Yakışıklı olmak için neler yapılabilir, kızlar nasıl tavlanır? :)
133 Cevap199040 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

14575 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:03:56 

Arkadaşlar kız erkek ilişkilerinde ilk adım hoşlanma ile başlar. Yani tip çok önemlidir. Kızlar bunun için neler yapmıyor ki! Kendilerini beğendirmek için ve sonra beğendirdiklerini ellerinin tersi ile itmekten büyük zevk duyuyorlar. Biz erkekler de kendimize çekin düzen verelim artık bırakalım kızlar erkeklerin peşinden koşsun. Sürekli erkekler kızların peşinden koştuğundan dolayı kızın dibi düşecek birisi karşısına çıksa bile kendini birşey zannedip havalara sokuyor çok ağırdan satıyorlar. Zaten istatiksel bilgiler erkeklerin kızlardan daha az olduğunu da söylüyor. Elbette doğuştan gelen bir tip mevcut fakat biz bazı yöntemlerle kendimizi olduğumuzdan daha iyi gösterebiliriz. Mesela ideal kilo, uygun kıyafetler, tenimize uygun parfümler, güzel saç sakal kesimleri ile bize gidecek en iyi yöntemi bulmalıyız. Tip olarak az çok birbirine benzeyen iki erkekten birisinin diğerine göre daha yakışıklı vs. olmasında en büyük etken budur zaten. E ne diyorsunuz şimdi herkes kendi bildiğini anlatsın bilmeyenler faydalansın...

Nikon D7000 + Nikon D200 + Tokina 11-16mm f2.8 + Tamron 17-50mm f2.8 + Sigma 150mm f2.8 + Nikon 300mm f4 + Kenko 1.4x TC & Automatic Extension Tubes

2694 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:07:59 

Kim ne derse desin tip önemlidir amaaa yeterli değildir. İlk önce tipi dikkat çeker insanın.

51 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:11:26 

Cebin doluysa tavlayamayacagın yoktur

663 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:12:22 

yakışıklı olunmaz doğulur...+doğanın kanununu kimse değiştiremez.çünkü alıcak olan sensin vericek olan onlar.!!!!!

783 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
sçsö
5 Ağustos 2008; 11:14:43 

yakışıklılık bi yere kadar eğer kendine bakarsan giyim kuşam koku vb. olaylara agırlık verirsen kızı da tavlarsın

832 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:16:09 

giyim kusam.Agzın laf yapması vs.Birde öz olmalısın

855 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:20:39 

PaRan Warsa RanGe roWer yoKsa GaMe oWeR

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Ağustos 2008; 11:21:35 

Kızların erkeklerin peşine düşmesi için önce erkeğin dadını almaları lazım. kız daa önceden erkek nedir, ne değldir, ne işe yarar bilmiyse ne etsin erkeği..?
O yüzden zaten Turkish zavallı erkekler, erkekten bi haber hatunların peşinden bi çare koşturur dururlar. erkek tam olarak görev yapamıyo ki, karı ne işe yaradıını anlasın. ayrıca hangi çılgın don juan sıırını diğer erkeklerle paylaşırmış, şaşarım.

266 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:22:14 

kim ne derse desin en önemli şey ne tip ne tarz ne de ağzın laf yapması..paran varsa ayar veremiceğin kız yoktur

3650 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:26:21 

efendi olun zeki olun bide kızlara nasıl kibar ve düzgün davranılacağını bilin bütün kızlar sizinle arkadaş olmak ister..
tecrübeyle sabittir..
en kaşar kız bile sevgili olmak istemesede arkadaş olmak için çok uğraşır yeterki siz davranışlarınıza dikkat edin zekanızla onu etkilemeye çalışın..

1578 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:41:54 

Ben çok yüz verdim. Havalara girdi kabul etmedi. Şimdi hiç konuşmuyorum saçma sapan şeylerden konu açıp konuşmaya çalışıyor.

Şimdi nickim'den aşşa kasım paşa. Ne güzel dimi istediği gibi oynatsın beni elinde. Yok öyle. Ne ala muala.

11 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:45:34 

kardeş kimine göre tip kimine göre kalp kimine göre her ikisi kimi ne göre para kimini göre hepsi önemlidir bu sana bağlıdır yANİ önce yaklaşmayı bilmem gerekir yerine göre davranışlarını ayarlamalısın yani dengesiz olmamalısın bu cok önemlidir ve olduğun gibi göstermeyi bilmelisin kendini zaten senden bi elektirik almışsa grisi önemli değildir

=======

Uzaklaştırılmış
5 Ağustos 2008; 11:48:27 

kızlardan bir köpek gibi bahsetmişsin.yani belirli kriterler var onlar uygulandıgında kızlar kendılıgınden bir hayvan gibi kucaga gelıyor gibi iğrenç bir deyim.aptalca bir konu.saçma bir yaklaşım.muhtemelen ergenlık donemınde sivilcelerine 20 saat ayıran bir gençsin ve karı kız sohbetlerinden müthiş zevk alıyosun.ne diyelim biran önce tokatlanması gereken yerleri tokatla

643 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:50:02 

yakışıklı olmak için bişey yapmana gerek yok. aynaya baktığında kendini nasıl gördüğün önemli. bir arkadaşımla en yakışıklı kim diye tutuştuk. 26 yasında bayan arkadaş vardı. onu juri yaptık resimleri gönderdik. hatun beni seçti ve şu anda aşka doğru gidiyor 20 yaşındayım bu arada. kızları önce görüntün sonra bir fırsatını bulursan tatlı dilinle etkilersin. hatundan hatuna değişir

"Kazal Bilişim"

Anakart Onarım - Notebook Onarım - Ekran Kartı Onarım - Hard Disk Veri Kurtarma ve Onarım - LCD Monitör Onarım

Uzaklaştırılmış
5 Ağustos 2008; 11:52:20 

ßak 15 yaşındayım yakışıklı ßii çocuğum saçım normaldir yani 2 saat felan uğraşmıyorum saçım için o kadar zengin giyinmiyorum Pislick ten giyinirim ßide ßig Star ama hareketlerim felan kızlar dayanamıyor ßana kızlar aşık oluyor ßende anlamadım ama
YANİ HERŞEY YAKIŞIKLI OLMAKLA VE HAREKETLERİNLE TAVLANIR

266 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:53:42 

quote:

Orjinalden alıntı: uĞRCaN_1993

ßak 15 yaşındayım yakışıklı ßii çocuğum saçım normaldir yani 2 saat felan uğraşmıyorum saçım için o kadar zengin giyinmiyorum Pislick ten giyinirim ßide ßig Star ama hareketlerim felan kızlar dayanamıyor ßana kızlar aşık oluyor ßende anlamadım ama

SS isterükk

783 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
sçsö
5 Ağustos 2008; 17:12:20 

quote:

dur bakiim brad pitt olmalı bu

1293 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:16:19 

quote:

Oha donanımhaberi kapayıp bu mesajıda ortaya koymak lazım. Konu mort! bu mesajdan sora konu yengen

Fotokritik

6354 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:17:17 

Tip önemli ama tek kriter değil... gerisi ağzın laf yapmasına ,espriye , konuşmaya ,giyime ,sempatikliğe kalıyo be canlar

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Satılık Fiio E6 Kulaklık Amfisi

4179 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:17:55 

quote:

Orjinalden alıntı: empra

yakışıklı olunmaz doğulur...+doğanın kanununu kimse değiştiremez.çünkü alıcak olan sensin vericek olan onlar.!!!!!

olunur

714 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:23:01 

Şimdi desemki kafanızı bunlarla yormayın derdiniz böyle seyler olmasın o zaman suçlu olacam

Allah korusun kötü bir hastalık ve ya kol bacak kopması yada yanma izi felan bunlar olmayacak seyler değil

Tabi öğreten yok nasihat veren yok dünya derdimiz de az olunca neler düşünüp neler yapıyoruz

bence hayatın gerçekleri ile yaşayıp doğru olan şeyleri yapıp yaşam gayesinin derdine düşmekdir

1108 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:25:03 

ağzın laf yapcak,çevren geniş olcak,özgüvenin olcak,dürüst olcan

Sakın Tıklama =)

799 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:25:44 

Kızlara çok deger werdinmi (özellikle türk kızlarına) kendilerini bilmem ne zannediyorlar

Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler. Napoléon Bonaparte

6354 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:26:31 

quote:

Orjinalden alıntı: crpk

quote:

Orjinalden alıntı: empra

olunur

Olunmaz ..ama saçına başına yüzüne üstüne giyimine tarz yaparak aksesuar takarak yakışıklı doğmuş gibi görünebilirsiniz.. böyle çok adam dolaşıyo dışarda kızlar da bakıyo yani bakmıyo değil...

1544 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:26:57 

serseri olanlarla daha çok çıkıyorlar. gördüğüme göre.

1579 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:28:19 

quote:

Orjinalden alıntı: sugarboy

Biz erkekler de kendimize çekin düzen verelim artık bırakalım kızlar erkeklerin peşinden koşsun. Sürekli erkekler kızların peşinden koştuğundan dolayı kızın dibi düşecek birisi karşısına çıksa bile kendini birşey zannedip havalara sokuyor çok ağırdan satıyorlar.

İşte budur yaw
İşin özü bu.

37 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:32:23 

:hıh daha neler...

6354 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:32:42 

quote:

Orjinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

serseri olanlarla daha çok çıkıyorlar. gördüğüme göre.

Haklısın ama bunun için serseri olmak gerekmez tabi... ama hani fırlama ,yırtık diye tabir edilen bi kıvamda olmak lazım... sadece kızlar için değil her konuda... ben olunması gereken erkek tipine yırtık efendi diyorum yırtık efendi olucaksın ..

Uzaklaştırılmış
5 Ağustos 2008; 17:43:05 

quote:

Atatürk mü Fatih Sultan Mehmet mi konusunda bir mesajın

quote:

@_KARDELEN_
Lan fatih sultan mehmet kim ya kim g.t. b.kl. hiç kimse ATATÜRK gßii olamaz ßunu o minik ß�ynine yerleştir.

Sen yakışıklı olsan aynı anda 100 tane kızla çıksan ne olur. Bi insanda zeka olmadıktan sonra...

343 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:50:36 

ağzın laf yapması ve normal arkadaşlarınla konuştuğun gibi (küfürsüz tabi) konuşmak doğal olmak yani ayrıca aman şöyle yapayım şunu diyeyim dememek .. aman aman yakışıklı olup bidon gibi durduktan sonra yine işe yaramaz .. cesaret

Uzaklaştırılmış
5 Ağustos 2008; 17:50:52 

Brincisi;Şimdi yanlış anlaşılma olmasın ama buraya bu konuyu açan birisinin kız arkadaşının olma ihtimali düşük.(Dostum bunu buraya sormana gerek yok..Kendin gibi davrandğın zaman inan bana istediğin kıızla çıkarsın..)
İkincisi tip belli bir yere kadar öenmli,ondan sonrasında kişilik konuşur..Yani senin espri zekan,konuşmalrın,olaya bakış açın daha önemli olur..Çok yakışıklı olupta odun gibi duran bir sürü adam var..
Üçüncüsü bir kız kendi kişiliği neyse genellikle o tarz erkeklerle çıkar..Atıyorum yukarıa serserilerle çıkıyor demişssiniz..Çok güzel ve kişiliği oturmuş bir kız sokkalarda boş boş gezen,dangalak bi adamla asla çıkmaz..O tür adamla çıkan kızda dangalak olduğu için çıkar..
Ben tipi düzgün olmamasına rağmen kişiliği süper olduğu için çok güzel kızlalrla çıkan adamlarıda gördüm..Anlayacağınız bu iş sizin kişiliğinize bağlı bişey..
Bide şuanki nesil tamamiyle özenti..Sokakta gördüğüm çoğu kişi özenti takılıyor..Hiç kimse kendisi gibi davranmıyor..Bir insan aslında kendisi gibi davranmalı..Başka birisine özenerek yaşamamalı..Benim fikrim böyle..Kimine uyar,kimene ters gelir..

6483 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:52:58 

her zaman söylerim onunla takılırsan çevre yaparsın

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla 5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

266 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:55:01 

quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

her zaman söylerim onunla takılırsan çevre yaparsın

bunla takılırsan çevreden çok göbek yaparsın

146 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:57:03 

ya olaya bal herkes burda herkes mi çekici yakışıklı olmak istiyo

Bu konudaki kullanıcılar: KoMeDi_x, FBcoskunFB, jOkErGuEsT, yÜkXeX DoZ, arghh, theworldismine, --sagocu--, ctrlaltdelete, Blueeyes61, Ghenç, MrYzC, sssalways, erdemgc

Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum

2188 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:57:51 

quote:

Orjinalden alıntı: Jackoba

Bu lafı ortalıkta kimseye söyleme. Çok pis bir cevabı var madara olursun...

146 Mesaj
5 Ağustos 2008; 17:59:08 

ya böle bişi olamaz herkes mi yakışıklı ver çekici olmak istiyor süperrr

Bu konudaki kullanıcılar: KoMeDi_x, FBcoskunFB, jOkErGuEsT, yÜkXeX DoZ, arghh, theworldismine, --sagocu--, ctrlaltdelete, Blueeyes61, Ghenç, MrYzC, sssalways, erdemgc

Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum

481 Mesaj
5 Ağustos 2008; 18:00:02 

Bahçelerde maydanoz,
Bu ne biçim lacivert?

Gel bize bazı bazı,
Yaşasın Cumhuriyet.

530 Mesaj
5 Ağustos 2008; 18:00:09 

quote:

Orjinalden alıntı: fuducuk

quote:

pmden desene öğrenek

KoMeDi_x;
Ben dalga geçmeye geldim baktım ortam gerginleşiyo taban

Oh say, can you see my eyes?
If you can, then my hair's too short.

146 Mesaj
5 Ağustos 2008; 18:01:15 

tabi tabi kesin öledirr
quote:

Orjinalden alıntı: jOkErGuEsT

quote:

quote:

pmden desene öğrenek

KoMeDi_x;
Ben dalga geçmeye geldim baktım ortam gerginleşiyo taban

530 Mesaj
5 Ağustos 2008; 18:04:12 

Olsam n'olucak olmasam n'olucak

Benim zaten sevgilim var

Ayrıca; ağzı iyi laf yapan yakışıklı olmasa da kız tavlar bkz. Okan Bayülgen

146 Mesaj
5 Ağustos 2008; 18:05:00 

evden devam edicem

şimdilik kurtuldunuz
quote:

Olsam n'olucak olmasam n'olucak

Benim zaten sevgilim var

Ayrıca; ağzı iyi laf yapan yakışıklı olmasa da kız tavlar bkz. Okan Bayülgen

4936 Mesaj
5 Ağustos 2008; 18:21:14 

Komedix sen kızmısın

Güzelsen çıkabiliriz

PM ler kutuna doluşmaya başlar

Daha önceden forumda evlenenler filan vardı.

Hepten abaza doldu forum artık kızlar da uğramaz tahminimce seviye düştü

May The Force Be With You

2188 Mesaj
5 Ağustos 2008; 18:24:49 

quote:

pmden desene öğrenek

Pm'en geliyor.

278 Mesaj
5 Ağustos 2008; 18:27:02 

quote:

quote:

pmden desene öğrenek

Pm'en geliyor.

biz de merak ettik.

en iyisi buraya yaz :p

!

2323 Mesaj
5 Ağustos 2008; 19:10:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Míkrop

quote:

quote:

pmden desene öğrenek

Pm'en geliyor.

biz de merak ettik.

en iyisi buraya yaz :p

Aynen.

rörörörööörööröröröörörröröröröörörörörörörörör

530 Mesaj
5 Ağustos 2008; 19:11:33 

Ben öğrendim

278 Mesaj
5 Ağustos 2008; 19:13:58 

quote:

Ben öğrendim

bekliyoruz.

!

28 Mesaj
5 Ağustos 2008; 19:56:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Míkrop

quote:

Ben öğrendim

bekliyoruz.

bekliorus

eskiden korkardım yalnızlıktan korkmam artık SEN varsın..

3357 Mesaj
5 Ağustos 2008; 20:02:51 

saati 50 ytl den herkese ders verebilirim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
affffferim bana

2845 Mesaj
5 Ağustos 2008; 23:16:12 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

ben olunması gereken erkek tipine yırtık efendi diyorum yırtık efendi olucaksın ..

Kayıtlara geçsin tescili yapılsın please..!

Dark hakkaten efsanesin

163 Mesaj
21 Şubat 2009; 23:44:11 

quote:

aynennn öle valla

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

Uzaklaştırılmış
12 gün cezanın,
6 gün 1 sa. 36 dk. kadarı kaldı.
5 Temmuz 2009; 5:37:47 

Yakışıklısın/Yakışıklı değilsin.

Kime göre?
Neye göre?

Pek takma kafana bunları.
Gözün,kulağın varsa şükret haline.

Yakışıklılığı ile övünen tiplere de burdan selam(!) gönderiyorum eğer bu mesajı görüyorlarsa...

1617 Mesaj
5 Temmuz 2009; 11:45:37 

quote:

Orjinalden alıntı: ibo3458

kızlardan bir köpek gibi bahsetmişsin.yani belirli kriterler var onlar uygulandıgında kızlar kendılıgınden bir hayvan gibi kucaga gelıyor gibi iğrenç bir deyim.aptalca bir konu.saçma bir yaklaşım.muhtemelen ergenlık donemınde sivilcelerine 20 saat ayıran bir gençsin ve karı kız sohbetlerinden müthiş zevk alıyosun.ne diyelim biran önce tokatlanması gereken yerleri tokatla

Çavuşu öldürmüştür o.

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.

122 Mesaj
5 Temmuz 2009; 12:50:39 

Doğuştan yakışıklıyım

Toz pembe ve tek bi renk doğuyosun kapkara yapıyor o böyle bi dünya
Sen acını çek dur tanıdığın her kul şeytana tapıyor o böyle bi dünya

8817 Mesaj
5 Temmuz 2009; 13:58:42 

ekstradan bişi yapmıyorum doğuştan böyleyim

Msi gtx 750ti gaming ile çok cool /msi z87 g45 Gaming /i7 4770k 4.nesil 4,5ghz/2x4gb corsair pro 2133mhz/aerocool x extreme kasa/aerocool x strike lcd fan controller 5x/SilverStone Strider 1000W(peak1100) 80+ Plus Gold/480gb kingston hyperx 3k+corsair120gb gt ssd/hp 2310ei 23.5led

163 Mesaj
19 Temmuz 2009; 23:53:00 

yakışıklı olunmaz yakışıklı doğulur

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

0 Mesaj
17 Temmuz 2010; 22:50:11 

iyi laf yaparsan salar kendini hemen

74 Mesaj
24 Ağustos 2010; 4:51:21