- x
LADA VEGA YI NASIL BİLİRSİNİZ...
170 Cevap138809 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1186 Mesaj
2 Ağustos 2008; 21:52:52 

ARKADAŞLAR 5-6 bin ytl civarı param var....daha önce hiç arabam olmadı ve araba pazarında 2000 model temiz bi lada vega SW buldum 6000 ytl diyor...

daha önce hiç kullanmadım ve hiçbir fikrim yok bu araba hakkında....bir kaç soru var kafamda

1-yakıtı nasıl
2-uzun yol performansı nasıl,rahatmı? zira 2 ayda bi 1600 km yol yapmam gerekiyor...
3-parçası nasıl ucuzmu?

olumlu yada olumsuz tüm yorumlara açığım arkadaşlar yorum yapmaktan çekinmeyin....

DENİZİN İÇİNDEKİ CANAVARI GÖRÜP DE ŞAŞMA... İÇİNDEKİ DENİZ OLAN CANAVARI GÖRDE ŞAŞ...

473 Mesaj
2 Ağustos 2008; 21:55:52 

Allah bilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHOSTRIDER -- 2 Ağustos 2008; 21:54:23 >

1186 Mesaj
2 Ağustos 2008; 21:57:37 

o kesin...

DENİZİN İÇİNDEKİ CANAVARI GÖRÜP DE ŞAŞMA... İÇİNDEKİ DENİZ OLAN CANAVARI GÖRDE ŞAŞ...

1531 Mesaj
2 Ağustos 2008; 22:13:50 

quote:

Orjinalden alıntı: wehby

ARKADAŞLAR 5-6 bin ytl civarı param var....daha önce hiç arabam olmadı ve araba pazarında 2000 model temiz bi lada vega SW buldum 6000 ytl diyor...

daha önce hiç kullanmadım ve hiçbir fikrim yok bu araba hakkında....bir kaç soru var kafamda

1-yakıtı nasıl
2-uzun yol performansı nasıl,rahatmı? zira 2 ayda bi 1600 km yol yapmam gerekiyor...
3-parçası nasıl ucuzmu?

olumlu yada olumsuz tüm yorumlara açığım arkadaşlar yorum yapmaktan çekinmeyin....

Nasıl bilirdiniz? İyi bilirdik. Gömün...

Arkadaşım 6000 YTL ni sokağa atmak istiyorsan gidip Lada almanı tavsiye ederim. Yok param değerli diyorsan Ladadan uzak dur, pişman olursun. Araştırmadan sakın araba alma. Lada ile ilgili başka bir konuya yazmıştım, tekrar yazmıyacağım. Oradan bakabilirsin. (1-2 hafta oldu. "Lada mı, Skoda mı "gibi bir başlığı vardı. Selamlar

15360 Mesaj
2 Ağustos 2008; 22:47:56 

quote:

1-yakıtı nasıl
3-parçası nasıl ucuzmu?

Diğer özelliklerini bilmiyorum ama yakıt konusunda Lada Samara ve Lada Vega tutumlu araçlar..

Parçasıda muhtemelen ucuzdur..

Lada Vega yerine,Samara alsan daha iyi olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 3 Ağustos 2008; 14:46:49 >

1186 Mesaj
2 Ağustos 2008; 23:03:19 

neden?

155 Mesaj
2 Ağustos 2008; 23:13:59 

kardeş bende 2 ay önce aldım
1-yakıtı baya iyi broadwayler gibi diyebilirim.
2 konforu uzun yolda cok iyi bundan önce polo classic vardı onu aratmıyor.
3parçası birçok otodan ucuz.
4 frenler cok kötü,

Hamdetmek için varı say, yoka sıra gelmez.

402 Mesaj
2 Ağustos 2008; 23:26:22 

quote:

Orjinalden alıntı: kvolkany

kardeş bende 2 ay önce aldım
1-yakıtı baya iyi broadwayler gibi diyebilirim.
2 konforu uzun yolda cok iyi bundan önce polo classic vardı onu aratmıyor.
3parçası birçok otodan ucuz.
4 frenler cok kötü,

Frenler Samarada da kötü kırmızı ışığı görünce frene bas ışığa kadar zor duruyor.Uzun yolda performansı ve konforu çok ii yakıttada çok cimri.

15360 Mesaj
2 Ağustos 2008; 23:31:35 

quote:

neden?

Vega'dan daha masrafsız olur .

1186 Mesaj
2 Ağustos 2008; 23:49:00 

quote:

Orjinalden alıntı: BmCpRo827

Vega'dan daha masrafsız olur .

samarada uzun yolda çok ses alıyomuş içeri...bunu duydum bazı kişilerden...

1531 Mesaj
4 Ağustos 2008; 16:34:42 

quote:

samarada uzun yolda çok ses alıyomuş içeri...bunu duydum bazı kişilerden...

Yooo hiç ses almaz dışardan. Daha doğrusu içerden gelen sesler yüzünden, dışardakiler duyamazsın.
Biri de yakıtta cimri demiş. 2000 motor Avensisin daha az yaktığını söylesem yine de ekonomik der miydiniz?
Lada 1.4 motorlu sanırım. Kasa çok ağır. Nasıl az yakar? Neye göre az? Mesela 40 ayağa göre az yakar.

1140 Mesaj
4 Ağustos 2008; 16:44:47 

Evet Lada'nın az yaktığı doğru ama sakın konfor aramayın. Frenler evet rezalet, tepkisi yok gibi köküne kadar inmek gerekiyor. Şanzıman rezalet bazen yamuk yapıyor, vites geçmiyor. (sanayiye gösterdikten sonra az çok düzeldi.) Parçası ucuz ama tam bir arıza çıkarma ustası. (sanayideki ustalarla ahbap olmak için birebir.) Tek iyi yönü kışın kaloriferleri iyi çalışıyor, içerisi sıcacık oluyor.

Gürültü konunusunda ise dışardaki sesleri olduğu gibi içeri alıyor, merkezi kilit sistemi sorun çıkarabilir. Benzer şekilde soğutma sistemide. Direksiyon hidrolik değil. (opsiyonel sunuluyor) Benden bu kadar. Lada Vegalar 1.5 ve 1.6 motorlara sahip.

1531 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:40:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Te Queiro

Evet Lada'nın az yaktığı doğru ama sakın konfor aramayın. Frenler evet rezalet, tepkisi yok gibi köküne kadar inmek gerekiyor. Şanzıman rezalet bazen yamuk yapıyor, vites geçmiyor. (sanayiye gösterdikten sonra az çok düzeldi.) Parçası ucuz ama tam bir arıza çıkarma ustası. (sanayideki ustalarla ahbap olmak için birebir.) Tek iyi yönü kışın kaloriferleri iyi çalışıyor, içerisi sıcacık oluyor.

Gürültü konunusunda ise dışardaki sesleri olduğu gibi içeri alıyor, merkezi kilit sistemi sorun çıkarabilir. Benzer şekilde soğutma sistemide. Direksiyon hidrolik değil. (opsiyonel sunuluyor) Benden bu kadar. Lada Vegalar 1.5 ve 1.6 motorlara sahip.

Lada gibi broadwayin de az yaktığı zamanlar yıllar önceydi. O zaman karbüratörlü araçlar vardı hala... Vaybe, anılarım depreşti.
Bugünkü teknolojiyle üretilen motorlar yanında Lada, Broadway kesinlikle DAHA FAZLA YAKAR.
Lada motor konusunda kendini hiç geliştirmedi ki. Sanki kasayı değiştirmiş de
Ladayı fakir, Rusyadan ayrılma ülkelerde kullanıyorlar. Çünkü Avrupa araca paraları yetmiyor.
Bizde doğanı beğenmeyenler hemen Ladaya kayıyorlar. Aldıktan sonra da pişman olup, satmaya kalkıyorlar.
Ama kaloriferi iyi ıstıyormuş, bu da bir şey

2746 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:49:21 

Lada mı?

Sheer Driving Pleasure.

5718 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:50:32 

quote:

1-yakıtı nasıl
3-parçası nasıl ucuzmu?

1- Yakıtı ekonomiktir. Abartısız Şahin-Doğan'ın tüpte yaktığını neredeyse benzide yakar... Düşük tüketime rağmen son derece atak ve seridir. Fakat LPG ile uyumu pek iyi değildir.
2- Uzun yol performansı derken konfor olarak çok rahat olduğu söylenemez belki ama performans olarak tatmin eder. İbrenin sonunu rahatlıkla görür ve çok yeni nesil arabaya kafa tutarsın.
3- Parçası ucuzdur. Servisi yaygındır. Sanayideki kolpa ustacıklarla uğraşmana gerek kalmadan ucuz parça ve işçilik sayesinde servise gidip gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin.
Vega alırken öncelikle aracın hırpalanmamış olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu araçların temizi pek nadir malesef. Bakıyorum 2004 model bir Vega resmen dökülürken çok temiz pırıl pırıl Vegalarda görmek mümkün. Mümkün olduğunca az hırpalanmışına bakın.
92-93 Şahin, Broadway parasına işte... Tercih sizin...

Siyah-beyaz devam.

35 Mesaj
23 Mart 2009; 15:20:02 

quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

1- Yakıtı ekonomiktir. Abartısız Şahin-Doğan'ın tüpte yaktığını neredeyse benzide yakar... Düşük tüketime rağmen son derece atak ve seridir. Fakat LPG ile uyumu pek iyi değildir.
2- Uzun yol performansı derken konfor olarak çok rahat olduğu söylenemez belki ama performans olarak tatmin eder. İbrenin sonunu rahatlıkla görür ve çok yeni nesil arabaya kafa tutarsın.
3- Parçası ucuzdur. Servisi yaygındır. Sanayideki kolpa ustacıklarla uğraşmana gerek kalmadan ucuz parça ve işçilik sayesinde servise gidip gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin.
Vega alırken öncelikle aracın hırpalanmamış olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu araçların temizi pek nadir malesef. Bakıyorum 2004 model bir Vega resmen dökülürken çok temiz pırıl pırıl Vegalarda görmek mümkün. Mümkün olduğunca az hırpalanmışına bakın.
92-93 Şahin, Broadway parasına işte... Tercih sizin...

aynen katılıyorum. tecrübeyle sabit !

Tencerem var tavam var, [img]http://mos.techradar.com/Review%20images/Total%20Mobile/nokia_n82-a-59-70.jpg[/img]'m var avam var ;)

[img]http://www.akillifiyat.com/thumb/EASYSHARE_M380_en_ucuz_kodak_dijital_fotograf_makinesi_xmlseries_easyshare_m380_676_1.jpg[/img] + [img]http://ii.alatest.se/product/45x45/e/a/CREATIVE-MP3-afspiller-Zen-16-Go-USB-AC-oplader-0.jpg[/img] + [img]http://images.buzzillions.com/images_products/00/45/garmin_nuvi_260w_gps_navigation_system_reviews_3179773_50.jpg[/img] + [img]http://www.newbreedsoftware.com/images/oses/psp.gif[/img] + [img]http://www.google.com/mobile/images/mail-48x48.gif[/img] = [img]http://ru5tag.blog.siol.net/files/2007/05/n82.thumbnail.gif[/img]

933 Mesaj
23 Mart 2009; 16:10:18 

bazı arabalar iyi arabadır ama tutulmaz marea gibi. Bazı arabalar ise hakikaten kötü araba olduğu için tutulmaz işte lada vega onlardan biri

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1186 Mesaj
23 Mart 2009; 19:09:21 

zaten ford taunus aldım kardeş...vega almadım...

4424 Mesaj
23 Mart 2009; 19:59:54 

lada'nın olumlu yönü motoru ve kaportasıdır, yıllarca çürüme yapmaz arabayı çürütmek için tuzlu suya sokman gerekebilir yani
hem yakıtta cimridir hemde performanslıdır rakiplerine kıyasla.
frenleri kötüdür 100km süratle giderken frene bastığınızda 50 m de durar, iç kabinde kullanılan malzeme bildiğin plastiktir.
hidrolik direksiyon ve 4 elektrikli cam kısıtlı donanım seçeneklerindendir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kentaur -- 23 Mart 2009; 19:55:03 >

2085 Mesaj
25 Mart 2009; 15:12:59 

lada vega da samara da kullandık.
araba çok sağlam, az yakan, parçası bol bullunan, çok pahalı olmayan bir araç.
yalnız konfor arama bu arabada.
bence 6000 tl'm var diyosan tercih edebileceğin iyi bir araç vega.

1 Mesaj
7 Mayıs 2009; 6:45:21 

abi bizde samarada kullandık şuanda vega var.yedek parçası diğer arabalara göre daha uygun.çok fazla yakmıyo.yni lpg bağlatmanıza gerek yok.samara performans olarak vegadan daha iyi.veganın şasisi ağır ama beygiri ona oranla yüksek deil.samaranında veganında çekiç gücü yüksek.rama yukarı tırmanırkende performansı çoğu arabadan daha iyi.motor gücü devir yükseldikçe arttığı için yokuş yukarı daha iyi çıkıyo.konfor olaraksa herkesin dediği gibi çok konforlu bi araba deildir.ama veganın doğan veya broadwaydan daha konforlu olduğu kesin.arbanın hızı arttıkça motorun sesi içeriye daha çok geliyo.ve direksiyonda hidrolik değil.ama 6000 lirayada ladadan başka alınabilecek daha iyi bi araba olduğunu sanmıyorum...frenler evet diğerlerine göre daha yumuşak ama biraz sertleştirirsen sorun olucağını zannetmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GocmenSf -- 7 Mayıs 2009; 6:48:23 >

1319 Mesaj
8 Mayıs 2009; 20:35:07 

yakıtı çok az 1,5i ile 850 km 41 lt. hız 100-110 km/h konfor iyi sağlam sorunsuz frenler kötü.elektrik aksamı arasıra sorun yaratıyor kapı otomatiği vs.Hidrolik direksiyon yoksa istanbul içinde zor olabilir birde güneyde yaşıyorsan çok devirli kullanımda hararet hapabilir benim kayım babamınki tam kent köy arabası 2000 mod 1,5i buna göre yazdım yeniler daha iyi olabilir.aracı biraz sert kullanmak gerekli fiyat/performans 10 üzerinden 10 o paraya ondan iyisi bu ülkede yokkk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 8 Mayıs 2009; 20:37:35 >

Megane 3 faz 2 1.6 extrem.
Sony Xperia P

1186 Mesaj
9 Mayıs 2009; 21:33:37 

ford taunus aldım arkadaşlar...lada vega kısmet olmadı...

2503 Mesaj
9 Mayıs 2009; 22:22:57 

quote:

Hayırlı olsun

Nikon D300/\Nikkor 18-70AFS-DX/\Nikkor 50mm/\Sigma 70-300/\Cosina 100mm 1:1 Macro/\SB-800
93" Honda Civic 1.6si---Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik
Huawei Ideos X5<>Nikon d80<>Fujifilm s2950<>HP dv6-3100et
YENİ NESİL OTOMOBİL PROGRAMI YAKINDA SİZLERLE

1186 Mesaj
9 Mayıs 2009; 22:36:52 

quote:

Orjinalden alıntı: BlackEdition

Hayırlı olsun

teşekkür ederim...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Mayıs 2009; 1:10:57 

2 ayda 1600 kilometre yapıyorsanız feci bir hata yapmışsınız bana göre

Ford taunus benzini lpg yi resmen icer

6 bin liraya 2000 2001 model temiz lada vegalar cok avantajlıdır
Uzun yolda daha az tüketen bir arac yok.
Parcası cok ucuz bol saglam fiyatina göre konforlu atik bir araba.

quote:

12510 Mesaj
10 Mayıs 2009; 3:47:42 

hayırlı olsun 80 li bir modeli arkadaşımda ön kısmı kafayı bir sallaması vardı anlatamam,fren yapınca özellikle muhteşemdi.

1186 Mesaj
10 Mayıs 2009; 8:10:52 

benim araçtada var kafa sallama olayı...özellikle trafik ışıklarında dururken... yakıt konusunda biraz sıkıntılıyım.. 20 liralık lpg ile 70 km şehir içi, 95 km şehir dışı yol yapıyorum...ancak bu aracın bana verdiği güveni hiçbir araçta bulamıyorum....

3183 Mesaj
10 Mayıs 2009; 8:40:51 

hayırlı olsun
güle güle kullanın
lpgli olması avantaj

SKODA SUPERB 2013 1.6 TDI DSG

2871 Mesaj
10 Mayıs 2009; 9:01:42 

taunusunuzu güle güle kullanın.yakıt konusunda sızı bıraz uzecektır ama konforu bu dezavantajını telafi eder.
quote:

ida

435 Mesaj
10 Mayıs 2009; 14:20:21 

hayırlı olsun diyelim abi evvela

Ford sayfasına beklyoruz

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

11 Mesaj
21 Mayıs 2009; 21:58:51 

Bazı arkadaşlar lada vegayı beğenmiyorlar bu çok doğaldır ama vega ne merselestir ne BMV vs. ALTI ÜSTÜ 15-16 Milyarlık arabadır gerçi şimdi vegayı rusya burayada vermiyor ya neyse93 den 2004 e kadar samara kullandım uzun yolda yol tutuşu çok iyi idi şu anda vega kullanıyorum o AVENSİS den çok yakıyor diyen arkadaş vega ile full depo uzun yolda 748 km de benzin aldım ama kırmızı ışık yanıyordu şa anda ıspartadan istanbula geldim 42 litre depo alıyor ve 650 km yol ( uzun) yaptım çeyrek depo benzin var vegada 120 geçme benzini koklar burada bu arabayı kullananlar eleştirsinler kulaktan duyma bilgilerle araba eleştirilmez veganın iç donanımı berbat ama motor general patentlidir eğer veganın kaportası motoru gibi olsa idi bu araba 30 milyar idi vega özellikle rampalarda kendi sınıfının üzerindeki arabalar ile gider bunu kullanan çok iyi bilir ama vega samara kadar iyi yol tutamaz fakat ben vegamda deneme amaçlı 2 defa 200 kadar çıktım. ayrıca 1.5 16 valf GLI HB vegalar 115 beygirdir güç dağılımdan sonra 95 beygire düşer bazı parçaların fiyatı doğan şahin gibidir bazı parçalarıda avrupa arabalar gibidir.Fiyat-performans bakımdan gariban arabasıdır.

1319 Mesaj
21 Mayıs 2009; 23:15:00 

850 km 42 litre benzin harcayan tek araç kim ne derse desin freni biraz daha sağlam olsa 2004 accent bile kullandım ondan bile iyi diyebilirim.hidrolik direksiyonlusu daha iyidir sanırım.konfor yok demeyin sakın süspansiyonları gayet iyi. Keşke imzamdaki aracı almak için 2004 den 2006 ya kadar araç almak için para biriktirmek zorunda kalmasaydım.1 hb vega 1,5 16w alır paramda yanımda kalırdı.

Megane 3 faz 2 1.6 extrem.
Sony Xperia P

3277 Mesaj
21 Mayıs 2009; 23:23:22 

Aracın 2004 versiyonu bir yakınımda var. 1.5 8v motor.
1)Araç seridir.
2)Yakıtı normal seviyede yakar.
3)İşçilik problemleri çok fazladır.
4)Takırtı tıkırtı eksik olmaz.(özellikle kışın)
5)Parçası ucuzdur.
6)Vites geçişleri filan azcık tuhaftır.
7)En sevmediğim özelliği lpg olayı %90 uyumsuzdur.Kötü bi özellik.Bunu da şöyle izah edeyim :Araç yazın lpg ile çalışıyor ama havanın soğuk dönemlerde araçtan tiksinirsin.
8)Klima abs filan opsiyonu vardır.
Kısaca parasının arabasıdır.Seni fazlaca üzmez.

4424 Mesaj
21 Mayıs 2009; 23:47:39 

bu paraya başka bi araba tanımıyorum. fiyatına göre en kral otomobil.

0

0

Hyundai Accent Era 2009 1.4lt 16v 97ps DOHC

New Thinking. New Possibilities.

4424 Mesaj
21 Mayıs 2009; 23:56:00 

bunlarda crash test'ten

0

0

0

0

0

0

Hyundai Accent Era 2009 1.4lt 16v 97ps DOHC

New Thinking. New Possibilities.

1 Mesaj
6 Ağustos 2009; 17:11:23 

arkadaş herkes değişik yorumlarda bulunuyor bide ben diyeyim bendede lada vega s.w var yakıtta para koymadı cebimde belki suç
arabada değil şuan benzinin lt fiyatı 3,30 olmuş araba ne yapsın ha araba saglam arıza yapmaz güçlü motor fiyatına göre iyi araba şahinden doğandan tipotan v.s bu sınıf arabalardan çok iyi en büyük kusuru lpg takılmıyor daha doğrusu lpg de performans vermiyor randuman alınmıyormuş

2 Mesaj
29 Haziran 2010; 20:26:08 

Arkadaşlar benim daha önce 2001 lada samaram vardı. araba şahın, doğan,skoda gibi vs araçlara değişmem kesinlikle doğrudur konforu yok ama uzun yolda saydığım arabalar içinde ladanın üstüne tanımam ibre 180'e yapışıyor ister inanın ister inanmayın. ŞUAN ise 2004 LADA VEGA HB var. Ondanda çok memnunum tabi samara kadar olmasada:) yakıt konusunda ise benzinli ise çok yakıyor benim araba benzinli iken km'ye 430krş yakıyordu.tüp tutmuyor dediler Daha sonra çelik motor stefenelli adında bir firma ile anlaşmış 3 yıl garantili bir tüp taktırdım 4 ay oldu ve yakıtta inanılmaz bir düşüş yaşadım İster inanın ister inanmayın km ye 430krş yakan araba şuanda 133 krş yakıyor. bence şahin doğan almaktansa samara ve ya vega hb 16v öneririm inanın pişman olmazsınız...

15 Mesaj
29 Temmuz 2010; 2:01:55 

lada vega sw aracımı alırken kimse önermedi ama aldım ve 5 yıldır kullanmaktayım çok ta memmunum arabadan
yakıtı çok ekonomik bana göre lpg taktırmadım ama lpg ile sorunsuz kullananlar var.kronik sorunlar var yok değil kışın içten cam bugusu frenler kötü aynalardan 100 km den sonra rüzgar sesi çok. bunun dışın da yol tutuşu iyi yakıtı az masrafsız parçası bol ve ucuz uzun yolda yormaz rahattır bagajı çok geniş verdiğin parayı hak eden bir araç sınıfının birincisi bence genel olarak lada alacak arkadaşlara temizini bulursan al derim memnun kalırsınınız.

27 Mesaj
29 Temmuz 2010; 16:06:08 

ladalara iyi degil diyolar .sen bilirsin ginede

183 Mesaj
29 Temmuz 2010; 23:27:16 

İYİ BİLİRİZ

1186 Mesaj
30 Temmuz 2010; 8:42:13 

konuyu ben açmışım açalıda bayağı uzun süre olmuş...resmen hortlamış...ben lada almadım... 94 model a kasa opel vectra aldım...yakıtı haricinde çok memmunum...birgün bunu satarsam lada düşünebilirim...

83 Mesaj
21 Ağustos 2010; 15:16:34 

ustam hani taunus almıştın.ben konuyu baştan sona okudum.benimde satılık bi lada vegam var.aracımdan son derece memnunum.üniversite öğrencisiyim daha ufak bi araç bakıyorum 94 corsa gibi.aracım daha 32bin km.de...en ufak bakımlarına kadar serviste yapılı.bütün kayıtları orda var.zamanında bankacıdan almıştım.ikinci arabasıydı.kullanmamış.aldım alalı 5 kuruş masraf etmedim.aracım 2000model olup beyaz renktedir.7.750tl istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_haydar_tr -- 21 Ağustos 2010; 15:18:03 >

1186 Mesaj
21 Ağustos 2010; 15:54:05 

1 yıl kadar taunusa bindim satıncada opel e geçtim...

4 Mesaj
15 Ekim 2010; 18:51:39 

Arkadaşım bende 2000 model lada vega 110 war ben aracı ilk aldım bana yetmiyor idi araçta ufak tefek oynamalar sonucu
şikayet edilen fren sisteminden ben şuan çok memnunum ABS yanında halt yemiş
motor desen zorla hayatta banamısın demez
soğuk hawada içeriyi en güzel ısıtacak araçtır
şahin doğan brodwaydense hiç düşünme git lada wega al
*4 cam otomatik
*enjeksiyonlu
*yol tutuşu cok güzel
*motor çok güzel
ARABAYA BİRAZ MASRAF YAPMAN LAZIM YANLIZ BENİM ARACIN ARKASINDA 1,5 YAZIYOR RUHSATTA 1,6 MOTOR NORMALDE 1780 MOTOR BİZ MOTORLA OYNADIK KALKIŞTA UZUN YOLDA HERTÜRLÜ ARABALA GİDİYORUM
UZUN YOLDA MEMNUN KALIRSIN
ARAÇ YAKIT OLARAKTA GAYET GÜZEL BENİM MOTORDA OYNAMA WAR GAZLI WE BEN ARACI YÜKSEK DEWİR KULLANIYORUM BUNA RAMEN ARAÇ 0,20 YKR YAKIYOR NORMAL KULLANIMDA 0,12-0,16YKR YAKIYOR HESAP ORTADA PARÇALARA GELİNCE ŞAHİNDEN DOĞANDAN DAHA UCUZ

3540 Mesaj
18 Ekim 2010; 17:55:14 

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt060

Arkadaşlar benim daha önce 2001 lada samaram vardı. araba şahın, doğan,skoda gibi vs araçlara değişmem kesinlikle doğrudur konforu yok ama uzun yolda saydığım arabalar içinde ladanın üstüne tanımam ibre 180'e yapışıyor ister inanın ister inanmayın. ŞUAN ise 2004 LADA VEGA HB var. Ondanda çok memnunum tabi samara kadar olmasada:) yakıt konusunda ise benzinli ise çok yakıyor benim araba benzinli iken km'ye 430krş yakıyordu.tüp tutmuyor dediler Daha sonra çelik motor stefenelli adında bir firma ile anlaşmış 3 yıl garantili bir tüp taktırdım 4 ay oldu ve yakıtta inanılmaz bir düşüş yaşadım İster inanın ister inanmayın km ye 430krş yakan araba şuanda 133 krş yakıyor. bence şahin doğan almaktansa samara ve ya vega hb 16v öneririm inanın pişman olmazsınız...

maşallah 430 dan 133 krş a düşüş valla şok gibi bu ölçümü yaptığın zaman lpg kaç tl idi? Valla şuan senın araba 14 kruş yakıyorsa şehir içinde hemen alayım senden arabayı sat bana

3540 Mesaj
18 Ekim 2010; 17:58:19 

quote:

Orijinalden alıntı: kicino

Arkadaşım bende 2000 model lada vega 110 war ben aracı ilk aldım bana yetmiyor idi araçta ufak tefek oynamalar sonucu
şikayet edilen fren sisteminden ben şuan çok memnunum ABS yanında halt yemiş
motor desen zorla hayatta banamısın demez
soğuk hawada içeriyi en güzel ısıtacak araçtır
şahin doğan brodwaydense hiç düşünme git lada wega al
*4 cam otomatik
*enjeksiyonlu
*yol tutuşu cok güzel
*motor çok güzel
ARABAYA BİRAZ MASRAF YAPMAN LAZIM YANLIZ BENİM ARACIN ARKASINDA 1,5 YAZIYOR RUHSATTA 1,6 MOTOR NORMALDE 1780 MOTOR BİZ MOTORLA OYNADIK KALKIŞTA UZUN YOLDA HERTÜRLÜ ARABALA GİDİYORUM
UZUN YOLDA MEMNUN KALIRSIN
ARAÇ YAKIT OLARAKTA GAYET GÜZEL BENİM MOTORDA OYNAMA WAR GAZLI WE BEN ARACI YÜKSEK DEWİR KULLANIYORUM BUNA RAMEN ARAÇ 0,20 YKR YAKIYOR NORMAL KULLANIMDA 0,12-0,16YKR YAKIYOR HESAP ORTADA PARÇALARA GELİNCE ŞAHİNDEN DOĞANDAN DAHA UCUZ

vay be lada vega ya bak 12 kuruş ile 16 kuruş arası yakması süper valla ama arkadaşım bi yanlışın olmasın?Bu fiyatlar bana cok az geldi.hakketen bu akdar az yakıyorsa süper valla

580 Mesaj
21 Ekim 2010; 22:43:01 

Evet arkadaşlar Lada 112 Vegamız vardı. 2005 Model. 2004 Kasımında sıfır almıştık. Ben o zamanlar 15 yaşındaydım arabayı çok kullanmadım şimdi babama soruyorum. Bindiğin en kötü araba nedir diye hiç tereddüt etmeden Lada Vega der. 2008 yılında sattığımızda evet 15 kuruş yakıyordu Lpg'de. 78 beygirlik motor, ama hatchback olanı bile 1165 kg olan bir araba için o kadar yetersiz ki anlatamam. 90 Model 4 ileri kartalın 2. viteste çıktığı rampayı 1. viteste çıkamayan, mercedeslerde olan tek hamleyle kendiliğinden açılan bagaj kapağı gibi gereksiz saçma sapan donanımlar varken kara direksiyonlu (ki as 950 ile aynı büyüklükte nerdeyse) kokpit kalitesi yerin dibinde olan cam otomatikleri bozulan tuşlarını bulmak için gözünüzü yoldan ayırmanız gereken bir araç. Ayrıca 13"'lik jantlarıyla bisiktlet gibi de görünür sinirlerimizi bozardı. 3 Yaşındayken 6.5 milyara sattık o arabayı. Ki taksiden çıkma 2001 model siena 1.4 elmizi 7.5 milyara sattığımız ay. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

08' Fiat Bravo 1.4 T-Jet Emotion Lav Kırmızı

187 Mesaj
21 Ekim 2010; 22:50:29 

Arabamı O ?

Üzülme! Birşey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da GERÇEKTEN OLMAMASI GEREKTİĞİ için olmaz...

458 Mesaj
22 Ekim 2010; 20:57:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Ogün®

Yooo hiç ses almaz dışardan. Daha doğrusu içerden gelen sesler yüzünden, dışardakiler duyamazsın.
Biri de yakıtta cimri demiş. 2000 motor Avensisin daha az yaktığını söylesem yine de ekonomik der miydiniz?
Lada 1.4 motorlu sanırım. Kasa çok ağır. Nasıl az yakar? Neye göre az? Mesela 40 ayağa göre az yakar.

Çok güldüm yaa

Arkadaşım temiz şahinlere bak ya da Daihatsu Applause felan incele...

Uykunun içinde bir rüya, rüyamda bir gece. Gecede ben. Bir yere gidiyorum, delicesine. Aklımda sen.
Özdemir ASAF

1186 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:16:54 

aradan yıllar geçmiş konuyu hortlatıyorlar yahu.. şu an skoda felicia kullanıyorum çok memmunum lada mada almadım...

458 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:53:26 

Yıllar sonra siz mercedes amg sls almış oluyorsunuz, biz hala yok şahindi ladaydı vegaydı al diye kendi kendimize tartışmaya devam ediyoruz

Uykunun içinde bir rüya, rüyamda bir gece. Gecede ben. Bir yere gidiyorum, delicesine. Aklımda sen.
Özdemir ASAF

7 Mesaj
4 Aralık 2010; 19:54:41 

quote:

aradan yıllar geçmiş konuyu hortlatıyorlar yahu

Yıllar sonra siz mercedes amg sls almış oluyorsunuz, biz hala yok şahindi ladaydı vegaydı al diye kendi kendimize tartışmaya devam ediyoruz
quote:

İki yorumda beni gülmekten ağlattı. Allah iyiliğinizi versin emi :)

Bende çiçeği burnunda doktorum. Lada almayı istiyorum. Ucuz ve şimdilik bütçeyi zorlamaması adına. 93 model samara gibi birşey alsam nasıl olur ? Bir de Lada vegayı kimi yerin dibine batırıyor kimi oo sınıfının en iyisi diyor ???! Sanırım yukarıdaki arkadaşın dediğine geliyorum hala vega mı lada mı tartışıyoruz götüren malı götürmüş oluyor... :)

1799 Mesaj
4 Aralık 2010; 21:27:33 

bir otomobil nasıl olurda 2000 de üretilip 1980 lerin tasarımını taşır anlamıyorum

İNSANI İKİ ŞEY YIKAR;

DOSTUNDAN GELEN İHANET
DÜŞMANINDAN GELEN MERHAMET

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Aralık 2010; 0:52:31 

quote:

Orijinalden alıntı: [HONDA]TYPE-R

bir otomobil nasıl olurda 2000 de üretilip 1980 lerin tasarımını taşır anlamıyorum

Ruslarin isi bu..ucuz arac yapmak, yeni arac tasarlamak cöpe giden milyon dolarlar demek..
Haci murat 60 li yillarin özelligini tasiyor
http://www.ladaparts.ru/img/2105.jpg
..ve halen üretiliyor...

daha nice 60,70,80 li yillarin tasarimini tasiyan yeni nesil arac var..cogu Rus markasi

44 Mesaj
13 Şubat 2011; 1:20:25 

adamlar en azından araba üretmiş varmı bizde okadar araba ..... türk malı türk tasarımı...

140 Mesaj
13 Şubat 2011; 22:02:29 

öldüm ya gülmekten ALLAH sizide güldürsün konuyu açan arkadaş vehbi arkadaş lada falan almadım taaunus vardı sattım opel aldım onuda sattım son neydi işte onualmış hala vega samara tartışıyonuz neyse bende yorum yapcam bi abimzde vardı arac ta konfor yok ama taşgibi motoru var okadar.....

İLLEDE FOCUS BAŞKASINI TANIMAM
KAVUŞMAYA 8000 GÜN

44 Mesaj
13 Şubat 2011; 22:16:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ne5555

öldüm ya gülmekten ALLAH sizide güldürsün konuyu açan arkadaş vehbi arkadaş lada falan almadım taaunus vardı sattım opel aldım onuda sattım son neydi işte onualmış hala vega samara tartışıyonuz neyse bende yorum yapcam bi abimzde vardı arac ta konfor yok ama taşgibi motoru var okadar.....

önemli olan arkdaşın alıp almaması degil alacak olanlara öncü olmak yıllar geçmiş ama bu araba hala aynı para ya satılıyo belirli bi alıcısı var

samarada vegada parasına göre 10 numara arabadır

tüpde enjeksiyonlular uyum sorunu yaşıyo sadece onuda servisin öneridigi bi marka vardı stefanellimi sanırım o uyumluy muş uzun yolda çok iyi

sessiz yol tutuşu harika bi araba vega az yakıyo parçaları da çok ucuz gariban arabası ama güzel