Şimdi Ara

Yakışıklı olmak için neler yapılabilir, kızlar nasıl tavlanır? :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
207.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrıca türk kızlarının çoğu da lezbiyenler ! dikkat ederseniz onlar erkekleri değil kızları arzuluyorlar.Bizler gibi uğraşmıyorlar.Erkek tavlamak gibi !
  • Arkadaşlar kız erkek ilişkilerinde ilk adım hoşlanma ile başlar. Yani tip çok önemlidir. Kızlar bunun için neler yapmıyor ki! Kendilerini beğendirmek için ve sonra beğendirdiklerini ellerinin tersi ile itmekten büyük zevk duyuyorlar. Biz erkekler de kendimize çekin düzen verelim artık bırakalım kızlar erkeklerin peşinden koşsun. Sürekli erkekler kızların peşinden koştuğundan dolayı kızın dibi düşecek birisi karşısına çıksa bile kendini birşey zannedip havalara sokuyor çok ağırdan satıyorlar. Zaten istatiksel bilgiler erkeklerin kızlardan daha az olduğunu da söylüyor. Elbette doğuştan gelen bir tip mevcut fakat biz bazı yöntemlerle kendimizi olduğumuzdan daha iyi gösterebiliriz. Mesela ideal kilo, uygun kıyafetler, tenimize uygun parfümler, güzel saç sakal kesimleri ile bize gidecek en iyi yöntemi bulmalıyız. Tip olarak az çok birbirine benzeyen iki erkekten birisinin diğerine göre daha yakışıklı vs. olmasında en büyük etken budur zaten. E ne diyorsunuz şimdi herkes kendi bildiğini anlatsın bilmeyenler faydalansın...
  • Kim ne derse desin tip önemlidir amaaa yeterli değildir. İlk önce tipi dikkat çeker insanın.
  • Cebin doluysa tavlayamayacagın yoktur
  • yakışıklı olunmaz doğulur...+doğanın kanununu kimse değiştiremez.çünkü alıcak olan sensin vericek olan onlar.!!!!!
  • yakışıklılık bi yere kadar eğer kendine bakarsan giyim kuşam koku vb. olaylara agırlık verirsen kızı da tavlarsın
  • giyim kusam.Agzın laf yapması vs.Birde öz olmalısın
  • PaRan Warsa RanGe roWer yoKsa GaMe oWeR
  • Kızların erkeklerin peşine düşmesi için önce erkeğin dadını almaları lazım. kız daa önceden erkek nedir, ne değldir, ne işe yarar bilmiyse ne etsin erkeği..?
    O yüzden zaten Turkish zavallı erkekler, erkekten bi haber hatunların peşinden bi çare koşturur dururlar. erkek tam olarak görev yapamıyo ki, karı ne işe yaradıını anlasın. ayrıca hangi çılgın don juan sıırını diğer erkeklerle paylaşırmış, şaşarım.
  • kim ne derse desin en önemli şey ne tip ne tarz ne de ağzın laf yapması..paran varsa ayar veremiceğin kız yoktur
  • efendi olun zeki olun bide kızlara nasıl kibar ve düzgün davranılacağını bilin bütün kızlar sizinle arkadaş olmak ister..
    tecrübeyle sabittir..
    en kaşar kız bile sevgili olmak istemesede arkadaş olmak için çok uğraşır yeterki siz davranışlarınıza dikkat edin zekanızla onu etkilemeye çalışın..
  • Ben çok yüz verdim. Havalara girdi kabul etmedi. Şimdi hiç konuşmuyorum saçma sapan şeylerden konu açıp konuşmaya çalışıyor.

Şimdi nickim'den aşşa kasım paşa. Ne güzel dimi istediği gibi oynatsın beni elinde. Yok öyle. Ne ala muala.

• kardeş kimine göre tip kimine göre kalp kimine göre her ikisi kimi ne göre para kimini göre hepsi önemlidir bu sana bağlıdır yANİ önce yaklaşmayı bilmem gerekir yerine göre davranışlarını ayarlamalısın yani dengesiz olmamalısın bu cok önemlidir ve olduğun gibi göstermeyi bilmelisin kendini zaten senden bi elektirik almışsa grisi önemli değildir
  • kızlardan bir köpek gibi bahsetmişsin.yani belirli kriterler var onlar uygulandıgında kızlar kendılıgınden bir hayvan gibi kucaga gelıyor gibi iğrenç bir deyim.aptalca bir konu.saçma bir yaklaşım.muhtemelen ergenlık donemınde sivilcelerine 20 saat ayıran bir gençsin ve karı kız sohbetlerinden müthiş zevk alıyosun.ne diyelim biran önce tokatlanması gereken yerleri tokatla
  • yakışıklı olmak için bişey yapmana gerek yok. aynaya baktığında kendini nasıl gördüğün önemli. bir arkadaşımla en yakışıklı kim diye tutuştuk. 26 yasında bayan arkadaş vardı. onu juri yaptık resimleri gönderdik. hatun beni seçti ve şu anda aşka doğru gidiyor 20 yaşındayım bu arada. kızları önce görüntün sonra bir fırsatını bulursan tatlı dilinle etkilersin. hatundan hatuna değişir
  • ßak 15 yaşındayım yakışıklı ßii çocuğum saçım normaldir yani 2 saat felan uğraşmıyorum saçım için o kadar zengin giyinmiyorum Pislick ten giyinirim ßide ßig Star ama hareketlerim felan kızlar dayanamıyor ßana kızlar aşık oluyor ßende anlamadım ama
    YANİ HERŞEY YAKIŞIKLI OLMAKLA VE HAREKETLERİNLE TAVLANIR
  • quote:

Orjinalden alıntı: uĞRCaN_1993

ßak 15 yaşındayım yakışıklı ßii çocuğum saçım normaldir yani 2 saat felan uğraşmıyorum saçım için o kadar zengin giyinmiyorum Pislick ten giyinirim ßide ßig Star ama hareketlerim felan kızlar dayanamıyor ßana kızlar aşık oluyor ßende anlamadım ama

SS isterükk
  • quote:

ßak 15 yaşındayım yakışıklı ßii çocuğum saçım normaldir yani 2 saat felan uğraşmıyorum saçım için o kadar zengin giyinmiyorum Pislick ten giyinirim ßide ßig Star ama hareketlerim felan kızlar dayanamıyor ßana kızlar aşık oluyor ßende anlamadım ama

dur bakiim brad pitt olmalı bu
  • quote:

Oha donanımhaberi kapayıp bu mesajıda ortaya koymak lazım.Konu mort! bu mesajdan sora konu yengen
  • Tip önemli ama tek kriter değil... gerisi ağzın laf yapmasına ,espriye , konuşmaya ,giyime ,sempatikliğe kalıyo be canlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.