Şimdi Ara

..SONUNDA QUADRAL QUANTAS VE WHARFEDALEYİ DİNLEDİM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en sonunda yamaha 361 anfide quadral quantas ile wharfedale 8.4 ü dinledim .önce görüntüden bahsediyim wharf tip daha güzel daha heybetli duruyo quantas daha alçak wharf 3 yollu quantas 3 ama2 woofer var onda wharf medium çapı daha güzel ..sese gelince wharf da sevdim ama sanki qudralş daha temiz gibi sesi wharf birazdaha kapalı gibi.gerçi kendi cd mi getirmemiştim herhangi bir cd ile test ettim.yanımdaki arkadaşım ve satıcı arkadaşta quadral dedi ben wharf da diretiyorum.ikisinden birini alcam heralde tekrar dinlerim..

• Yorumların için teşekkür ederiz. Bakıyorum ikimizde ses sistemi konusunda heyecanlıyız.Yalnız herşey için yeni başlık açmak yerine, yorum,inceleme ve tavsiyelerini mevcut başlıklarda takip etsen daha iyi olur
  • Quintas al. Wharf alacaksan 9 serisinden al. (9.5 ya da 9.6)
  • nikelx ne işin var o iki modelle? quintas biraz daha açık çalabilir.basbayağı bas reflex kabin. alacağına infinity beta50 al da ben de rahatlıyım.inan bana.sonra teşekkür edersin.belki.sen daha iyi bilirsin.görüşüm bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

nikelx ne işin var o iki modelle? quintas biraz daha açık çalabilir.basbayağı bas reflex kabin. alacağına infinity beta50 al da ben de rahatlıyım.inan bana.sonra teşekkür edersin.belki.sen daha iyi bilirsin.görüşüm bu.

Sevgili @the_cantan infinity beta 50 yok ki piyasada yaw, bende bakınıyorum ama bulamadım elinde olupta satan.
  • the can-tan hocam iyi diyosunda bu ürün nerde satılıyo bide fiyatı ne..infinity isminden bile tırstım sanki pahalı gibi. bu arada yamaha sw-216 bas için ne diyorsun doğru seçimmi..
  • bende quadral quintas kullanıyorum ses olarak çok tatmin edici fakat bas refleks yolu arkada olduğu için istediğin yere koyamıyorsun yer beğeniyo bide şerefsis alet duvarın arkasına ve yanına 50 şer cm boşluk bıarakman lazım tam performans için kitapçığındada öyle yazıyor ama odanın şeklini göz önünde bulundurarak alman lazım yapıştıramazsın arkaya doğru ama sinema performansı bi harika onuda söyleyim gerçi benim gözüm hala dayımın WHARFEDALE EVO 30 LARDA MÜKEMMEL BİR BAS MİD TİZ UYUMU VAR HİÇ BİRİ BİRBİRİNİN ÜSTÜNE ÇIKMIYO Bİ HARİKALAR

• cinali sen izmir kipadanmı almıştın kolonları
  • EVET İZMİR BALÇOVA KİPADAN AMA SON ÜRÜNDÜ
  • ben burda setini en son 500 ytl ye buldum 300 e bulsam
  • WALLA BANA İİ DEK GELDİ FRONTLARI 199 YTL YE KAPATTIM 5 LİSİ 299 LİRAYDI. QUADRALIN SİTESİNDE 400 EURO ALMANYA FİYATI
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 500 ytl ye iyi bulmuşum ben eger kpa gene indirim yapmazsa 500 e alcaz artık ama yinde wharf 8.4 de gözüm kaldı kasası çok şık
  • KİPADAKİ İNDİRİM ELLERİNDEKİ KALAN SON BİRKAÇ ÜRÜN OLDUĞU İÇİNMİŞ YANİ DEVAMI YOK BAŞKA YERLERİ ARAŞTIRMAN LAZIM
  • bu gün istanbul kipaya gittim ordaki elemen izmirden gelmiş açılış için artık quadral gelmiycek dedi zaten arızalı ürünleri sattık dedi müsteriye söylüyoduk dedi ondan ucuz satmışlar böylece kpadaki quadral macweram sona erdi belki wharfedale 8.4 alırım..
  • arızalı ürün derken teşhir ürünlerinden bahsediyordur hoparlörlerin göbeklerine dokunmuşlar falan o şekilde allahtan ben son kutulu ürünü aldım şanslıydım
  • sen çok şanslısın valla son ürünlerdi dedi firmayla anlaşmayı bitirmişler kalanları elden çıkarmışlar sende kutulu iyi ürünü almışsın.kipanın açılmasını bekledik fos çıktı.burdaki kipada fazla bişey yokk
  • teşhir ürünü kolon ses açısından ne kadar zarar görmüş olabilir ki.
    bir de Türk üz ya ellemeden alamıyoz. gold pc de pc için kolon bakıyordum logitech in bütün o çelik diyaframlı hop. lerini millet parmak atıp patlatmış..
  • valla benim için kasada çizik olsun ezik olsun bitmiştir.
  • tabi canım kulağa hitap ettiği kadar gözede hitap etmeli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.