Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4640 alıcam ama braun aklıma soktu forumda birisi

fena durmuyor aslında

fiyat yaklaşık philipsle aynı 18895 modeli

şuan beklemedeyim

biyerlerde indirim olursa alıcam
  • benim tefalim vardı, modeli aklımda değil ama hiç güzel kırışıklık açmıyordu. buhar düğmesi de en sonunda bozuldu. tefalden ne alsam memnun kalmadım zaten. (düdüklü ve teflon tencerelerim) ben de geçen sene philips buhar kazanlı aldım. buhar kazanlı ütü konusunda fikirleriniz nedir?

1- hangi buhar kazanlı ütüyü kullanıyorsunuz/ tavsiye ediyorsunuz?
    2- kırışıklıkları açması nasıl
    3- daha kısa sürede ütüleme yapabildiniz mi?
    4- kol ağızları gibi dar yerleri kolayca ütülüyor mu?
  • ütü masanızdan memnun musunuz?
    benimki çok iyiydi ama yardımcım fazla kuvvet uygulamaktan bacaklarını bozmuş. piyasadakiler acayip uyduruk geldi bana. tefal fena değil gibi ama genişliği fazla geldi bana. bununla çarşaf havlu ütülenir ama tişörtlerimi ben ütüye geçirip ütülemeye alışkınım. bu genişlikler kullanışlı mıdır acaba? bir de fiyatı pahalı geldi. fikri olanlar buraya :)
  • valla bvizde tefal pro express buhar kazanlı ütü var ve kardeşim oldukça memnun

hatta etrafımdakilşerede aldım şikayetçi olan yok

ütü nasası olarakta sanırım vileda nın masası var

bizimkiler biraz geniş masa istiyor gömlek vs ütülemesi kolay diye

bu arada bugün 4630 u gördüm ykm de valla tefal den aşağı kalır bi ağırlığı yok

oldukça hacimli ve ağır bi ütü açıkçası
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

valla bvizde tefal pro express buhar kazanlı ütü var ve kardeşim oldukça memnun

hatta etrafımdakilşerede aldım şikayetçi olan yok

ütü nasası olarakta sanırım vileda nın masası var

bizimkiler biraz geniş masa istiyor gömlek vs ütülemesi kolay diye

bu arada bugün 4630 u gördüm ykm de valla tefal den aşağı kalır bi ağırlığı yok

oldukça hacimli ve ağır bi ütü açıkçası

Gerçekten kaliteli olupta hafifçik olan bir ütüye bende rastlamadım şimdiye kadar.. Kaliteli olması için belli bir ağırlığın üstünde olması mı lazım acaba..

• sanırım bu ütüler fazla buhar basıncını elde edebilmek için kabalar

çünkü kazanlılarda çok buhar cvar ama küçük ütüler

işi kazan hallediyor

ama bu üst modellerde her iş tek yerde olması gerektiği için bu kadar büyükler

yani sadece ağırlık değil bayada bi kaba ütü 4640 ve tefal 500
  • kendi icinde dahili buhar kazanlılar var onları bir arastir istersen
  • Diğer ütülere göre nispeten daha Hafif, kaliteli ve Ekonomik bir ütü tavsiyesi verirmisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yüksel75

Diğer ütülere göre nispeten daha Hafif, kaliteli ve Ekonomik bir ütü tavsiyesi verirmisiniz?

Hem hafif, hem kaliteli hemde ekonomik bir ütü bulmak sanırım çok kolay değil..
    PHILIPS GC-2640 veya Philips GC-2650 Ütüler bu dediklerinize yakındır ve fiyatlarıda 70-75 ytl civarlarındadır, bir araştırın isterseniz..
  • Doğubanktan Philips Azur 4630 i buharlı ütüyü 210 ytl ye aldık.. Arkadaşlar Philips ler Tefallerden daha sağlam. Tefallerin tabanı seramik, ütüyü bi kere düşürün hemen kırılıyor. Philips düşmeye karşı standartların üstünde bir güvenlik sağlıyor.. İlgilerinize..
  • ben şuan yine tefal 800 ile philips 4640veya 4630 arasında kararsız kaldım

playclub kampanyası sayesinde tefal 155 philips 195e felan geliyor

acaba hangisini alsam
  • Selam,

Bende anneme aşağıda ki ürünü almıştım, Philips Azur 4630i. Sorduğumda çok beğendiğini söyledi.

http://www.hepsiburada.com/philips-gc4630i-azur-ionic-buharli-utu/productDetails.aspx?categoryid=155122&productid=evphgc4630i
  • Buhar kazanlı bir ütü almak istiyorum.Ne tavsiye edersiniz ?
  • tefal protect pro yada pro express
  • Hangisi Olmalı?
    Tefal Ultracord 230 2200W..................159 YTL
    Tefal Ultracord 260 2400W..................179 YTL
    Philips GC3320 2200W.......................140 YTL
    Philips GC3340 2300W........................169 YTL
    Ayrıca Taban olarak hangisi daha sağlam, amaca uygun? Tefal ile Philips farklı tabanlara sahip. Önerileriniz nelerdir?
  • quote:

Hangisi Olmalı?
    Ayrıca Taban olarak hangisi daha sağlam, amaca uygun? Tefal ile Philips farklı tabanlara sahip. Önerileriniz nelerdir?

Daha önceki mesajınızda ekonomik ütü tavsiyesi demiştiniz, ekonomiklikten bu fiyatları kastetmediniz herhalde.

Philips in 33xx serinin bir üst versiyonu olan 2400 W lık 4420 veya 4411 i öneririm. Linklerini aşağıda veriyorum, yazı üstüne tıklayın..

Philips GC 4420

Philips GC-4411

• Merhaba.
    Sayın ege aldığınız ütünün linki bu yanılmıyorsam.
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=155122&productid=evphgc4620i#tablnk
    Gerçi memnuniyetinizi belirttiğiniz mesajlar yazmışsınız ama ben yinede hala memnun olup olmadığınızı bi sorayım dedim. BRAUN SI-18890 TEXSTYLE CONTROL EK TABANLI BUHARLI ÜTÜ ile sizin aldığınız ütünün arasında kaldım, karar verme aşamasındayım. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatıra -- 22 Ekim 2008; 13:21:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hatıra

Merhaba.
    Sayın ege aldığınız ütünün linki bu yanılmıyorsam.
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=155122&productid=evphgc4620i#tablnk
    Gerçi memnuniyetinizi belirttiğiniz mesajlar yazmışsınız ama ben yinede hala memnun olup olmadığınızı bi sorayım dedim. BRAUN SI-18890 TEXSTYLE CONTROL EK TABANLI BUHARLI ÜTÜ ile sizin aldığınız ütünün arasında kaldım, karar verme aşamasındayım. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

Evet linkteki ütüyü aldım, ayrıca aşağıyada fiyatı daha uygun olan bir site linki verdim. Üzerine tıklarsanız görebilirsiniz.
    Bende aynen sizin gibi bu 2 ütü arasında kalmıştım. Philips e karar vermemdeki en önemli neden otomatik kireç temizleme özelliğinin olması idi. Braun da kireç kartuşu var, bunu belli bir kullanım sonunda belli aralıklarla sirkeli suda bekletmeniz gerekiyor. Philips te ise böyle belli aralıklarla sirkeli suya batırılarak temizlenmesi gereken bir parça yok. Ömür boyu garantili kireç önleme sistemi ve yine de oluşabilecek ufak kireçlenmeler içinde bir düğmeye basılarak çalıştırılabilen otomatik kireç temizleme özelliği var..
    Ayrıca braun daki o ikinci tabana philips te hiç gerek duyulmuyor, olsaydı ne iyi olurdu dediğimiz bir an olmadı, olmazda..
    Sonuç olarak biz çok memnunuz, tavsiye edebilirim..

Philips 4620

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 22 Ekim 2008; 17:47:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Egé

quote:

Hangisi Olmalı?

Daha önceki mesajınızda ekonomik ütü tavsiyesi demiştiniz, ekonomiklikten bu fiyatları kastetmediniz herhalde.

Philips in 33xx serinin bir üst versiyonu olan 2400 W lık 4420 veya 4411 i öneririm. Linklerini aşağıda veriyorum, yazı üstüne tıklayın..

Philips GC 4420

Philips GC-4411

Taban olarak tefal ve philips farklı hangisi sağlam, philipsin taban çelik mi Steamglide nedir?

• Arkadaşlar bende dün eşimle carrefour'a ütü almaya gittim.Aklımızda TEFAL 8-300 modeli vardı aslında.Gittiğimizde ütüleri denemek için bi demo standı vardı orada bir ütü gözümüze çarptı FAKİR MEGRO imiş.Fiyatı 95ytl'ydi ve orada 249ytl'lik TEFAL ile(modelini hatrlamıyorum ) karşılaştırdık ve gerçekten aynı rahatlıkta aynı sonuçları verdi diyebilirim bayanlar bu işten daha iyi anlar ama ayrıca tabanı o kdr inceydi ki yani bu gömlek düğmelerinin arasına dahi rahatça girebiliyordu birde kireç geçirmeyip kendini temizleme özelliğide varmış.Şimdi 95ytl vermek dururken madem aynı işlevi gördüğü gözlerle görüldüğü halde neden 250ytl verelim dedim ve FAKİR'i aldık.Sadece düğmeleri biraz şekilsiz gibiydi ama genel itibariyle iyi duruyor.
    2020 Watt
    80g/dk ŞOK BUHAR
    30g/dk DEĞİŞEBİLEN BUHAR
    OTOMATİK KAPANMA ÖZELLİĞİ
    SU DAMLATMAMA ÖZELLİĞİ
    KİREÇ ÖNLEYİCİ SİSTEM
    KENDİ KENDİNİ TEMİZLEME
    2 Metre KABLO UZUNLUĞU
    SERAMİK TABAN
    FAZLA ISINMA KORUMA DEVRESİ
    250 ml SU KAPASİTESİ

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.