Şimdi Ara

IPhone'um internete baglanmıyor. Yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
37.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her zaman edge ile internete baglanırım. Ag ayarlarından edge bolumunde internet yaziyor ve her zamanda bu sekilde baglanırım wifi hic kullanmam neredeyse. Fakat 2 gundur internete girdigimde edge aktif edilemedi diyor. Ayarını kontrol ettim fakat ayarda da sorun yok. Turkcell mi acaba ayar kodlarını degistirdi? Neden olabilecegini bilen kimse varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technicmen -- 6 Ağustos 2008; 13:39:55 >

• Sebebini tahmin bile eden kimse yokmu acep?
  • banada bir kere olmuştu telefonu restrat ettiğimde düzeldi bazen şebeke kaynaklıda olabiliyor. turkcell yazısı yanında e işareti var mı ? eğer yoksa şebeke kaynaklıda olabilir
  • E isareti var ama bir turlu baglanamıyorum.
  • Arkadaslar 12 gun oldu ve ben hala internete baglanamıyorum. Acaba internet ayarımı degisti, bilen ve anlayanlar olaya el atarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technicmen -- 18 Ağustos 2008; 15:01:00 >
  • ayarlari sil tekrardan gir teli kapat 1 dakka kapali kalsin sonra ac duzelecegi kanisindayim benimde basima gelmisti bir kere
  • Ayarlar/ Genel / Sıfırla/ Ağ ayarlarını sıfırla
    Cihazı kapat aç,tekrar bağlanmayı dene.
  • Deniyorum su anda
  • Cok şukur sonunda baglandı. Ben ne yollar denedim de bunu denemk aklıma gelmemişti Çok teşekkur ederim ikinize de arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: baha40n

Ayarlar/ Genel / Sıfırla/ Ağ ayarlarını sıfırla
    Cihazı kapat aç,tekrar bağlanmayı dene.

Allah razı olsun.. Ne zamandan beri uğraştığım, denemedik çözüm bırakmadığım 4.1'de internet bağlantı sorunu problemi, bu cevabınızla son buldu:
    Ayarlar/ Genel / Sıfırla/ Ağ ayarlarını sıfırla
    Çok teşekkür ederim, ne kadar makbule geçtiğini bilemezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: reiis

ayarlari sil tekrardan gir teli kapat 1 dakka kapali kalsin sonra ac duzelecegi kanisindayim benimde basima gelmisti bir kere

Bu yöntem sorunu çözdü. İphone bağlantı sorunu giderildi. Sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonnew -- 12 Nisan 2012; 11:46:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonnew

Bu yöntem sorunu çözdü. İphone bağlantı sorunu giderildi. Sagolun

af buyur ?
  • 3g hizmetini açtırmadın mı??Açtırabilirsin bazı yerlerde edge hizmeti verilemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albertocontador -- 11 Nisan 2012; 17:34:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.