Şimdi Ara

## I-O Data 8x Kayıt Yapabilen Yeni Blu-Ray Yazıcılarını Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## I-O Data 8x Kayıt Yapabilen Yeni Blu-Ray Yazıcılarını Duyurdu ##

## I-O Data 8x Kayıt Yapabilen Yeni Blu-Ray Yazıcılarını Duyurdu ##

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en hızlı Blu Ray yazıcılarını hazırladığını duyuran Buffalo artık yalnız değil. Zira I-O Data firması da 8x kayıt yapabilen yeni Blu Ray yazıcılarının üzerindeki örtüyü kaldırdı. BRD-SP8 ve BRD-SP8B kod adlarına sahip olan 5.25" boyutundaki yeni yazıcılar SATA arayüzünü kullanıyor ve 25GB kapasitesli BD-R medyaları (tek katmanlı) 14 dakikada yazabiliyorlar.

Tek ve çift katmanlı BD-R / BD-ROM medyalara 8X hızında kayıt yapabilen yeni yazıcılar ayrıca BD-RE SL/DL medyalara 2x, DVD-ROM SL ve DVD-R/+R medyalara 16x, DVD-ROM DL medyalara 12x, DVD-R/+R DL ve DVD+RW medyalarına 8x, DVD-RW'lere 6x, DVD-RAM medyalara 5x, CD-R/ROM'lara 48x ve CD-RW medyalara 24x hızında kayıt yapabiliyorlar.

BRD-SP8 modeli Beyaz, BRD-SP8B modeli ise Siyah renkli olan I-O Data'nın yeni yazıcıları Ağustos ayının hemen başında 361$'lık etiket fiyatı üzerinden Japonya'da kullanıma sunulacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bide Fiyatları düşse
  • 361 dolar masallah hadi bakalım ssd idi blu ray di değişimler var bakalım
  • İnşallah 1 sene içinde SSD-BLU_RAY-DDR3 teknolojilerinde büyük ilerlemeler yaşanırda hem piyasa hemde kullanıcılar yararlanır.
    Haberle ilgili olarak 8X hızından sonra artık hıza değil alınabilirliğe daha fazla önem verilmesi dileğiyle.Tabi yeterince ucuzladıktan sonra yine hız konusunda da önemli atılımlar yapılmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

Bide Fiyatları düşse

• medya ve yazıcı fiyatlar düşerse çok güzel olucak
  • bıktık artık dvd yazmaktan gelse de kurtulsak bu dertten
  • teknosada maxell blu-ray boş yazılabilir dvd 35ytl bugün gördüm
  • vay be fiyatlarda hiç ilerleme yok hız artmış ama
  • Yazma hızları tavan yapınca, mekanik sınırlara gelince fiyatlar düşmeye başlayacaktır.
  • valla ne yalan söylüyüm hiç gözümde yok arşiv olayını bırakalı 1 yıl oluyor o günden beri 10 DVD yazmamışımdır BR filme de para vereceğimi sanmıyorum MKV HD video indirip izlerim
  • fiyatlar inmeden olmaz al(a)mam
  • quote:

Orjinalden alıntı: siyah845

quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

Bide Fiyatları düşse

Bluerayler yaygınlaşacak muhakkak seneye kullanabiliriz normal fiyatlara inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: goxel1989

teknosada maxell blu-ray boş yazılabilir dvd 35ytl bugün gördüm

o paraya 80gb harddisk alınır ya
  • BluRay, SSD, 8 cekirdek islemci, ddr3 ram, dx11 yayginlassin evdeki athlon 3000+ li sistemi değiştiririm.
  • Çok pahalı el yakıyor fiyatlar ucuzlamadan alınmaz bu meretler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: goxel1989

teknosada maxell blu-ray boş yazılabilir dvd 35ytl bugün gördüm

yuhh..fiyata gel..
  • SSD Diskli ve BlueRay lı bi sistem kurmak; yeni mimarili normal bi sistemden çok çok pahalıya geliyor şu sıralar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogi

valla ne yalan söylüyüm hiç gözümde yok arşiv olayını bırakalı 1 yıl oluyor o günden beri 10 DVD yazmamışımdır BR filme de para vereceğimi sanmıyorum MKV HD video indirip izlerim

Aynen bunu alip ne kaydedecegiz
  • 300 ü gidip 61 i kalınca alınır (tabi medya fiyatıda 35 değil 3,5 olacak)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.