Şimdi Ara

Akasa Zen 450W PSU'lu Kasa video incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
14.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayar bileşenleri arasında kasalar en az yenilenen bileşenler arasında yer alıyor. Bu yüzden sistem toplarken veya yeni bir kasa alırken doğru seçim yapmak ve harcayacağımız para ile en iyisini almak çok önemli.

Bir kasa seçerken ihtiyaçları doğru belirleyip bu ihtiyaçları giderecek bir model seçmeliyiz. Bu videomuzda fiyat / performans oranı yüksek bir kasa modeli arayanların beğeneceklerini umduğumuz AKASA'nın 450W güç kaynaklı ZEN kasa modelini inceliyoruz.

Sayfanın Linki : http://www.akortek.com.tr

• kalite iyi görünüyo yalnz bana iç genişliği yetersiz geldi

inceleme için saol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WeNoM

kalite iyi görünüyo yalnz bana iç genişliği yetersiz geldi

inceleme için saol.

+1
  • @Speed-Step Konuyla Alakası yok Ama Kısa Saç Sana Daha Çok Yakışıyordu Boşuna Kasma Bence Saçlarımı Uzatıcam Diye.Senin İmajın Belli Kısa Saç Daha Uygun Tipine Göre.Bu Arada Emeğine Sağlık Güzel İnceleme.
  • aopendeki panel yapılmış o çok kötü birşey o bir süre sonra çalışmıyor veya cıkıyor görüntü berbat oluyor
  • kASA GÜZELBENCE BENDE YENİ SİSTEM TOPLARSAM AKASADAN YANAYIM:)
  • tam fiyat performans ürünü
  • quote:

Orjinalden alıntı: _vitaly_cl

@Speed-Step Konuyla Alakası yok Ama Kısa Saç Sana Daha Çok Yakışıyordu Boşuna Kasma Bence Saçlarımı Uzatıcam Diye.Senin İmajın Belli Kısa Saç Daha Uygun Tipine Göre.Bu Arada Emeğine Sağlık Güzel İnceleme.

bize düşmez ama bende kesinlikle aynı fikirdeyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssonerb

quote:

@Speed-Step Konuyla Alakası yok Ama Kısa Saç Sana Daha Çok Yakışıyordu Boşuna Kasma Bence Saçlarımı Uzatıcam Diye.Senin İmajın Belli Kısa Saç Daha Uygun Tipine Göre.Bu Arada Emeğine Sağlık Güzel İnceleme.

bize düşmez ama bende kesinlikle aynı fikirdeyim.

sizde saça taktınız her vidyoda saç sohbeti açılıyo neyse.

İnceleme için çok Teşekürler siz olmasanız biz naparız

• Coolermaster Elite 333 bundan hem daha şık hemde daha ucuz bir kasa ve bana kalırsa daha kaliteli ve full vidasız montaj sunuyor... Bu ürün ile alakalı incelemeyi PCLABS tada okumustum ozamanda kasaya ısınamadım...

İnceleme için Teşekkürler...
  • incelencek kasamı kalmadı ya bende var bunun beyazından 5 para etmez
  • kasa içerisinde gelen 450 w psu hd 4850 için yeterlimidir.ayrıca sistemdeki işlemci q6600 2gb ram olcak
  • @seylem

Evet standart hızlarda çalıştırmaya yeterli olacaktır. Hız aşırtma yaptığınızda sorun yaşayabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@seylem

Evet standart hızlarda çalıştırmaya yeterli olacaktır. Hız aşırtma yaptığınızda sorun yaşayabilirsiniz.

tesekkür ederim
  • kasa pek mantıklı gelmedi bana...

kılla tüyle insan yargılamak...
    hemcinslerinize güzel çirkin yakıştırması??? (cinsiyetlerinizden emin değilim ama)
    ne bileyim garipsedim.
  • İnceleme için teşekkürler.Fiyatı çok uygun.Birde bu kasanın 520 wattlı olanıda var
  • quote:

Orjinalden alıntı: why_living

kasa pek mantıklı gelmedi bana...

hemcinslerinize güzel çirkin yakıştırması??? (cinsiyetlerinizden emin değilim ama)
    ne bileyim garipsedim.

Bir daha vieoda kısa saçla gelecek bu kadar baskıya ben olsam dayanamazdım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: why_living

kasa pek mantıklı gelmedi bana...

ne bileyim garipsedim.

Bir daha vieoda kısa saçla gelecek bu kadar baskıya ben olsam dayanamazdım

tam tersi bidaha vidyo yapmıyacak sizde agzınız açık vidyo bekliyeceksiniz beyler karışmayın miletin işine nası istiyosa öyle gezer yani ayıp oluyo abimizede bi bildigi varki öyle geziyo

• Bana hitap etmio. Ama hitap eden kesimler vardır mutlaka
  • Bırakın saç baş muhabbetini ona ayrı başlık açın kasa alıcam Coolermaster Elite 333 diyor bir arkadaş başka önerisi olan var mı?

Bunu kullananlar bi nane olmaz diyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.