Şimdi Ara

Samsung HT-TX 715 ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumu aradım ancak bu ürün hakkında bişey bulamadım.

Hafta sonu Tepe home da gördüm. Tasarımı gayet güzel dolgun ve tallboy speakerları var. Ön ve arka speakerlar aynı.
    800 watt
    1080p upscale
    anynet vs gibi özellikleri zaten standart.

Ancak satıcı kablosuz özelliğinin bluetooth ile olduğunu söyledi. Bir ara parça gerekmediğini söyledi . Diğer wireless modellerinde opsiyonel ara parça (RF transmitterı sanırım) bulunması gerektiğini ve bu ara parçanın ana üniteyi görmesi gerektiğini söyledi. Bunun ise direk bluetooth olduğunu ve görmesine gerek olmadığını ara parça da olmadığını söyledi.Fiyatı 1300 seviyelerinde.. Bu bluetooth olayı hk bilgisi olan var mı?Diğer sistemlere mesela sony 860a tercih edilebilir mi?
    Tasarımı çok güzel ve evde Q91 olduğu için tek kumandayla kullanma açısından avantajlı benim için...
     Samsung HT-TX 715 ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-rayted -- 5 Ağustos 2008; 17:01:03 >

• Tasarım özel olarak yapılmış bir ürün samsungları yeni serilri olan a656 serileri için tasarlanmış durumda .. Fakat gerçekten ses düzeyi çok iyi durumda ..Ama dikkat etmen gereken tasarıma nerden baksan 300 ytl fazla vermiş olcaksın.. yazının en sonunda sony dz860 modeline deginmişsin .. Bence tercihini sonyden tarafa yapman neden mi .. Sony tizz daha etkili oluyor ses daha dolgun yani ama genede sen bilirsin ...

herkese iyi formlar...
  • Tepe home daki satıcı konuyu net bilmiyormuş (ya da ben adamı yanlış anlamışım)..

Cihaz bluetooth kablosuz falan değil.. Cihaz standart samsung sistemi olan opsiyonel RF transmitter ile kablosuz ve bu parça günahı sadece 300 dolarcık...Yuh yani 1300 YTL vereceğim ve ayrıca 300 dolar daha vereceğim...

Bluetooth özelliği sadece ceptel gibi bluetooth ses kaynağındaki müzikleri ara kablosuz çalma imkanı sunuyormuş..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.