Şimdi Ara

Satılık Sol Klarnet - 300 Ytl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
26.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene Mayıs ayında satın aldığım fiber klarnetimi kullanmadığım için satıyorum.Marka olark üzerinde MüzikAletleri.com yazıyor.Ben klarneti İzmit'te 520 ytl nakit'e aldım.Klarnetin üzerindeki bek satın aldığım zamanki bek.Şu an üstünde bare marka 1 numara kamış var.Sesi temiz çıkıyor.Yaklaşık 40-50 saat kadar kullanıldı.Zamanım olmadığı için vakit ayıramadım, vakit ayıramadığım için de satıyorum.Temizlik için bezi, fırçası ve çantasıyla birlikte tüm aksesuar ve parçaları orjinal sorunsuz ve tamdır.

Fiyatı 300 ytl'dir.

İlgilenen arkadaşlar PM atsınlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• slm klarnetiniz le ilgileniyorum almak istiyorum ama biras pazarlık payı wardır umarım su aralar almak ıstıyordum zatennn klarnetın hosuma gidince fiyatta anlaşırsak eger senden almayı düşünüyorum
  • slm ben adnan yıldırım klarneti çok beğendim almak istiorum size nasıl ulaşabılır bilenler varsa lutfen yardımcı olsun simdiden tesekkurler ...
  • hocam klarnet satıldımı satılmadıysa klarnete talibim 300 liradan
    ? msn metal_team_tan konuşursak ii olur satılmadıysa çok ihtiyacım var
  • Bende darbuka satıorm seramik darbuka fiyatı 25 tldir isteyen pozicini@hotmail.com u eklesin
  • slm kardes eger satmadıysan klarneti bende talibim benim msn demiralem_asi@hotmail.com beni ekle yada mail at konusalım
    blder
  • SATIŞ FİYATI NEDİR ?
  • ben de arıyorum klarinet ama yok..
    satan yok..
    nasıl bir enstrümansa.
  • Merhaba, 200 TL nakitim var , merakım olduğu için almayı düşünüyorum. Eğer fiyat uygunsa talibim. Bu mail adresindende bana ulaşabilirsin :aygunturba@hotmail.com
  • klarnet duruyor mu acaba duruyor ise 0 505 661 13 38 çağrı at arayım seni görüşelim
  • arkadaşım eğer klarnet i satmadıysan ara beni hemen dediğin fiyattan alayım.klarnet güzel dörünüyor bi sorunuda yoksa alırım hemen.numaram 0537 896 57 96 yalçın
  • merhaba, elinizde mi ? hala elinizdeyse görüşmek isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.