Şimdi Ara

Anakart Boyanır Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar... Baslıktada Okuduğunuz Gibi Sorum Bu... Anakart Boyanırmı ? Gecen Sene Bi Arkadasım Kasasını Boyarken Anakartada Cok Az Bir Boya Atmıs... Suan Hala Kart Calısmakta... Asus Anakart Kullanan Arkadaslar Bilir Kasasının İçinde Acık Kahverengi Kart Pek Hos Durmuyor...Heleki Kasa Modifiyeli İse Benimde Kartım Asus K8N4-E SE Kasada Mod Lu Olduğu İçin Hos Durmuyor...Boyasam Herhangi Bi Sorun Olurmu ? Cevaplarınız İçin Simdiden Cok Tesekkur Ederim

• Dikkatli bir şekilde boyarsan hiç bir sıkıntı olmaz FB da satılan uv boyalardan edinip board üzerindeki yolları pci vga vs gibi slotların kafalarını kondansatörleri sogutucuları vs gibi yerleri boyayabilirsin kahverengi board dada şık durur hatta bahsettiğim şeyi yapan bir arkadaş vardı emirdi sanırım resmini bulmaya çalışacağım
  •  Anakart Boyanır Mı ?

Anakart Boyanır Mı ?

http://www.firebal.net/asp/listgroup.asp?group=UV
    burdan boyaları temin edebilirsin normal fosforlu kalemlerlede uygulayanlar var ama çok uğraştırır onlar bununla aldığın randımanı yakalayamayabilirsin titiz bir çalışmayla tüm anakartta güzel bir eser çıkartabilirsin
    Resimler alıntıdır. sonradan sorun çıkmasın

• Tesekkur Ederim Yusuf Abi En Yakın Zamanda Yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc.kork

Anakart Boyanır Mı ?

Anakart Boyanır Mı ?

http://www.firebal.net/asp/listgroup.asp?group=UV
    burdan boyaları temin edebilirsin normal fosforlu kalemlerlede uygulayanlar var ama çok uğraştırır onlar bununla aldığın randımanı yakalayamayabilirsin titiz bir çalışmayla tüm anakartta güzel bir eser çıkartabilirsin
    Resimler alıntıdır. sonradan sorun çıkmasın

Hocam konuyu hortlattık azıcık fakat attığınız link ölmüş , linkteki ürünün ne olduğunu adını biliyormusunuz ?

• linkteki ürün uv özellikli siprey boya
  • uv özllikli sprey boya kusursuzdur
  • Uv olduğu doğruda spray olamaz nasıl olacak o çizgiyi çizmek için kalem lazım çünkü
  • linkteki A.C.Ryan marka ultraviole boya, fırça ile sürülüyor genelde,

Anakart Boyanır Mı ?

Anakart Boyanır Mı ?
  • Benim anakart ve benim kasa ama biraz renklendirmişler

Anakart Boyanır Mı ?

Anakart Boyanır Mı ?

Anakart Boyanır Mı ?

Anakart Boyanır Mı ?

anakart 2012 en iyi tasarım ödülüne sahiptir. bu arada konuyla biraz alakası yok neticede anakart boyanmamış zırh boyanmış, aklıma geldi paylaşmak istedim resmi sitesinden fotoğrafların tamamına bakabilirsiniz.http://event.asus.com/2011/mb/TUF/gallery.htm

• Dikkatli olman gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dikkat et sıvı temasına
  • bit-tech de doyaynlar görmüştüm hatta direk sprey boya vuranlar bile vardı
  • valla ben anakartı bios pilini çıkartıp yıkıyordum bile.Boyayımcada bi sorun olmaz bence.Temiz ve detaylı boyarsan çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

valla ben anakartı bios pilini çıkartıp yıkıyordum bile.Boyayımcada bi sorun olmaz bence.Temiz ve detaylı boyarsan çok güzel olur.

Hocam biz daha dokunurken statik elektrigimizj dahi atıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

valla ben anakartı bios pilini çıkartıp yıkıyordum bile.Boyayımcada bi sorun olmaz bence.Temiz ve detaylı boyarsan çok güzel olur.

Oha. Ulan elime almaya bile korkuyorum birşey olur falan diye o kadar para verdik. Anakartı boyamak değilde Backplate benzei bir şey ile güzel bir görüntü elde edilebilir. Hemide planlarım arasında var.
  • Gaza gelip anakartı rahmetli etmeyelim
  • Bana sakincali gibi geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.