi veriyor. Tefalden bence artık eskisi gibi degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinalasya

http://www.hepsiburada.com/Liste/tefal-ultimate-autoclean-500-2600-watt-buharli-utu-170-gdk-fv-9550/productDetails.aspx?productId=evtefultiautocl500&categoryId=155122#Gorseller

bu ütüyü almaya heveslenmiştim. olumsuz yorumlar kafamı karıştırdı açıkçası. biraz daha ertelesemmi acaba. yoksa al gitsinmi dersiniz arkadaşlar

Delonghi alın farkı göreceksiniz
  • Tefal buhar kazanlı v8310 modelini tefal outlet de gördük fiatı 699 dan 399 düşmüş.. Ne dersiniz. Buhar kazanlı ütüler kullanışlı mı?

http://www.tefal.com.tr/All+Products/Linen+Care/Steam+stations/Products/Pro+Express+G+V8310/Pro+Express+G+V8310.htm
  • Arkadaşlar ben de buhar kazansız ütü arayışındayım. pek çok tefal ütü kullandım. tefal ütüler kırışık açmada başarılı ancak çok çabuk bozuluyor ve tamiri de pahalı maalesef. şu anda philips buhar kazanlı gc-9140'ı kullanıyorum.kırışıklarda çok başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim. ayrıca kullanımı da pratik sayılmaz.çok yer kaplıyor.
    philips azur serisi iyi diye duydum ama kullanmadım bilemiyorum, araştırıyorum.
    araştırırken buhar çıkışı çok yüksek olan rowentanın dw-8120 modelini gördüm. Dakikada 200 gr şok buhar gücü olduğu yazıyor. Daha fazlası yok diye biliyorum. özelliklerinin fazla olmasının yanında fiyatı da uygun
    sayılır. (şüphelenmeli miyim yoksa :)
    Kullanan var mı aranızda acaba?
    Özelliklerine bakarak sizce almalı mıyım? Özelliklerine şurdan bakabilirsiniz:
    rowenta 8120
  • http://www.cimri.com/aeg-dbs-5558-buharli-kazanli-utu cok ama çok memnunum.Fakat Türkiye AEG DEĞİL,ERTEK Elektronik getiriyor.İki yıl da garantisi var.Çabuk ısınıyor ve ütü yaparken de su eklenebiliyor.Fiyat performans açısından süper bir ürün.
  • Tefal Pressing Compact. Kazanlı bir ütü almıştım seri sonu mağazasında. 3-4 yıldır da kullanıyoruz fena da sayılmazdı. Şimdi ütünün power düğmesi bozuldu. Düğme kazanın içinde gibi duruyor. Hani söksem onarabileceğimi düşünüyorum. Fakat olur olmaz da müdahale etmek istemiyorum. Küçük ev aletlerini tamir eden servislere ise nedense güvenemiyorum çünkü adamların tavırlarını tasvip etmiyorum. niye getirdin bu işi bize der gibi bir halleri var. götürdüğün ürünü tamir ediyorlar etmiyorlar cok emin değilim ve talep ettikleri ücret ise alacağınız yeni bir ürünün yarı parası kadar çok. ütüyü sökebilmem için yardım talep ediyorum. saygılarımla
  • buhar kazansız ütülerden philips gc 4850 azur ve rowenta 9140 arasında kararsız kalmıştım. vatan bilg'a gittim yerinde incelemek için. rowentanın dakikada 200 gr buhar gücü etkilemişti beni (piyasadaki en yüksek buhar gücü). Ancak satış görevlisiyle görüşünce rowenta ve tefalin aynı şirkete ait olduğunu öğrendim. tefalin çok sık arızalandığını biliyorum. satış görevlisi rowentanın sık arızalandığını, tavsiye etmediklerini söyledi. bunu duyunca düşünmeden philips'i aldım.
    Deneyimlerim:
    -çok zor ütülenen gömleğimi 2 dakkada mükemmel ütüledi. ütü 2600 watt olduğu için baya ısınıyor.Buhar gücünden ziyade bu özellik daha önemli sanırım.
    -ütünün kendi kendini temizleme özelliği var. benim gibi tembeller için müthiş bi özellik :)
    -damlatmama özelliği pek çok ütüde olduğu gibi bunda da mevcut.
    -sadece otomatik kapanma özelliği yok, o da bana lazım değil zaten.
    -philips GC9140 buhar kazanlı ütü kullanıyorum aynı zamanda, ancak kesinlikle bu yeni aldığım çok daha iyi
    ütülüyor (sanırım watt'ı fazla olduğu için)
    Buhar kazansız ütü arıyosanız kesinlikle tavsiye ederim.
  • Arkadaslar 100 tl butcenız varsa yenı almıs oldugumuz bosh marka utuyu tavsıye ederım gercekten umdugumuzdan daha ıyı cıktı ozellıklede fıyatına gore,
    otamatık kapanma ozellıgı bıle var,2300w 100g 35g/dk
    .utuye cok fazla para vermek ıstemıyorsanız ınceleyın derım

http://www.isteevinegelsin.com/urun/en-ucuz-bosch-tda3630-buharli-utu.aspx
  • Tefal Buhar kazanlı gv 9460 model ütü kullanıyoruz ve oldukça memnunuz.. en zor kırışıklıkları saniyede açıyor. tavsiye ederim!

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tefal-gv9360-buhar-kazanli-utu-kargo-bedava-40693614 linkte fotografı da mevcut.
  • Arkadaslar selam,

Iki utu arasinda kararsiz kaldim.

Philips 4870
    Braun SI-18896

Philips 4870'in sok buhar gucu, watt gucu felan daha ustun olmasina ragmen Braun SI-18896'nin ek tabanlari ve genel marka kalitesi Philips'ten daha iyi olabilecegi izlenimi yaratiyor bende.

Philips ve Braun markalari ve belirttigim urunlerle ilgili tavsiyesi olabilecekler var mi acaba?

Simdiden tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguL

Arkadaslar selam,

Philips 4870
    Braun SI-18896

Philips 4870'in sok buhar gucu, watt gucu felan daha ustun olmasina ragmen Braun SI-18896'nin ek tabanlari ve genel marka kalitesi Philips'ten daha iyi olabilecegi izlenimi yaratiyor bende.

Philips ve Braun markalari ve belirttigim urunlerle ilgili tavsiyesi olabilecekler var mi acaba?

Simdiden tesekkurler.

kesinlikle philips derim..ütü satışı yapıyorum philips artık tefali falan da geçti ama braun u kesinlikle tavsiye etmem..piyasanın 1 2 yıla kadar tek hakimi philips olacak..
    fiyat olarak yarın mağazamdan her 2 markanın ütüsü içinde net fiyat verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

quote:

Arkadaslar selam,

Philips 4870
    Braun SI-18896

Simdiden tesekkurler.

kesinlikle philips derim..ütü satışı yapıyorum philips artık tefali falan da geçti ama braun u kesinlikle tavsiye etmem..piyasanın 1 2 yıla kadar tek hakimi philips olacak..

martinist selam,

super olur. beklerim cevabini.. tesekkurler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: martinist

quote:

Arkadaslar selam,

Philips 4870
    Braun SI-18896

Simdiden tesekkurler.

martinist selam,

super olur. beklerim cevabini.. tesekkurler.

4870 399 Tl dieri yok
  • Merhabalar,

Philips 9240 akıllı ütü almayı düşünüyorum, ürün hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi? Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: agates

Buhar kazanlı ütü almak istiyorum şu ikisi arasında kararsız kaldım arkadaşlar.Tecrübesi olanlardan yardım istiyorum.
    1-Tefal GV9460 Protect Pro Express Autoclean
    2-Philips GC9240/02
    Not : Fiyat önemli değil.Ama verdiğim paranın hakkını almak istiyorum.Eğer bu ikisi haricinde önerisi olanlarada açığım.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Hocam siz hangisini aldınız?
  • Tefal autoclean 400 yda 500 cok
    İyidir. Philips in azur serisi tefal kdr iyi olmasada fena sayilmaz ttawsiyedir. İkiside denendi buhar cikis farki tefalde daha fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lizge__

Tefal autoclean 400 yda 500 cok
    İyidir. Philips in azur serisi tefal kdr iyi olmasada fena sayilmaz ttawsiyedir. İkiside denendi buhar cikis farki tefalde daha fazla

Hocam karsilasiyoruz her yerde :)

Buhar kazanli utu alacagim iki gun icinde. Su anda aklimda Philips GC 9240 var. Bu urun hakkinda bilginiz var mi? Selamlar
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.