Şimdi Ara

Alınık 2 adet Athlon 64 X2 (6000+) ve Phenom (bakır tabanlı+bakır borulu) (AM2) stok heatsink

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alınık 2 adet Athlon 64 X2 (6000+) ve Phenom (bakır tabanlı+bakır borulu) (AM2) stok heatsink

yok mu arkadaşlar OC yapmak için alıp da bir kenara koyan? değerlendirelim şunları... benim opteronlar full aluminyum heatsinkle geldi ve bu sıcaklarda 55 C'de dolaşıp duruyorlar :((

Linkte resimleri var

http://forum.donanimhaber.com/m_25742213/tm.htm

teklifler PM

teşekkürler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet_Han -- 21 Ağustos 2008; 10:32:48 >

• Hocam 2adet degil 1 adet var fakat satış sorunu var oda şu fiyatı olmayan bir mal ben 50 lira desem sen yok daha neler diyeceksin sen 20 lira desen ben hadi canım sende diyecegim velhasıl sıkıntı; yoksa başka problem yok piyasada olmama nedeni de budur herhalde....................
  • vallahi dogru tesbit etmissin. dedigin gibi 20 YTL desen kim ugrasacak simdi kargoydu bankadan havaleydi filan dogru diyosun... benim gordugum kadariyla ebayden aldigim fiyatlar cift cekirdekli opteron (1. nesil 2xx,8xx,1xx) grubunda sadece bir kiside mal var ki o da 6 tanesi birden 26 $'a satiyor. kargoyla 41 $'a amerika fiyati. turkiye'ye gelisi dhl, ups derken oluyor 210 $ felan. ama dedigin gibi orada da koskoca ebayde 1-2 kisi phenom satiyor. bir tanesi zaten artik derdi neyse Turkiye'yi bir suru arap ulkesi arasinda boykot ettigi ulkeler arasina koymus vs vs. digeri desen bugun soru soruyorsun Turkiye'ye mal satmakla ilgilenmiyorum diyor. haddini bildiriyorsun bu sefer ozur diliyor. ebayden mal almak cogunlukla zor. burada gumruge takilma riski de var. dusunsene 40 $'lik mal 170 $'a kargolandigi icin bir suru vergi su bu... neyse lafi cok uzattim ama aynen ilk dedigin gibi mal varken yok. aslinda bir arkadas bunlari toptan alsa tek elden satsa pek bir guzel olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.