- x
MAX PAYNE 3 [Ana Konu]
3831 Cevap211466 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     55 56 57 58 [60] 62 63 64      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4032 Mesaj
29 Kasım 2012; 23:08:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Rayden_

Dostum o sorunu özelliklerinden sp 3 uyumluluğuna getirip yönetici olarak çalıştırdığımda çözdüm ben.

Arkadaşlar bende de bir sorun var. Oyun orjinal fakat girdikten sonra initializing yazısında takılıyor. Social Club ekranı gelmiyor, nasıl çözebilirim?

home tusuna bas

http://www.oecdbetterlifeindex.org/countries/turkey/

1643 Mesaj
4 Aralık 2012; 23:32:10 

Beyler oyunun Blackbox versiyonunu indirdim, hatta direk 3 dvd'li olarak aldım

gsrl.dll dosyası eksik hatası verdi açmaya çalışınca
virüs programı zaten kullanmıyorum
güvenlik duvarım kapalı

internetten buldum o dll'yi klasöre attım
10 saniye sonra klasörden siliniyor

virüs programı yokken ve güvenlik duvarı kapalıyken nasıl bu dosyayı siliyor anlamıyorum

yardım edebilecek var mı?

gifootball.blogspot.com En iyi liglerin golleri ve muhteşem hareketlerine ait haftalık futbol gifleri

6950 Mesaj
12 Aralık 2012; 23:22:28 

bu oyun halen düzgün çalışmıyor mu??iki kere indirdim çalışmıyordu...

Eski kullanıcı adı: red a!ert

1096 Mesaj
20 Aralık 2012; 17:25:49 

Konuyu bir kac sayfa okudum. Bazı arkadaslar belli başlı 1-2 hata ile karşılaşmış. ( oyun icinde donma veya loading ekranın da kalma gibi ) bu hatalar oyuna has hatalar mı yoksa sadece korsan oyunda karşımıza çıkan bir sıkıntı mı ? Orijinal oyunda bir sıkıntı oluyor mu ? Oyun indirimde malum ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

AMD PHENOM II BLACK EDITION x4 3,0 GHz, 3,4 TURBO CORE | ASUS M4A87TD | ASUS HD 6870 DIRECTCU 1 GB | 4 GB KINGTONS HYPERX | WD CAVIER BLUE 500GB | CREATIVE X-Fı TITANIUM | LOGITECH X540 5+1

703 Mesaj
20 Aralık 2012; 17:35:31 

beyler oyun indirimde şu an alıyım mı

Armin Van Buuren-Hardwell-David Guetta-Tiesto

Game Of Thrones,Spartacus,Person of Interest,The Walking Dead,Prison Break,Arrow,South Park,Shameless,Breaking Bad,Da Vinci's Demons,Family Guy,House of Cards,True Detective,Fargo,The Flash,Gotham,Sherlock

155 Mesaj
20 Aralık 2012; 22:43:06 

arkadaslar oyunu playstoreden 30 mye 12 taksitli aldım key yazılı ben hangi sitete girip aktivleştirip dosyayı indircem

1371 Mesaj
21 Aralık 2012; 19:29:56 

Oyun gereksinimleri gerçekten çok

Game of Thrones - The Walking Dead - True Detective - OZ - Breaking Bad - Behzat Ç. - Death Note - Dexter - How I Met Your Mother

2650 Mesaj
21 Aralık 2012; 23:22:37 

[font="Arial"]Oyun muhteşem tek kelimeyle.[/font]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brutal Kill -- 23 Aralık 2012; 9:30:36 >

82 Mesaj
22 Aralık 2012; 17:51:54 

quote:

Orijinalden alıntı: yasinyild

Beyler oyun update yaparken ' error transferring files from social club servers ' hatası veriyor. İki gündür giremiyorum, bu arada oyunum orjinal

Bu hatayı alanlar DNS i otomatik yaparak halledebilirler.

703 Mesaj
26 Aralık 2012; 18:39:44 

beyler multi isimlerinizi yazında birlikte oynuyalım

Armin Van Buuren-Hardwell-David Guetta-Tiesto

Game Of Thrones,Spartacus,Person of Interest,The Walking Dead,Prison Break,Arrow,South Park,Shameless,Breaking Bad,Da Vinci's Demons,Family Guy,House of Cards,True Detective,Fargo,The Flash,Gotham,Sherlock

2110 Mesaj
29 Aralık 2012; 23:58:19 

0

0

Aynı zamanda w+space ile ileri atlayınca ne ateş edebiliyorum ne de yerden kalkabiliyorum.Yerden silah almaya eğilince tekrar ayağa kalkamıyorum neden böyle oluyor?

1696 Mesaj
31 Aralık 2012; 14:50:13 

oyunu biraz önce bitirdim senaryolar sadece bana mı sıkıcı geldi anlamadım

en çok para kazandıran iş değil, beyindir.

15 Mesaj
1 Ocak 2013; 18:58:13 

Ben multiplayerda 2 gün önceye kadar başkalarının oyununa giriyordum. Artık nedense başkalarının oyunlarına giremiyorum. Oyun modu seçince kendi oyunumu kuruyorum. Kimse de oyuna girmiyor. 2 gündür multiplayer oynayamıyorum ve daha çok sürecek gibi. Steamden onardım ancak değişen bişey olmadı. Çözümü var mı bunun?

2650 Mesaj
1 Ocak 2013; 19:09:16 

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

0

0

Aynı zamanda w+space ile ileri atlayınca ne ateş edebiliyorum ne de yerden kalkabiliyorum.Yerden silah almaya eğilince tekrar ayağa kalkamıyorum neden böyle oluyor?

[font="Arial"]Patch yaparsan sorun ortadan kalkar.[/font]

174 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Zıkkımlı Kök
1 Ocak 2013; 19:30:36 

Loadingte takılıp hata verme sorununu hala çözebilmiş değilim yardım edebilecek varmı?(oyun orjinal)

Steam profili: http://steamcommunity.com/id/mamimon0

2110 Mesaj
1 Ocak 2013; 19:40:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

Patch linki alabilir miyim hocam ?ama burdan ama özelden farketmez.

1556 Mesaj
1 Ocak 2013; 20:17:55 

Oyunu bitirdim . Adam öldürmekten bıktım arkadaş ne çok insan öldürtüyorlar insana . Sıkıyor bir süre sonra

| Intel Core i3 2120 3.3 GHz 3MB 1155p | ASUS P8Z77-V LE Intel Z77 Soket 1155 DDR3 | Kingston DDR3 1333 MHz 4x4 16GB Ram | HIS HD5770 IceQ 5 TURBO 1GB 128bit GDDR5 |
| Toshiba 3.5" 1TB SATA3 HDD | WD Green 3.5" 2TB SATA3 HDD | Akasa Viper PWM Fan 2x 12CM - 2x 14CM | Akasa Flexa P5 PWM Çoklayıcı | Corsair Carbide 400R MidT ATX Kasa |
| Necron Spidy 850VA UPS | High Power 500W 80+ Güç Kaynağı | Avermedia Trinity TV Kartı | LG DVD RW |

15 Mesaj
3 Ocak 2013; 15:51:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Degrave

Ben multiplayerda 2 gün önceye kadar başkalarının oyununa giriyordum. Artık nedense başkalarının oyunlarına giremiyorum. Oyun modu seçince kendi oyunumu kuruyorum. Kimse de oyuna girmiyor. 2 gündür multiplayer oynayamıyorum ve daha çok sürecek gibi. Steamden onardım ancak değişen bişey olmadı. Çözümü var mı bunun?

hala aynı problemi yaşıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

77 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:03:56 

gta 5 şimdi bu oyunun motoru ile mi yapılıyor :S

97 Mesaj
4 Ocak 2013; 18:40:59 

oyun güzel de adam niye zıplamıyo onu anlamış değilim evet zıplama var ama saldırmalı o :D

2148 Mesaj
4 Ocak 2013; 21:32:07 

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

0

0

bu sorun bende de var, yaptıklarım sırasıyla

mamundadan indirdim
kurdum
kendi patch yaptı launcherdan
ilacını attım
profil dosyalarını belgelerim/rockstar games e attım
güvenlik duvarından engelledim
türkçe yamayı kurdum

sorun nerede?

Ucuz Satılık Titanfall Origin Hesabı (Sadece 40 TL)

4032 Mesaj
10 Ocak 2013; 13:18:05 

oyunun multisi sanırım boş.kimse yok görünürlerde

http://www.oecdbetterlifeindex.org/countries/turkey/

6196 Mesaj
13 Ocak 2013; 11:05:50 

oyunu steamdan aldım yükledim
w7 64 bit işletim sistemi
max payne 3 initializing de kalıyor
sorun nedir?

6196 Mesaj
13 Ocak 2013; 12:39:08 

çözdüm

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Max Payne 3\MP3_Installers klasöründeki vcredist_x86 uygulama dosyasını çalıştırıp uninstal yaptım ve MaxPayne3 exe uygulama dosyasını yönetici olarak Windows Server 2008 (Service Pack 1) uyumluluk modunda çalıştırdım.

54 Mesaj
19 Ocak 2013; 0:45:08 

yahu arkadaşlar bu oyunu internet olmadan offline mod da çalıştıramıyor muyuz?
2 gündür kafayı yedirecek bana, offline moda tıklıyorum kullanıcı adı istediği ekran geliyor hesap açtım ama sing in dediğimde internete bağlanın diyor bağlı olduğum halde home tuşu felan hiç bir şey işe yaramıyor,tüm yüklemeleri yaptım ama sonuç sıfır ne yapabilirim.
hadi bu sorunu hallettik de oynamak için ille de net bağlantısı mı gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cortes35 -- 19 Ocak 2013; 0:46:19 >

1348 Mesaj
22 Ocak 2013; 10:19:25 

Oyunu orijinal edinen arkadaşlar; ben multiplayera tıkladığımda hiç bir değişim olmuyor yani multiplayer moduna girmiyor sadece hikaye ve diğer single modları oynayabiliyorum sizde durum nedir?

90 Mesaj
22 Ocak 2013; 12:17:30 

Grafikler fena değil

1371 Mesaj
22 Ocak 2013; 13:53:37 

Çıktı çıkmasınada işte

Game of Thrones - The Walking Dead - True Detective - OZ - Breaking Bad - Behzat Ç. - Death Note - Dexter - How I Met Your Mother

2650 Mesaj
22 Ocak 2013; 16:16:25 

quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

gta 5 şimdi bu oyunun motoru ile mi yapılıyor :S

[font="Arial"]Evet, muhteşem bir oyun çıkacak bence karşımıza. GTA IV'te RAGE ile yapılmıştı.[/font]

221 Mesaj
24 Ocak 2013; 12:49:21 

arkadaşlar bu oyunu v 1.0.0.29 da oynuyordum. ama şimdi update etti v 1.0.0.113 oldu. activate code istiyor oyuna almıyor. offline olarak da almıyor. ne yapmam gerekiyor.

3366 Mesaj
27 Ocak 2013; 22:56:02 

i5 amd radeon 6650 6gb ddr 3 ramle bu oyunu oynayabilir miyim.Yardımcı olursanız sevinirim

COMINGSOON

264 Mesaj
30 Ocak 2013; 19:17:10 

Oyunun multiplayerinde hala oyuncu var mı ?

8 Mesaj
1 Şubat 2013; 0:44:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery one Sabun

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Arkadaşlar 9.cu bölümün sonundayim sanırım.
polisler gittikten sonra lastiklerin içinde bizim kankiyi yakiyor bitane elaman.
Sonra onunla kavga ediyoruz ama orayı bi türlü geçemedim.

sag tuş + Sol tuş + F (ki "F" basiyorum bi türlü işe yaramiyor hızlı hızlıda yaptigimda olmuyor)
kaç kere denedim sadece 1 kez "F" tuşuna bastiktan sonra geçtim sonra sanırım Sol Ctrl geliyor.
Bunu nasıl geçicem bilemedim çok hızlı veya oyun algılayamiyor sanki tuşa bastıgımı nasıl hallecem bunu

Neyse Kendi mesajıma Cevap vereyim kendim halledip geçtim o bölümü.
Sadece Basmamızı istenilen tuş yanıp söndükten sonra , sakin bir şekilde basmamiz gerekiyor
Biraz zor oldu ama kendi kendime çözdüm olayı

süpersiniz yaw walla kafayı yiyecektim en az 20 defa öldüm adam satırı kafama saplaya saplaya satır manyaaa oldum

46 Mesaj
1 Şubat 2013; 1:23:18 

Dün Steam den Max Payne 3 keyi aldım.30GB indirdikten sonra oyunu açtım ilk önce Multiplayerı denemek istedim team deathmatch a tıkladım hiç bir yükleme yapmadan lobby e attı beni ne gelen var ne giden epey bekledim hiçbir şey olmadı çıktım oyundan hatayı araştırdım Rockstar bu hatayı alanlara port açmaları gerektiğini söylemiş.Port hakkında hiçbir bilgisi olmayan ben epey bir araştırma sonunda port açmayı başardım.Oyuna tekrar girdim team deatmatch oynamayı denedim ve bir odaya bağlanmayı başardım.Epey oynadıktan sonra diğer oyun türlerini denemek team deathmatch dan çıkıp Gang Wars a girdim fakat yine boş lobby e atıyordu beni çıkıp girdim oyuna bu sefer bağlandı gang wars oynayabildim.Diğer oyun türlerini denemek için yine çıktım fakat ne yaparsam yapayım diğer oyun türlerine bağlanamadım.Team deathmatch a da nadir Gang wars'a da artık neredeyse hiç bağlanamıyorum yani port açma işi de pek işe yaramadı.Her şeyi denedim düzeltmek için ama sorun hala devam ediyor.İnternette bir çok insanın aynı hata ile karşılaştığını gördüm ve Rockstar bunu hiç takmadan sorunun oyuncularda olduğunu öne sürmüş.Diğer multiplayer oyunlarda hiçbir sorun yaşamamak sadece Max Payne 3 de hata yaşamak hatanın benden kaynaklandığını inandırmıyor.Rockstars'a yinede ticket attım hata için ama pek umursayacaklarını düşünmüyorum.

Ve bundan sonra hiçbir Rockstar oyunu almayı da düşünmüyorum..

Edit:Girmeyi başardığım oyunların yarısında da 20 saniye sonra bağlantı hatası deyip oyundan menuye gönderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilevel -- 1 Şubat 2013; 3:02:11 >

6950 Mesaj
1 Şubat 2013; 1:36:41 

arkadaşlar halen düzgün çalışmıyor mu bu oyun??indirenler için tabii..

Eski kullanıcı adı: red a!ert

7681 Mesaj
1 Şubat 2013; 4:37:40 

Arkadaşlar oyunu ilk çıktığı zaman almıştım ayarları DX11 yaptığım zaman oyun restart atmak istiyordu ayarlamak için tamam dediğim zaman DX9 oluyordu tekrar bu sorun bir kaç kişide daha vardı şu an bu sorun düzeldi mi acaba PC oynayamamak içime kaldı ona göre tekrar satın alacağım.

265 Mesaj
1 Şubat 2013; 10:08:03 

Eski Max Payne oyunlarından bambaşka bir oyun olmuş.Güzel bir oyun ama max payne ile alakası yok bence..

İyiler ilk görüşte tanınmaz

99 Mesaj
1 Şubat 2013; 16:14:21 

quote:

hocam bende bi linkini alsam özel veya bura farketmez ltfn

2650 Mesaj
1 Şubat 2013; 17:12:54 

quote:

Orijinalden alıntı: konays

hocam bende bi linkini alsam özel veya bura farketmez ltfn

[font="Arial"]Geliyor bro özelden. [/font]

46 Mesaj
1 Şubat 2013; 21:50:57 

quote:

Orijinalden alıntı: hilevel

Dün Steam den Max Payne 3 keyi aldım.30GB indirdikten sonra oyunu açtım ilk önce Multiplayerı denemek istedim team deathmatch a tıkladım hiç bir yükleme yapmadan lobby e attı beni ne gelen var ne giden epey bekledim hiçbir şey olmadı çıktım oyundan hatayı araştırdım Rockstar bu hatayı alanlara port açmaları gerektiğini söylemiş.Port hakkında hiçbir bilgisi olmayan ben epey bir araştırma sonunda port açmayı başardım.Oyuna tekrar girdim team deatmatch oynamayı denedim ve bir odaya bağlanmayı başardım.Epey oynadıktan sonra diğer oyun türlerini denemek team deathmatch dan çıkıp Gang Wars a girdim fakat yine boş lobby e atıyordu beni çıkıp girdim oyuna bu sefer bağlandı gang wars oynayabildim.Diğer oyun türlerini denemek için yine çıktım fakat ne yaparsam yapayım diğer oyun türlerine bağlanamadım.Team deathmatch a da nadir Gang wars'a da artık neredeyse hiç bağlanamıyorum yani port açma işi de pek işe yaramadı.Her şeyi denedim düzeltmek için ama sorun hala devam ediyor.İnternette bir çok insanın aynı hata ile karşılaştığını gördüm ve Rockstar bunu hiç takmadan sorunun oyuncularda olduğunu öne sürmüş.Diğer multiplayer oyunlarda hiçbir sorun yaşamamak sadece Max Payne 3 de hata yaşamak hatanın benden kaynaklandığını inandırmıyor.Rockstars'a yinede ticket attım hata için ama pek umursayacaklarını düşünmüyorum.

Ve bundan sonra hiçbir Rockstar oyunu almayı da düşünmüyorum..

Edit:Girmeyi başardığım oyunların yarısında da 20 saniye sonra bağlantı hatası deyip oyundan menuye gönderiyor

Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilevel -- 1 Şubat 2013; 21:51:19 >

23 Mesaj
3 Şubat 2013; 2:17:15 

quote:

[font="Arial"]Geliyor bro özelden. [/font]

BANADA ATSAN BRO LÜTFEN LAZIM BENDEDE AYNI HATA VAR

99 Mesaj
4 Şubat 2013; 20:59:46 

quote:

Orijinalden alıntı: JrDante

BANADA ATSAN BRO LÜTFEN LAZIM BENDEDE AYNI HATA VAR

geliyor pm den bro

655 Mesaj
4 Şubat 2013; 23:15:38 

Arkadaşlar 2 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum oyunu orjinal aldım şimdiye kadar oynuyordum ne olduysa bu iki günde oldu multiplayerdan çıkarken ekran donuyor ve ctrl+alt+del ile açınca programı kapat sekmesi çıkıyor denemediğim yöntem kalmadı lütfen yardım edin dostlar!!!!

34 Mesaj
8 Şubat 2013; 15:35:05 

bitane ps3 alıp kurtulun şu dertlerden ya onlarca sayfa pc hatası topici olmuş.

ps3'te multide 40lvl oldum oyuna ilk çıktığı zamanlar eski max payne hayranı olduğum için burun kıvırmıştım meğerse henüz oyunu anlayabilicek kapesitede değilmişim. alıyorum deathmatcte mona'yı 1.oyundaki max payne'i (evet hepsi var) akıyorum yani

enjoy your animus
psn:bhdrr

404 Mesaj
15 Şubat 2013; 1:25:26 

büyük uğraslar sonunda kurdum açtım oynadım oraya kadar eyvallah fakat o kadar bölüm geçtim oyunu kaydetmiyor continue kısmı açık değil bölüm seçimi kısmında ise 2 bölümden fazla yok kayıt sorununu nasıl aşıcaz konuyu biraz hortlatmıs olcam ama kusura bakmayın

206 Mesaj
15 Şubat 2013; 14:18:29 

bende oyunu bu gün orjinal olarak satın aldım ama multiplayer kısmında hiç oyuncu bulamadım arada tek tük şansa 4-5 kişi denk geliyo bana o kadar max payne 3 ün multiplayer oynayan insan mı yok yoksa bendemi bir sorun var

503 Mesaj
15 Şubat 2013; 23:09:17 

quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

arkadaşlar bende şu an sanırım marceloydu araba lastiklerinin içinde yakıyorlardı elinde pala olan biriyle tam kapışmak üzereyken oyun donup kalıyor şimdiye kadar herhangi bi kasma ve donma olmamıştı 2 seferdir aynı yerde bu sorunu yaşıyorum acab neden olabilir?

Orjinal al bişeycik kalmaz.

'' Bence okullarda uyuşturucu dersi olmalı, ırkçılık hakkında ders olmalı, polis vahşeti hakkında ders olmalı, neden insanların aç kaldığı hakkında dersler olmalı. Ama yok, onun yerine beden eğitimi var, hadi voleybol oynamayı öğrenelim. ''

Tupac Amaru Shakur

4 Mesaj
20 Şubat 2013; 10:49:02 

merhaba hocam bende max payne de aynı sorunu yaşıyorum adam yere yatıyor ve öyle kalıyor bana da özelden gönderebilirsen çok makbule geçer

4 Mesaj
20 Şubat 2013; 10:56:40 

quote:

564 Mesaj
20 Şubat 2013; 13:04:37 

multiplayer nasıl arkadaşlar ona göre patch yapacağım ne zamandır açmıyorum

Gibson Les Paul Studio Satin

4 Mesaj
20 Şubat 2013; 14:27:09 

quote:

Orijinalden alıntı: erdi4554

bu konuda yardımcı olcak yokmu arkadaşlar??????

1419 Mesaj
23 Şubat 2013; 22:56:36 

Arkadaşlar bana max payne 3'ün social club dosyaları lazım acil!!!
Belgelerim klasöründeki social club dosyaları gerekli ama! Oyununuz yeni kurulmuş olmalı, aksi taktirde benimkinden farkı kalmaz.

Battlelog : xX_3B_Xx

4884 Mesaj
26 Şubat 2013; 12:09:21 

Oyun kötü max payne ilk serileri ile alakası yok diyen senaryosundan zerre kadar anlamıyordur ve max payne oyunlarını oynamamıştır onları senaryosunu da anlayarak.Oyun tek kelimeyle harika.Eski oyunlarının üstüne koyarak haika bir yapım çıkarmışlar.

DT

99 Mesaj
26 Şubat 2013; 22:22:05 

beyler windows 8 kullanıyorum oyuna tıkladığım anda kapanıyor sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Hangi uyumlulukta çalıştırmam gerekli ki ?

mesajlarımı alıntılayarak cevaplarsanız sevinirim////////////steam id : kavalyerii

114 Mesaj
28 Şubat 2013; 16:14:35 

quote:

Orijinalden alıntı: erdi4554

aynı sorun bende de var yardımlarınızı bekliyorum...

22 Mesaj
2 Mart 2013; 16:04:02 

arkaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim bu oyun laptobumda çalışırmı anlayan bir arkadaş bilgi verirse sevinirim 6gb ram var intel core i7-2670qm cpu @2.20ghz intel hd graphics 3000 yazıyo sistem bilgileri kaldırırmı oyunu laptop

22 Mesaj
2 Mart 2013; 18:10:49 

yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba ?