Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.920
Cevap
10
Favori
256.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz de aldık bakalım. Yükleyince oynarız artık. Dursun kenarda. :)
  • Bu oyun içimde hala uktedir
  • gardiyan041 kullanıcısına yanıt
    Şu an adres aklımda değil.www.borderlinx.com buraya ücretsiz üye olun üye olur olmaz size bir Amerikan bir de İngiltere adresi verecek. Size verdiği amerikan adresini amazon da adres bilgi kısmına girip alabilirsiniz. Zaten benim kullandığım adresi bir arkadaş bu siteden alıp paylaşmıştı.
  • Max Payne 3 ün dlcleri tam olarak neyi kapsıyor.MP 3 + Season Pass indirimde.Multiplayerda zaten kimse yok.Acaba bu paket yerine MP3+LA NOIRE mi alsam.LA NOIRE istediğim oyundu ama MP3 ün dlcleri sadece silah paketi ve co-optan ibaretse LA NOIRE le beraber satılan paketi almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

bu oyunu sıfır hata ile nasıl oynayabiliriz yani hiç problemle karşılaşmadan hangi sürümü tavsiye edersiniz yükleme nasıl olmalı çünkü orjinal oyunlarda bile problem yaratıyor yardımcı olalım denemeyi düşünüyorum.

@dersolad

en son hangi update var sen bana yardımcı olabilecek misin şuanda oyunu çekiyorum birde gelen dlc var mı ne işe yarar adları nedir ?
  • Beyler social club ile steam in bağlanması sırasında bekleme kısmı bekle bekle geçmiyor uzun mu sürüyor cidden bu kadar imkan vermiyorum ama

edit: Yabancı bir forumda rastgeldim steamden launch options kısmına "-windowed" yazarak windowed modda açınca hiçbir sorun olmadan direk bağlıyor steam le social club ı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Troiler -- 1 Aralık 2013; 18:09:11 >
  • ark bi problemim var adam yere atlıyor orda kalıyor bir daha ayaga kalkamıyor ama yerde ateş filen edebiliyor crack problemli glb bu problemi nasıl çözerim önerebilceginiz bi crack varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi4545

ark bi problemim var adam yere atlıyor orda kalıyor bir daha ayaga kalkamıyor ama yerde ateş filen edebiliyor crack problemli glb bu problemi nasıl çözerim önerebilceginiz bi crack varmı ??

Önerim amazonda falan oyun bu kadar ucuzken geç kalmadan alman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troiler

quote:

Orijinalden alıntı: erdi4545

ark bi problemim var adam yere atlıyor orda kalıyor bir daha ayaga kalkamıyor ama yerde ateş filen edebiliyor crack problemli glb bu problemi nasıl çözerim önerebilceginiz bi crack varmı ??

Önerim amazonda falan oyun bu kadar ucuzken geç kalmadan alman

tşk öle yapıcam
  • max payne kaç chapter?

oyunun başında 5 zorluk seviyesinden 3 ü açık ve oyunu alan arkadaşlara tavsiyem max payne 1-2 yi bitirdiniz diye 3. zorluk seviyesinden başlamayın. ben sürekli aynı yerlerde ölüp ölüp çok sinirleniyorum oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkayer62

max payne kaç chapter?

oyunun başında 5 zorluk seviyesinden 3 ü açık ve oyunu alan arkadaşlara tavsiyem max payne 1-2 yi bitirdiniz diye 3. zorluk seviyesinden başlamayın. ben sürekli aynı yerlerde ölüp ölüp çok sinirleniyorum oyunda

Yanlış hatırlamıyorsam (2012 temmuzunda çıkar çıkmaz aldım idi çünkü) 15 chapter..

Oyunu biraz zor seviyede oynamak lazım ama..Ben o dediğin 3. zorluk seviyesinde bitirdim idi..

Oyun çok güzel bu arada..Hani eski Max Payne ler ile alakası falan olmadığı söylendi ama bence abartılmış bir ifade bu..

Bitmek bilmeyen düşmanlar , sıka sıka ilerliyorsun işte..Günde 1-2 chapter geçmek en optimal oynanış hızı bence..Çünkü chapterlar hem uzun hemde zor seviyede oynadın mı öyle kolay kolay geçilmiyor..

Bazen deli eden kısımlarda çıkıyor karşına.(stadyum mesela hatırladığım )

Hemde 2 günde oyunu bitirmemek lazım demi..

• stadyumda yumruğu basıyodum hocam az kaldı ekrana. günde bir chapter geçiorum. ben four seasons u da aldım umarım aralara bi 5 chapter daha serpiştirmişlerdir.
  • hala oynanmiyor mu yahu bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersload

kardeş usanmadım indirdim 27 gb reloaded abimizin sürümünü şimdi daha hiçbir şey kurmadım ne yapmam gerek hangi updateyi hangi sırayla kuracağım oyunu bile kurmadım sıfır hata ile kurmak istiyorum bir yardımcı ol bana sana zahmet olmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 3 Aralık 2013; 22:51:08 >

• Oyunun multi sine bu aralar girebilen var mı ?
  • Güzelim seriyi öldürdüler resmen, 1. ve 2. oyun efsane niteliği taşırken bu oyun güzel olmasına rağmen senaryo bağlamındaki eksiklik can sıkıyor biraz.
  • multi oynanıyor mu hala merak ettim.Steam indiriminden almıştım yatıyor oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungalath

multi oynanıyor mu hala merak ettim.Steam indiriminden almıştım yatıyor oyun

ben oynayamıyorum malesef. Bilseydim almazdım multi için almıştım oysa ki
  • Oyunda

Böyle hata alıyorum :( yardımcı olabilirmisiniz..
    oyunun Kurulu olduğunu dizini değiştirdim Windows güncelleştirmelerimi yaptım Aynı zamandan Tum DriverLerim Güncel ..
    TeşekkürLer.
  • MeTeCiK kullanıcısına yanıt
    Hocam benim oyun korsandı farklı ilaç uygulayınca çözmüştüm zamanında
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.