Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÇakırEfe

PHILIPS AZUR Precise 4310
    İlk defa kullananlara bu ütü iyi gibi gelebilir. Hem pahalı hem berbat. Gömlek kırışıklıklarını açmaktan aciz bir ütü. Özel tabanı ilk bakışta insana güven veriyor. Ta ki kullanana kadar...

Philips'ten önce 7-8 yıl kullandığım ve defalarca düşürerek bozabildiğim eski ütüm bile daha iyiydi:

TEFAL Ultragliss Automatic 90

11 yıl önce almıştım. Kazanlı ütüler kadar iyi olmasa da 2007 model Philips Azur 4310 dan çok daha iyiydi. Çoğu zaman tek geçişte ütülerdi. Dikey ütüleme özelliği de vardı. Güvenliği harikaydı.

Philips o kadar yorucu ki sormayın. Tüm kırışıklıkların hakkından gelebilmek için çok uğraştırıyor. Şimdi kazanlı araştırıyoruz.

Kazanlı ütü tavsiyesi bekliyorum arkadaşlar. Şu anda tek tavsiye aldığım ütü Philips GC 4730. Mediamarkt'ta taksitle 299tl, HB'de 329tl.

TEFAL ULTIMATE AUTOCLEAN 500 2600W BUHARLI ÜTÜ

bende bu ütüyü aldım tefalin en son çıkan ütüsü diye fakat gömlek kırışıklıklarını gidermiyor.illa gömleğin ıslak yada nemli mi olması gerekiyor anlamadım gitti. başka sitelerde 300-350 lira iken ben 200 liraya buldum ve ordan aldım. herhalde arızalı ürün yollamazlar ama bir ütü için 150 lira fiyat farkının olması kuşku uyandırıyor.
    yada ütü iyi değil ? kazanlı ütü alsak onlarda 500 liradan başlıyor nedir bu saçmlık ya altı üstü ütü.

• buhar jeneratörlü ütü istiyorum ....fiyat sınırım yok... ne önerirsiniz?
  • lütfen yardımcı olun...............
  • diğer topicte cevap yazdım.aşağıya kopyalıyorum

bende şu an almak üzereyim.büyük ihtimal tefal 9360 ı alıcam.bir yerden 5oo tl ye buldum.
    philips gc 9140:electro world de 599 tl.
    her ikiside 200 gr turbo buhar,5 bar basınçta.
    tefali daha önce kullandım.tabanını beğeniyorum.benim için parlatmaması gerekiyor.philips içinde parlatmıyor diyorlar ama bilemiyorum yinede.
    ikisinede baktım mağazada.hatta philipsi daha çok beğendim.sanki buharı daha güçlü.fakat,ütünün dizaynı sebebiyle ütüyü dik koyamıyorsunuz.yatay bırakmanız gerekiyor.tefal öyle değil.
  • Rowenta Steamıum Control DW9040 ütüyü 159 tl'ye kampanyalı olarak buldum. Aslında Phılıps Azur serilerine bakıyordum ama aynı yerde Azur serileri 270-370 arasında değiştiği için Rowenta'ya daha sıcak bakıyorum.

Sizce de Rowenta DW9040 için 159 tl alınmalı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaseminsss

Rowenta Steamıum Control DW9040 ütüyü 159 tl'ye kampanyalı olarak buldum. Aslında Phılıps Azur serilerine bakıyordum ama aynı yerde Azur serileri 270-370 arasında değiştiği için Rowenta'ya daha sıcak bakıyorum.

Bu fiyatı nerden bulduğunuzu paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaseminsss

Rowenta Steamıum Control DW9040 ütüyü 159 tl'ye kampanyalı olarak buldum. Aslında Phılıps Azur serilerine bakıyordum ama aynı yerde Azur serileri 270-370 arasında değiştiği için Rowenta'ya daha sıcak bakıyorum.

Özelliklerine göre fiyatı iyi görünüyor, bence alınabilir.. Aynı özelliklere sahip ve yaklaşık aynı fiyatlara Philips GC 4850 Azur da alınabilir..

http://www.akakce.com/utu/en-ucuz-philips-gc-4850-azur--utu-fiyati,380858.html

• merhaba bende philips gc 7330 ile gc 7430 arasında kaldım acaba hangisi daha iyi..
  • phılıps in gc8560 modelini aldım çok memnunum. buhar gücü inanılmaz tavsiye ederim. iyi geceler
  • phılıps fazla ütü ile uğraşıyorsanız kazanlısını tercih etmeniz mantıklı..
    Philips GC 7430 2dk kullanıma hazır.4,5 bar 150şok buhar... memnunuz...çalışırken su eklemede var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 19 Nisan 2011; 2:06:52 >
  • yav bnde valideye alıcam, mediamarkta küçük kazanlı profilo ütü gördüm ordaki görevli alternatif ve daha iyi olarak arzumun bi modelini gösterdi
    7yıl garantiliymiş. açıkçası yerli malı diye güvenemiyorum ama bilemedim. ütü olayı çok kıl mevzu, internetten almak istemiyorum kargoda lambur lumbur gelirse altı üstü düştümü 1kere ondan sonra yaramıyor bişeye

sizin öneriniz nedir? max 140tl civarı
  • 60tl civarı bir ütü arıyorsanız fakir stimayı öneriyorum fişe takın 5sn sonra sıcacık oluyor ...
  • Raks fabrikası kapanalı yıllar oldu. Kim üretiyor veya kim nereden getiriyor bilen var mı..
  • Philips GC 7430 model ütüyü düşünüyoruz,
    300-350TL aralığında , performans olarak Philips GC 7430'dan daha üstün bir ürün var mı acaba arkadaşlar marka önemli değil, derdimiz f/p?
  • Buhar jenöretorlu ütü arayan arkadaşlara linkteki ütüyü tavsiye ederim gayet başarılı
    http://www.sanalreyonum.com/urun/tefal-gv7095-express-compact-45bar-anti-calc-buhar-jenaratorlu-utu_683678.aspx?CatID=27625
  • Ben de anneler gününde, Optimum Mediamarkt'tan 329 TL'ye Philips GC-7430/02 aldım. Çok kaliteli bir ürün. KİP'ten aldığım %100 pamuk gömlekleri ütülerken annem çok zorlanıyordu. Şimdi çok rahatladı. Ayrıca askıdaki ceketin arkasındaki kırışıklıkları buhar püskürtme vasıtasıyla giderince babamın ağzı açık kaldı. Çok para vermişsin derken, bu mal bu fiyatı hakediyor dedi.

Şimdi de kaliteli bir ütü masası bakıyorum. Ütünün hakkını verecek birşey arıyorum. Eskisi kırıldı. Onu da yenileyelim, yaptığım iyilik tam olsun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrepla

quote:

Orijinalden alıntı: ÇakırEfe

PHILIPS AZUR Precise 4310
    İlk defa kullananlara bu ütü iyi gibi gelebilir. Hem pahalı hem berbat. Gömlek kırışıklıklarını açmaktan aciz bir ütü. Özel tabanı ilk bakışta insana güven veriyor. Ta ki kullanana kadar...

Philips'ten önce 7-8 yıl kullandığım ve defalarca düşürerek bozabildiğim eski ütüm bile daha iyiydi:

TEFAL Ultragliss Automatic 90

11 yıl önce almıştım. Kazanlı ütüler kadar iyi olmasa da 2007 model Philips Azur 4310 dan çok daha iyiydi. Çoğu zaman tek geçişte ütülerdi. Dikey ütüleme özelliği de vardı. Güvenliği harikaydı.

Philips o kadar yorucu ki sormayın. Tüm kırışıklıkların hakkından gelebilmek için çok uğraştırıyor. Şimdi kazanlı araştırıyoruz.

Kazanlı ütü tavsiyesi bekliyorum arkadaşlar. Şu anda tek tavsiye aldığım ütü Philips GC 4730. Mediamarkt'ta taksitle 299tl, HB'de 329tl.

TEFAL ULTIMATE AUTOCLEAN 500 2600W BUHARLI ÜTÜ

bende bu ütüyü aldım tefalin en son çıkan ütüsü diye fakat gömlek kırışıklıklarını gidermiyor.illa gömleğin ıslak yada nemli mi olması gerekiyor anlamadım gitti. başka sitelerde 300-350 lira iken ben 200 liraya buldum ve ordan aldım. herhalde arızalı ürün yollamazlar ama bir ütü için 150 lira fiyat farkının olması kuşku uyandırıyor.
    yada ütü iyi değil ? kazanlı ütü alsak onlarda 500 liradan başlıyor nedir bu saçmlık ya altı üstü ütü.

BENDE TEFAL ULTUMATE 500 DENİLEN ŞU AN SON MODEL OLAN ÜTÜSÜNDEN MEMNUN KALMADIM HOCAM.SANIRIM YA SENİN MODELDEN YADA SENİNKİNDEN BİR ÜSTÜN.TEFAL ÜTÜ KONUSUNSA KESİNLİKLE İŞİN PAZARLAMASINDA,BAŞARISIZLAR.

• bende aratırıyorum ütüleri..bu ay alırım .daha netleştirmedim markayı
  • Philips GC 7430 tavsiye etmiyorum, eğer ilk defa kazanlı ütü kullanmıyorsanız performansındaki zayıflığı farkedersiniz. Bana gelen ürün arızalı değildir diye tahmin ediyorum hepsiburada'dan aldım, açıklamalara göre de çalıştırdım. Gömleklerin kırışığını açmıyor, buhar çıkarıyor ama basıncı yazıldığı kadar güçlü değil, epeyce uğraştırıyor. O kadar para verdim ama hala ütü kabusumdan kurtulamadım :(
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.