Şimdi Ara

Yakışıklı olmak için neler yapılabilir, kızlar nasıl tavlanır? :) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
207.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yaa arkadaşlar bn nasıl karizma olurum yada yakışıklı olurum kızlarlan konuşmayada çekiniyorum bana tavsiye verebilcek olursa çok memnun olurum saolasun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymeraklı

yaa arkadaşlar bn nasıl karizma olurum yada yakışıklı olurum kızlarlan konuşmayada çekiniyorum bana tavsiye verebilcek olursa çok memnun olurum saolasun

Allah seni çekingen yarattıysa yapabileceğin fazla birşey yok şansına küscen maalesef
  • Boğucu sen kaybol kardeş bi şurdan
    Bymeraklı kardeşim ben 17 yaşındayım bundan 2yıl önce tıpkı senin durumundaydım bilmiyorum buradan yazdıklarım işe yararmı ama şunu unutma türkiyede bi sürü kız var gerekenler
    -Para ( Aşırı Değil )
    -Tip ( Bred Pitt kadar değil )
    şunu diyeyim önce konuşma sorununu hallet çekinecek birşey yok onlarda senin gibi insan kaybedecek birşeyin olmadığını bil buna göre konuş yani o kız olmazsa başkası olur kızmı yok türkiyede...
    birinin peşine düşme bırak o senin peşine düşsün eğer bi kızın peşine düşersen hem o kızın bi taraflarını kaldırırsın hemde kız gözünün önünde başka birilerine bakabilir
    ilk önce bi kızla tanışıp ilgisini çek kendine bağla
    kızın ilgisini çektikten sonra çok yüz verme konuşmamazlıkta ( Mesajlara geç cevap ver, Konuşmayı Sen Başlatma ) yapma bunun arasını bulursan o kız senindir
    Not : " Geç cevap ver konuşmayı sen başlatma " diyorsun ya konuşmazsa benle dersen ben sana ne dedim ilk önce ilgisini kendine bağla daha sonra yap bunları köpeğin olur kız
    Tecrübeye Sabittir
  • kıllı olcan böle saçına özen gösterecen hergün tarayacan , kızlarla çok yüzgöz olmyacan yanlız kowboy gibi takılacan ha abinzden bi tavsiye : çok bakımlı da olmyın normal yani böle sac taraya, gömlek altna kot pantolon bukadar fazlasını yaparsanz sadece kızlar gelmeyebilir :D :D:D:D ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEX MAN

kıllı olcan böle saçına özen gösterecen hergün tarayacan , kızlarla çok yüzgöz olmyacan yanlız kowboy gibi takılacan ha abinzden bi tavsiye : çok bakımlı da olmyın normal yani böle sac taraya, gömlek altna kot pantolon bukadar fazlasını yaparsanz sadece kızlar gelmeyebilir :D :D:D:D ;)

senin dediklerini yapip kiz tavlamak icin castin bieber olmak lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampuss kardeş çok güzel yazmışsın teşekkurler Bunları Denicem Bide Tipim Sıkıntılı :)
  • Biraz kas-para -konuşmasını iyi bil- kendine güven

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google a gir bunu çok sık yapmam yaz kafi
  • quote:

Orijinalden alıntı: reference

yakışıklı olunmaz doğulur...+doğanın kanununu kimse değiştiremez.çünkü alıcak olan sensin vericek olan onlar.!!!!!

aga o tam tersi olmicaj mi verecek olan o alıcak olan onlar şaka şaka fesatlaşmayalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

Ben çok yüz verdim. Havalara girdi kabul etmedi. Şimdi hiç konuşmuyorum saçma sapan şeylerden konu açıp konuşmaya çalışıyor.

Şimdi nickim'den aşşa kasım paşa. Ne güzel dimi istediği gibi oynatsın beni elinde. Yok öyle. Ne ala muala.

o nun tabiri başkaydı s ile başlıyordu neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Tek moralimi bozan bu para etmeni

Ögrenci adamız araba olmayınca avrat da olmuyo

NO NO

KBV'nin çıraklık dönemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Tek moralimi bozan bu para etmeni

Ögrenci adamız araba olmayınca avrat da olmuyo

NO NO

KBV'nin çıraklık dönemi

Ahaha nerden buldunuz olm bunu

Belki ironi yapmisimdir yahu, hayatimda hic araba meraklisi olmadim cunku ben

• aynen haklısın bi arkadaşım var bir kıza aşık oldum kız çok güzel sürekli benle dalga geçiyer bi yakışıklı diye dalga geçiyor. @Tenno Heika Banzai @Tenno Heika Banzai
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackoba

Cebin doluysa tavlayamayacagın yoktur

oylamaya bakin. E ye oyverin cok komik video gelecek

http://strawpoll.me/1453411

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.