- x
Laptopta dosyalar açılmıyor yardım
1 Cevap158 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

20 Mesaj
4 Ağustos 2008; 21:55:10 

Kişi adına kayıtlı oturumda şifre oldugundan ötürü dizüstü bilgisayar acılmadı bunun uzerıne admınıstrator yetkısıyle bılgısayarı actım. sıfresını bılmedıgım ıcın oglumun adına kayıtlı oturumu sıldım .bu sılme sonunda ogllumun oturumunda bulunan depodakı program ve muzık vs... bılgısayar tarafından otomatık kopyalanarak admınıstrator yetkısıyle acılan masaustune yapıstırıldı. daha sonra buradan kopyalanan dosyaları acmak ıstedıgımızde acılmasına ızın verılmedı kopyalamak ıstedık kopyalanmasına ızın verılmedı. dosya adları yesıl olarak gorunmektedir. bu arada yenıden oglumun kullanıcı adını yenıden bılgısayarda acmama ragmen bu dosyaların acılmasını saglayamadım. bu dosyalrı nasıl acıcagım konusunda yardım edersenız cok sevınıcem.tskler

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

4138 Mesaj
4 Ağustos 2008; 22:05:27 

http://forum.donanimhaber.com/m_24983196/tm.htm Şifrelediğim dosyaları açamıyorum.
Bu konu [font="Courier New"]yeşil dosyalar hakkında,

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Laptopta dosyalar açılmıyor yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.207