Şimdi Ara

## ATi Catalyst 8.8 Crossfire Optimizasyonu ve PowerPlay 2.0 Desteğiyle Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi Catalyst 8.8 Crossfire Optimizasyonu ve PowerPlay 2.0 Desteğiyle Geliyor ##

AMD-ATi'nin Ağustos ayı için hazırladığı 8.8 sürüm numaralı yeni Catalyst sürücü paketinin önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması bekleniyor. Gelen yeni bilgilere göre firma yeni sürücü paketini çift grafik işlemcili yeni ekran kartı Radeon HD 4870 X2 ile birlikte bu ayın ilk yarısı içerisindekullanıma sunabilir. Belirtilen detaylara göre, Catalyst 8.8 sürücüsü özellikle Radeon HD 4870 X2 modeli için Crossfire optimzsayonu içerecek.Hatta bahsi geçen rakamlara göre Crossfire modunda çalışan Radeon HD 4850'nin performansının yeni sürücü ile birlikte %12 artacağı belirtiliyor. Öte yandan Catalyst 8.8 güç tasarrufuna yönelik olarak ikinci jenerasyon PowerPlay 2.0 teknolojisini de destekleyecek. Bu sayede bekleme anında ısıl güç tasarımı 211 watt olan Radeon HD 4850 Crossfire'ın TDP seviyesinin 174 watt'a kadar düşeceği iddia ediliyor. Mevcut bilgiler ışığında Crossfire performans ve güç tasarrufu göz önüne alınarak hazırlandığı anlaşılan Catalyst 8.8'in detayları geldikçe belirtmeye devam edeceğiz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• hadi bakalım bu sürücü inşallah iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DISTURBED -- 4 Ağustos 2008; 12:16:47 >
  • sonunda driver geldi atiyede inş. bütün herkesi memnun eder hadi gözünüz aydın
  • İnşallah güzel bir cf performansı olur
  • Ati 4870'de nasıl performans artmış onuda merak ettim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

Ati 4870'de nasıl performans artmış onuda merak ettim..

evet bizim icin onemli olan bu surucu ile 4870 in cf modunda neler yapabildigi
  • powerplay dedigi kartin bosta hizini 500 yapmasi degil mi?hatta oyunlarda da bazen 500 e dusurebiliyor takilma yapiyor gavurlarin poweplay fix diye pesinden kosup durduklari olay degil mi biz de 3800 serisine bios modla filan yapardik?biz biostan yapamiyor muyuz da sanki bunun 2.0 i nasil oluyormus 400 e mi indiriyormus?biz fixleyecez diye ugrasalim adamlar 2.0 ini yapsin iyi valla.
  • cok güzel inş. sorunlar halolurda şöyle kafamız rahat hızlı biçimde oyun oynarız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Newresim

cok güzel inş. sorunlar halolurda şöyle kafamız rahat hızlı biçimde oyun oynarız

Şu anda yavaş mı oynuyorsun?
  • ben diyecektim yavaş mı diye
  • şimdi atı sürücü optimizyumu yapıyorda oyun firmalarıda bunu yapmaları gerek bu iş sadece tek taraflı olmuyor
  • insallah buda hayal kırıklıgı yaşatmaz
  • harika %12 baya iyi
  • Çok sevindirici.umarım güzel haberler gelmeye devam eder
  • yavaş deilde daha hızlı oynamak var
  • forumda amma 4850x2 ve 4870x2 kullanıcısı varmıs meğer.

bir kere daha okuyun ne yaziyor
  • okumadan yorum yazmak güsel, ama okuyarak yazmak ayrıcalık olsa gerek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AliKocoglu

forumda amma 4850x2 ve 4870x2 kullanıcısı varmıs meğer.

bir kere daha okuyun ne yaziyor

"Hatta bahsi geçen rakamlara göre Crossfire modunda çalışan Radeon HD 4850'nin performansının yeni sürücü ile birlikte %12 artacağı belirtiliyor."

bencede dostum bir kez daha oku....
  • güzel haber güç tüketiminin düşmesi belki ısıyıda etkiliyebilir ayrıca fan dönüş hızında deyişiklikler olmuş olabir tabi benimki sadece tahmin
  • quote:

Orjinalden alıntı: X2

quote:

Orjinalden alıntı: Newresim

cok güzel inş. sorunlar halolurda şöyle kafamız rahat hızlı biçimde oyun oynarız

Şu anda yavaş mı oynuyorsun?

özel siparişle önceden almışlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.