Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
10
Favori
256.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN CHAPTER XI de TEKNEDE TAKILDIM KALDIM ÜST KATA ÇIKIYORUM ADAMLARIN HEPSİNİ ÖLDÜRÜYORUM AMA KAPI AÇILMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
    firstknigth@hotmail.com
  • alsammı falan diyordum sonra geçmişteki olayları konu almadığını gördüm.Seriye sıçmışlar.Adını değiştirin bari oyunun.İlk 2 oyunla alakası yok.
  • OTOMATİK KAPI AÇILMIYOR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstknigth

ARKADAŞLAR BEN CHAPTER XI de TEKNEDE TAKILDIM KALDIM ÜST KATA ÇIKIYORUM ADAMLARIN HEPSİNİ ÖLDÜRÜYORUM AMA KAPI AÇILMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
    firstknigth@hotmail.com

Herkesi öldürünce açılması lazım ilginç bir durum. Etrafa bak bakalım adam kalmış mı?
  • kaç sene oldu çıkalı ben daha makineyi yenileyemedim ki oynayım
  • Ben de Chapter 12'deyim yani otelin havaya uçtuğu bölümde.O zırhlı makineli silahlı adamın vurulduğu yerdeyim.Adamların tam ölmemesi yüzünden o çelik yelekli adamı zor görüyorum.
  • beyler 4 ram. 1 gb ekran kartı. 2.20 işlemci hızı... oynanır mı oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42pckol!k42

Ben de Chapter 12'deyim yani otelin havaya uçtuğu bölümde.O zırhlı makineli silahlı adamın vurulduğu yerdeyim.Adamların tam ölmemesi yüzünden o çelik yelekli adamı zor görüyorum.

Adamları seri bir şekilde kafadan öldürürsen sorun olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

Orijinalden alıntı: 42pckol!k42

Ben de Chapter 12'deyim yani otelin havaya uçtuğu bölümde.O zırhlı makineli silahlı adamın vurulduğu yerdeyim.Adamların tam ölmemesi yüzünden o çelik yelekli adamı zor görüyorum.

Adamları seri bir şekilde kafadan öldürürsen sorun olmuyor

Evet aynen öyle oluyor.1 haftadır uğraşıyordum geçmek için az önce geçtim orayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

quote:

Orijinalden alıntı: combez123

quote:

Orijinalden alıntı: garrote

quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

Orijinalden alıntı: Revoltant

quote:

beyler trende çatışıtığımız bölümdeyim karşı trendeki vatandaşlar ölmüyor yerde yatıyorlar onlar ölmeden bölümde geçmiyor. saçma bir şekilde kaldım neyapıcam şimdi vurduğum adam atıyor kendini yere öldüremeden bölümde geçilmiyor.

SS atabilirsen

bende merak ettim bi ss alalım

[simage]
    [/simage]

Tam hatırlayamadım tren hareket halinde mi yoksa öyle duruyor mu?

hareket halinde.
    hepsini öldürmen gerekiyor.ben oynadığımda çok zorlanmıştım. ama yeni updatelerle düzelmiştir belki bu tip hatalar.

çok nalet bir hata okadar uğraştım ama beceremedim mermiyi yiyen atıyo kendini yere denemeye devam edicez artık yada burda bırakıcaz oyunu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler trende çatışıtığımız bölümdeyim karşı trendeki vatandaşlar ölmüyor yerde yatıyorlar onlar ölmeden bölümde geçmiyor. saçma bir şekilde kaldım neyapıcam şimdi vurduğum adam atıyor kendini yere öldüremeden bölümde geçilmiyor.

SS atabilirsen

[simage]
    [/simage]

hareket halinde.
    hepsini öldürmen gerekiyor.ben oynadığımda çok zorlanmıştım. ama yeni updatelerle düzelmiştir belki bu tip hatalar.

çok nalet bir hata okadar uğraştım ama beceremedim mermiyi yiyen atıyo kendini yere denemeye devam edicez artık yada burda bırakıcaz oyunu.

En son update yuklu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

SS atabilirsen

[simage]
    [/simage]

hareket halinde.

En son update yuklu mu?

enson kaç çıktı hocam bilmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

SS atabilirsen

[simage]
    [/simage]

hareket halinde.

En son update yuklu mu?

enson kaç çıktı hocam bilmiyorum.

Netten bakican. Ben oyuna 18 ile baslamistim. Bitirdigimde 21 mi ne cikmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar oyunda nasıl bomba atıyoruz ? ve adam yakındayken nasıl tekme , silah, bıcak vs ne deniyorsa işte. yakındayken nasıl vuruyoruz adamlara söylerseniz çok memnun olurum.
  • Multiplayerda özel karakterleri açmak için new york minute modunda oynuyorum ilk bölümden platinum aldım 2. bölüme geçtim sırf giovanna kevaşesini koruyacam diye saç baş kalmadı sinirden yolmaktan ya adamlar beni öldürür ya zaman dolar ya giovannayı onlar öldürür ya da ben yanlışlıkla vururum bu kadar basiretsizlik olmaz ya helikopter sahnesine gelene kadar gayet kolay helikopterden itibaren sürekli panikleyerek oynuyorum
  • sao paulolu bebelerin özel koruması falan filan . bu mudur koskoca max payne mahvetmişler. olmadı rockstar
  • quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

arkadaşlar oyunda nasıl bomba atıyoruz ? ve adam yakındayken nasıl tekme , silah, bıcak vs ne deniyorsa işte. yakındayken nasıl vuruyoruz adamlara söylerseniz çok memnun olurum.

oyunun single player modunda bomba yok. multiplayerda el bombası, göz yaşartıcı, gaz bombası vs var. loadout oluştururken seçmelisin farenin tekerine basarsan bomba atarsın. yakın dövüş olarak da düşmandan birisi yakınına gelince ekranda "v" simgesi çıkar o anda tuşa basarsan tekme tokat girer adama/kıza. %80 isabetli vurma olasılığın var gibi. %95'de tek hamlede öldürme olasılığın var.

beyler oyunda hilecilerin sayısında ciddi azalma olunca keyifle oynamaya başladım. malum yaz indiriminde fiyatının düşmesi de yeni oyuncuların aramıza katılmasını sağladı. rockstar pass alsam mı diyorum kendi kendime. almayı düşünen var mı? sanırım ilk çıkan dlc map pack olacak. acaba kaç dlc gelir, içerikleri zengin olur mu teker teker satıldığında 30 dolardan fazla mı olur bunlar kafama takılıyor. birde csgo çıkımış onuda alayım diyorum ne yapsam ne etsem bilemedim

• Yahu bu özel karakterleri açmanın daha kolay bı yolu yok mu 2 saattir bı bölüm geçemedim
  • oyunu istediğimiz yerde save leyemiyormuyuz 2 saat öldürüyom adamları en sonda ölüyorum işin yoksa bir daha öldür :D
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.