Şimdi Ara

Böyle Bir Sistem Olurmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıdaki gibi bir sistem yapmak istiyorum bilgisayara yapılabilirmi bir yardımcı olsanız

2 Adet Pioneer TS-W257D2

Böyle Bir Sistem Olurmu

Böyle Bir Sistem Olurmu

4 Adet Pioneer TS-A6992S

Böyle Bir Sistem Olurmu

15 X 22cm 5 Yollu Hoparlörler (Bas Mid 3 Tiz) 460 W TS A 6992 S, TSA6992S, TS A6992S, T S-A6992 S olarak da bilinir.

Çalıştırmak için eklemem gereken filan varmı yada başka önerebileceğiniz birşeyler

• Yaparsında hem çok zahmetli olur hem de çok masraflı.Kabin felanda alman lazım.Onun yerine sana tafsiyem güzel bi 2.0 hi-fi set alman bide anfi tamamdır.Eğer pahalı gelir dersen z5500 al inan daha iyi performans alırın hem bağlantı seçenekleri zengin hemde çevresel ses imakının olur.
  • Yorumun için teşekkürler kardeş aslında şimdi almayı düşünmüyorum sormak istedim z5500'ün mü bassı daha iyi olur yoksa yukarıda gösterdiğim pıoneerın mı
  • yukarda gosterdiginin bası hele bide 2 tanesi z5500 u duzgun bi anfi kullanırsan karpuz gibi ikiye boler aslında herkes sana normal olarak hazır kurulu ugrası istemeyen yol olan 5.1 sistemler yada kurulu hi-fi sistemler onerecek ama kendi yaptıgın bi cihazda muzik dinlemek kadar haz veren bisey daha yoktur sistem resimleri baslıgında kendi yapmıs oldugum sistemin resmini koydum g500 um var aslında ama onu kapatıp kendi setimi calıstırıyorum ve o muthis sesle gururlanıyorum!!! aynı duyguyu bir gun olurda yasamak istersen!!!
    1 araba anfisi gosterdigin sisteme gmx 944 uygundur hemde ucuz yollu olur
    2 amfi sinyal donusturucusu karakoyde 20-30 lira falan
    3 gosterdigin hoparlorler
    4 quake in vardı mesela 4.0 ses kartı baska marka yada model varmıdır bilmem ses kartı
    5 kalteli ses kabloları bu cok onemli
    5 2cm mdf kabinler her hoparlor icin ayrı ayrı tasarlanır bası midi tizi hep hacimleri degisir uygun olanları!!
    6 az kalsın unutuyordum 5 amperden az olmayan bi adaptor bu isler icin uretilenler karakoyde mevcut!!!
    veeeee gururla dinletip benim eserim diyecegin bi sistemin oldu artık muzik dinlerken bide onun verdigi hazı yasayacaksın ve onun tadı hic bir kurulu sistemde yok!!! 1000 lira gozden cıkarmak lazım!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliboran007 -- 6 Ağustos 2008; 19:46:40 >

• Valla hoca olur olmasınada amfisi kabini çok masraflı olur .... bide komşuyla kavga edersin hastane masrafları falan hiç bulaşma derim :D
  • Tabiki z5500 den daha iyi olur ama masraflı ve zahmetli olurz5500 de zaten büyük ihtimalle tatmin edicektir bass konusunda.
  • Şimdi param az belki basstan 2 tane değil 1 tane diğerlerinden de 2 tane alabiliyorum babamdan izin alıp arabayamı alsam acaba ??? yada biraz paramı biriktireyim bu sistemi mi yapayım benim için en iyisi biraz daha para biriktirmek olucak heralde arkadaşlar şu kabinlere örnek resim verebilirmisiniz
  • 1 Adet Pioneer TS-W257D2 => 126 YTL

2 Adet ise 252 ytl yapar

1 Adet Pioneer TS-A6992S => 210 ytl

4 Adet 840 YTL yapar

Şuanlık toplam 1092 ytl

diğer masraflarla ne kadar yapar acaba birde kabin nasıl olmalıdır resim filan varsa upload edermisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

1 Adet Pioneer TS-W257D2 => 126 YTL

2 Adet ise 252 ytl yapar

1 Adet Pioneer TS-A6992S => 210 ytl

4 Adet 840 YTL yapar

Şuanlık toplam 1092 ytl

diğer masraflarla ne kadar yapar acaba birde kabin nasıl olmalıdır resim filan varsa upload edermisiniz

hesabında yanlıslık var pioneer hoparlorler bas gbi tek satılmıyorki yani 840 hesapladıgın aslında 420 lira tutuyor!! +fiyatlar bu kadarda degil hoparloru 140-160 basıda en baba 120-130 a bulman mumkun yani hesabın cok sisirme olmus benim saydıgım seyler anca zaten 1000 lira yapar!!!
  • Pardon doğruya 210 ytl ye çift olarak alıyordun

Şu kabinlerden 1-2 resim upload edecek arkadaş varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.