Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.920
Cevap
10
Favori
256.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • itiraf ediyorum oyunu oynarken hileye başvurdum ama mecburiyetten bir yerden sonra iyice bıkkınlık gelmişti elden veya ayaktan basit bir tabanca mermisiyle bile ölmek, hile dediysem de sadece 3. dereceden burstları aktif etme amaçlı kullanıyordum deathmatchlarda 50 lvl olup legend 1 yapınca yine aynı döngü devam edince bıraktım oynamayı
  • Oyunu sadece single player oynadım. Fena oyun değil, müzikler süper. Grafikler daha iyi ve gerçekçi olabilirdi...
    Ama o kadar adamla karşılaşıp herkesi öldürdükten sonra Max'in parmak arası terlik giymesi pek olmadı:)
  • Arkadaslar, oyunun hikaye bolumu gectikten sonra tam oyun baslarken, masaustune atıyor, sorun ne olabilir. işletim sistemi xp, oyunu acabilecek yeterli donanım var.
  • Sa. oyunun Chapter 7 - A Hangover Sent Direct From Mother Nature bölümünde;
    "http://www.youtube.com/watch?v=ENHa1OjkKYw&feature=player_embedded#! " bu video da 12. dakikadaki adamların olduğu bina gözükmüyor sorun ne olabilir ? Bu bölüme kadar sıkıntı yoktu ama bu bölümde bina adamlar gözükmüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: bankom54

Sa. oyunun Chapter 7 - A Hangover Sent Direct From Mother Nature bölümünde;
    "http://www.youtube.com/watch?v=ENHa1OjkKYw&feature=player_embedded#! " bu video da 12. dakikadaki adamların olduğu bina gözükmüyor sorun ne olabilir ? Bu bölüme kadar sıkıntı yoktu ama bu bölümde bina adamlar gözükmüyor..

Yokmu bilenn.

• Oyunun Save leri hangi klasörde ?
  • Oyunun son bölümündeydim ama bitiremeden format atıldı bilgisayarıma
  • Oyunun Save leri hangi klasörde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Oyunun Save leri hangi klasörde ?

C:\Users\xxxx\Documents\Rockstar Games\Max Payne3\Profiles

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.J.93 -- 21 Eylül 2012; 14:26:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Oyunun Save leri hangi klasörde ?

C:\Users\username\Documents\Rockstar Games

steam
    \Steam\userdata\Your-SteamID\203630\local\default
  • Beyler oyun update yaparken ' error transferring files from social club servers ' hatası veriyor. İki gündür giremiyorum, bu arada oyunum orjinal
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinyild

Beyler oyun update yaparken ' error transferring files from social club servers ' hatası veriyor. İki gündür giremiyorum, bu arada oyunum orjinal

aynen bende de aynı hata var çözümünü bilen var mı
  • Türkçe yama bekliyosunuz ama siteye destek olan yok 2 haftadır 50$ aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhut

quote:

Orijinalden alıntı: yasinyild

Beyler oyun update yaparken ' error transferring files from social club servers ' hatası veriyor. İki gündür giremiyorum, bu arada oyunum orjinal

aynen bende de aynı hata var çözümünü bilen var mı

Bende de oldu bugün, genel bir sorun demek ki. En yakın zamanda çözülür inşallah...
  • Oyunla ilgili ne yorumlar var diye baktım ama klasik herkes donanım sorunlarıyla uğraşıyor yine bu bölümde.
  • Beyler ben auto updater'ı açtığımda bir süre sonra error transferring files from social club serves hatası alıyorum ve bir çözüm bulamadım lütfen yardım ediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multiplayer göçtü herhalde auto updaterdan girilmiyor
  • daha dün aldim oynu sans eseri bi kere girdiydim,şimdi girmiyor
  • OO multiplayer oynayanlar pcde daha cok gibi görünüyor,ps3 te cok az kişi oynuyor neredeyse adam bulamıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.