Şimdi Ara

Recom Power Engine 580W PSU video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
13.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayar kullanıcıların güç kaynaklarından beklentileri her geçen gün artıyor. Başlarda üzerinde yazan güç değerini sağlayabiliyor olması yeterli olan güç kaynaklarından bu gün; kısa devre ve aşırı akım gibi elektriksel arızalara dayanıklı olmaları, sessiz olmaları ve modüler kablo yapısına sahip olmaları bekleniyor. Bazı modeller ise bu özellikler yanında sistemin çektiği gücü gösterme gibi ek özellikler de içermekte.

Bu videomuzda özellikle sessizlik üzerine odaklanmış bir güç kaynağı olan Recom'un Power Engine 580W modelini inceliyoruz. Hybrid soğutma sistemiyle fana ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda fanı kapatarak derin sessizlik sağlayan güç kaynağı ayrıntılarıyla ele alınıyor.

Sayfanın Linki : http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=1340362

• çok merak ediyordum bu ucuz ama çok önerilen powerın performansını

inceleme için tşk çok süpermiş power

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K0rkunc -- 3 Ağustos 2008; 19:21:49 >
  • Hocam saçlar gitmiş. Kısa saç daha çok yakışıyor sana.

Bu psu işi kafamı karıştırdı :S. Bayağıdır bakıyorum ama karar veremedim rehber vardı ona baktım hem anladım hem anlamadım böyle karışık bir durumdayım. Bilen birine soracağım sanırım :S.
  • inceleme için tesekkürler.

recom gayet güzel psu üretiyor.

yani saçlar ve şekilli sakallar orj olmus,yakısmıs
  • benim anlamadığım crosfire için 397 watın yetiyor oluşu.
  • ne kadarki bu güç kaynağı?
  • Anlaşılan 0 db falan hikaye. Pasif soğutma yetmiyor 580 watt bir güç kaynağı için..
  • üstad, sawyer imajı gitmiş
    Yarın ben de mi öyle yapsam, hazır tembellikten saç sakal uzamışken
  • Ama güzel olmu defa Mesut abi bu defa. O neydi ya uzun saçlar bi de bi taraftan bi tarafa taranmış..
  • bence bir miktar daha ekleyip enermax alınabilir.biraz pahalı kacmış bunun fiyatı
  • şimdi be quiet 600w var yenilersem muhtemelen enermax alırım
  • güzel özellikler var ama pek uygulası zamana kalmış
  • fos bir ürün olduğu belli olmuş daha doğrusu vadettiğini yapamadığı...sessiz psu almak isteyen için hala iyi bir tercih ama ben olsam bu parayı bu psu ya vermem
  • Güzel power! Hocam bide bunun 550lisi çok ses getirdi İnşallah onuda ileriki günlerde dh videoda görebiliriz! Yada toplu bi test süper gider şu aralar :))
  • inceleme için teşekkürler mesut abi güzel olmuş
    yeni imajında yakışmış böyle kal hiç deişme

psu da fena deil ama içindeki kompanentler çok mini minnacık aynı feel psu yu andırıyor
  • Ürünün Çizgi Elektronik Test raporları :

Sistem boşta iken fazla güç tükenten bir sisteminiz yoksa PSU fanı tamamen durmaktadır, 0 Dba dan kasıt budur. Ayrıca tam yük altında iken dahi yüksek verimlilik ve etkili soğutma dizaynı sayesinde yüksek fan devrine gerek kalmadığından oldukça sessiz çalışmaktadır. Ürünün asıl önemli özelliği sistem boşta iken fanının dönmemesi değil, tam yük altında iken dahi sessizliğini muhafaza etmesidir ki bu fiyat segmentinde piyasada bunu başarabilen başka PSU yoktur. Daha pahalı ürünler arasında da bu kadar sessiz bir ürüne rastlamak çok güçtür.

• Ben bu firebal ı seviyorum. Kaliteli ürün ithalatı ve müşteriye verdiği destek süper. Ama gelin görün ki son zamanlarda sitesinde Silverstone PSU ları görememekteyiz. Sanıyorum silverstone nin yerini RECOM markalı PSU lar aldı. Video incelemeyi işte olduğum için incelemem mümkün olmadı ama bu psu nunda gayet iyi olduğunu görebiliyorum.

Mesut bey inde saçlarını merak ettim doğrusu
  • güzel inceleme teşekkürler
  • ben daha psu munfanının cross fire x yaptığımda bile fan hızımın arttığını görmedim
    ama düşük güçlü psu lar kalitesiz kompanent kullanalar elbetteki kasılıp hızlanacaktır ama bu fan hızlanmasını
    enermax yada silverstonda yüzde yüz oladıktan sonra göremezsiniz
  • Sonunda mesut abimize kestirtiniz saçları ya daha ne diyim ben Eline sağlık Abi Güzel inceleme

Bu arada bunun fiyatını blen varmı merak etimde
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.