Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
20
Favori
318.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benimde acil olarak ütüye ihtiyacım var ve philips 9545 modelini almayı düşünüyorum. güzel bir ütüye benziyor bayada pahalı ama tam karar vermiş değilim acaba buhar kazanlı alayım yoksa buhar kazanlı gereksiz mi? buhar kazansız gereksiz ise philips 4870 gayet güzel duruyor ama eşim buhar kazanlıyı daha çok istiyor! yardımcı olursanız sevinirim özellikle philips 9545 nasıl bir ütü???
  • quote:

Orijinalden alıntı: onzy

arkadaşlar benimde acil olarak ütüye ihtiyacım var ve philips 9545 modelini almayı düşünüyorum. güzel bir ütüye benziyor bayada pahalı ama tam karar vermiş değilim acaba buhar kazanlı alayım yoksa buhar kazanlı gereksiz mi? buhar kazansız gereksiz ise philips 4870 gayet güzel duruyor ama eşim buhar kazanlıyı daha çok istiyor! yardımcı olursanız sevinirim özellikle philips 9545 nasıl bir ütü???

düşünmeden alabilirsin ütüde philips ismi yeter ben daha alt modelini bir yıldan fazladır kullanıyorum bu model yeni çıkmış muhakkak benimkinden daha iyidir

• Ark. gv 7450 tefal ütü aldım.Daha öncede buhar kazanlı ütü kullanıyordum.
    Şimdi buharı hazırlarken sesli bir çalışma yapıyor.tırrr diye bi ses kısa süreli.Önceki buhar kazanlıda böyle bi ses yoktu.Yeni nesil böylemi bilgisi olan yazarsa.
    Bide ütü ile ilgili merak eden olursa f/p olarak oldulça ii bi ütü tavsiye edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceburn

Herkese selam,
    Uzun bir süredir anneme bir ütü almayı planlıyordum ve araştırmalarım beni Philips 4870 almaya yönlendirdi.Biraz öncede aldım internet üzerinden.Fakat yukarıda yazılan bir yorum ve bilgi üzerine Philpsin kendi sitesinde yazılan yorumları görünce üzüldüm.Ütünün koyu renk ve kumaşlarda parlama yaptığı yazıyor.Ben 4870/22 olan modelini aldım.Bu 02 ve 22 arasındaki farkıda anlayabilmiş değilim. Ablam aynı ütüyü kullanmış denemiş çok güzel kesin bundan alalım dedi ve onada alıcaz herhalde. Bizimkisi bir gelsin onların düşüncelerinide sizinle paylaşrım.
    Uzattım biliyorum ama bu 02 ve 22 arasındaki fark nedir, bu ütüyü almakla hatamı ettim? Deneyim ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    İyi günler.

02'nin şok buharı 180gr idi, 22'nin şok buharı 200gr oldu.

Bence Azur olduktan sonra modelleri arasında aman aman bir fark yok.

4870'i 250 civarına bulduysanız alın. Ancak bulamıyorsanız GC4845 alın geçin. Ben öyle yaptım. Çok da memnunum.

Parlama konusuna gelince, çoğu insan ütüdeki ısı ayar düğmesinden bihaber. Polyester kumaşlarda ısı ayarı doğru yapılırsa parlama minimuma iner. Mümkün olduğu kadar tek hareketle ütü geçilmeli. Üstünden birkaç kez geçerseniz, ütüyü kızgın hale getirirseniz sonu kaçınılmazdır.

Azur serisi el ütüsünde bir numara bana göre. Taban kayganlığı, buhar performansı, deliklerin dağılımı, malzeme kalitesi ve tasarımı muazzam.

• 4870/2 ürün 200 Gr ŞOK buhar

FİYAT 203 TL,
    hatta forumdan PEPSİ kodu da olup 200 TL alt limitli 22 Tl indirim ile ücretsiz kargo hakkı ile bayağı ucuza geliyor

LİNK =>>>>> 4870/2 200 GRAM ŞOK BUHAR

GEREĞİ İÇİN ; @İCEBURN
    BİLGİ İÇİN ; @CANDOGAN62

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 29 Temmuz 2013; 9:32:28 >
  • altayliyim kullanıcısına yanıt
    ben de gold bilgisayardan bu ütüyü aldım 199tl'ye ütünün sol tarafından buhar geliyor fakat sağ tarafından buhar gelmiyor.Yetkili servise götürdüm bugün. Bir de ne olsun. Biz bu ürüne bakamıyoruz dediler. neden? dedim. Pegasus diye bir ithalat firmasının garantisi varmış.sadece o bize yardımcı olabiliyormuş. kısaca garantisi yok gibi alırken göz önüne alsan iyi olur.Bizim bildiğimiz spot mal yani.
  • GC4870 Goldbilgisayar dan aldım ben de gold bilgisayardan bu ütüyü aldım 199tl'ye ütünün sol tarafından buhar geliyor fakat sağ tarafından buhar gelmiyor.Yetkili servise götürdüm bugün. Bir de ne olsun. Biz bu ürüne bakamıyoruz dediler. neden? dedim. Pegasus diye bir ithalat firmasının garantisi varmış.sadece o bize yardımcı olabiliyormuş. kısaca garantisi yok gibi alırken göz önüne alsan iyi olur.Bizim bildiğimiz spot mal yani.
  • Rowenta DW 9240

çok iyi bir ürün. Nereden bulurum sizce?
  • Arkadaşlar n11.com'da 22 TL Çek + Avantajix ile;

Philips GC 4870/02 Azur 2600 WATT 200gr Buharlı Ütü -> 175 TL

Philips GC 4870/02 Azur

Philips GC 5060 Perfectcare Xpress SteamGlide 2800W Akıllı Ütü -> 252 TL

Philips GC5060 Perfectcare Xpress SteamGlide Akıllı Ütü

fiyatlarına geliyor, F/P açısından hangisini tavsiye edersiniz?

• dostlar ben bugün media markt philips 9545 serisini aldım eşim denedi gayet güzel bir ütü. fiyatı indirimde idi 700TL aldım ama sanırım değecek bir ütü ve bütçe yeterliyse tavsiye ederim. umarım allah uzun yıllar kullanmayı nasip eder(amin) ;)
  • Herkese şimdiden iyi bayramlar.
    Philips GC 4870/22 modelini Gold Bilgisayardan hem anneme hemde ablama 199tl fiyatından aldım. Kullananlar olarak onların düşüncelerini paylaşıcam.
    Annem çok detaya giremiyor yaşlı zaten sadece çoook güzel ütü yapyır diip dua edior:)

Ablam ise buharının çok iyi olduğunu çok kırışık olan kumaşları bile çok kolay açtığını söylüyor. Su fışkırtma özelliğinin de çok güçlü olduğunu kırışıklıkları açmada çok etkisi olduğunu söyledi.
    Kumaşları parlatma konusunda ise şöyle bir yorumu var;" ütüler kumaş parlatabilir onun ayarını ona göre deneyip ayarlamak gerekir " önce bir kısmında deneyip ona göre ütülermiş. Ama bu ütüde hiç parlatma olmamış kumaşlarda. Çok ütü yapmamış henüz ama şu ana kadar rastlamamış. Ayrıca dik ütüleme olayında durumun ne olduğunu anlayabilmiş değiliz,sanki dik ütüleme biraz hikaye gibi görünüyor ütüleyebilen varsa söyleyebilirmi,belki farklı bir ayrıntı vardır.Çokta lazım değil ama işte insan merak ediyor.

Fakat benim merak ettiğim bir iki konu var. Herkesin bahsettiği üzerinde mavi ışık yanan şok buhar düğmesi tam olarak ne işe yarıyor? Garip sesler çıkartıyor sanki su fışkırtmaya çalışır gibi adeta cızırtı gibi! Birde buhar atma düğmesine basınca gözle görülür bir buhar çıkmıyor gibi,yani fotoğraflarda yada reklamlardaki gibi buram buram buhar çıkmıyor.Kumaşın üstünde deneyince sanki buhar güçlü bir şekilde çıkıyor gibi! Havalar çok sıcak buhar görünmüyor diyem ama biraz fantastik olacak.
    Bu buhar olayında gözümüzle reklamlardaki gibi buharı görmelimiyiz? Eğer göremiyorsak bu ütüler arızalımı demektir?

Ek olarak,Solda bir düğme var temizlikle ilgili birşey yazıyor "Calc Clean". Basıyorsun içeri doğru giriyor ama herhangi bir hareket yok. Acaba ütünün altındaki delikleri yada kireçi falanmı temizliyor?

@berk.121 arkadaş garanti olayında farklı bir firmadan bahsetti aslı astarı nedir kesin bilgisi olanlar paylaşabilirmi.

Herkese şimdiden teşekkür eder yeniden hayırlı bayramlar dilerim.

• İyi günler arkadaşlar anneciğime max 200 TL(eğer gerçekten bu iyidir derseniz bir 50 TL falan daha çıkabilirim) olabilecek şekilde iyi buhar çıkaran ve iyi ütü yapan bir ütü lazım yani f/p ürünü olması gerek bizim için

Ne önerirsiniz hiç anlamıyorum bu ütü olayından

http://www.hepsiburada.com/liste/tefal-fv9640-autoclean-ultimate-400-anti-calc-200gr-sok-buharli-2600-w-utu-otomatik-kapanma-ozellig/productDetails.aspx?productId=evtef9640&categoryId=155122&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d155122%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3devtef9640%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257btefal%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638_17071%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638_17071_155122%257d%26fh_refview%3dlister

Birde bir abim bunu önerdi nasıl bilirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Play Hard -- 9 Ağustos 2013; 19:29:22 >

• Bu ürün hala gelmedimi??

Rowenta DW 9240
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurtLocker

İyi günler arkadaşlar anneciğime max 200 TL(eğer gerçekten bu iyidir derseniz bir 50 TL falan daha çıkabilirim) olabilecek şekilde iyi buhar çıkaran ve iyi ütü yapan bir ütü lazım yani f/p ürünü olması gerek bizim için

Ne önerirsiniz hiç anlamıyorum bu ütü olayından

http://www.hepsiburada.com/liste/tefal-fv9640-autoclean-ultimate-400-anti-calc-200gr-sok-buharli-2600-w-utu-otomatik-kapanma-ozellig/productDetails.aspx?productId=evtef9640&categoryId=155122&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d155122%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3devtef9640%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257btefal%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638_17071%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638_17071_155122%257d%26fh_refview%3dlister

Birde bir abim bunu önerdi nasıl bilirsiniz ?

migroslarda delonghi kazanlı modelleri var bi bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

quote:

Orijinalden alıntı: incesaz

quote:

Philips Azur GC4845/02 bu ütüyü kullanan varmı ? önerirmisiniz ? hepsiburadanın kampanyaları ile 36 tl paraf para 30 tl de çek ile 100 tl civarına gelecek ürün

Ben de aynı ütüye bakıyorum, iyi gibi özellikleri, azur olması da iyi, bir de vatan bilgisayarda 4412 si var bunun aynı fiyata, internetten alırsan da çok uygun, 150tl.

ben sipariş verdim ancak daha elime geçmedi ürün gelirse kullanıp yorum yaparım maliyet dediğim gibi 100 tl civarı oldu

Merhabalar arkadaşlar eşime hediye olarak ütü alacağım bu konuda yardımcı olurmusunuz maksimum 150 liralık bir ürün arıyorum

Bende sizin baktığınız ütüye baktım 180tl 50tl çek var acaba alsam mı veya başka bir öneriniz varsa daha makbule geçer

bu ütüyü aldınızmı nasıl performansı,ağırmı? bu model veya 4410 olanı almayı düşünüyorum

• 4870 i aldım bugün 195 tl ye,eve gidince hemen denedik gayet olumlu izlenimler edindik söylendiği gibide ağır gelmedi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: incesaz

quote:

Philips Azur GC4845/02 bu ütüyü kullanan varmı ? önerirmisiniz ? hepsiburadanın kampanyaları ile 36 tl paraf para 30 tl de çek ile 100 tl civarına gelecek ürün

Ben de aynı ütüye bakıyorum, iyi gibi özellikleri, azur olması da iyi, bir de vatan bilgisayarda 4412 si var bunun aynı fiyata, internetten alırsan da çok uygun, 150tl.

ben sipariş verdim ancak daha elime geçmedi ürün gelirse kullanıp yorum yaparım maliyet dediğim gibi 100 tl civarı oldu

Merhabalar arkadaşlar eşime hediye olarak ütü alacağım bu konuda yardımcı olurmusunuz maksimum 150 liralık bir ürün arıyorum

Bende sizin baktığınız ütüye baktım 180tl 50tl çek var acaba alsam mı veya başka bir öneriniz varsa daha makbule geçer

bu ütüyü aldınızmı nasıl performansı,ağırmı? bu model veya 4410 olanı almayı düşünüyorum

alamadık dostum ya biraz erteledik

• buhar kazanlı ütü tavsiyesi verebilcek ? philips olacak
  • 400-500 lira civarı buharlı ütü olarak en iyi modeller neler tavsiye verebilecek var mıdır?
  • Dae-su Oh D kullanıcısına yanıt
    butcenı ıkıye katlayabılırsen dunyanın en ıyı utusu laurastardır hatta setı 10-12 katı fılandır butcenın
    http://www.tamsaatinde.com/LAURASTAR-Lift-Eu-Platinum,PR-1694460.html
    bende fusya rengı mevcut performansını tartısmak bıle yersız askıda utuleme dunyanın en kolay utu olayıhttp://www.tamsaatinde.com/LAURASTAR-Lift-Eu-Fuchsia,PR-1694463.html

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.