Şimdi Ara

Ankara ya gidiyorum.Tüm konularda yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
12.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ,sevgilimin memleketine ilk kez gidiyorum.Mecburen bir otelde kalırım.Anne-baba biliyor ama tanıdıgı erkek arkadaşları da yok . zaten otelde de rahat ederim.Ankara ya daha önce hiç gitmediğim için ulus a yakın, temiz ve biraz da ucuz bi yer arıyorum.şimdiden teşekkürler.Önerilere de acığım.

Öneriler
    1-Fırat OteL
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debakey -- 30 Temmuz 2008; 15:39:28 >

• yok mu ya yardım eden
  • up up
  • Ulusda otel de bulursun japon arkadaşda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antor

Ulusda otel de bulursun japon arkadaşda

japon arkadaş derken
  • ulusta kalma kotu seyler yaparlar sana
  • Tanıdık otel var ama...

geçen gittiğimde manken gibi olmasa da güzel bir kızı resepsiyonun önündeki koltuğa koymuşlar

gece artık kiminle olduysa

sabah odayı boşaltıcam temizlikçi kadın gelmiş bana yanında karı var diye zannediyordum diye.. ağzımdan laf almaya çalışıyordu

banyolu yer tutarsan 25 ylt ,tek kişilik 20 ytl idi sanırım

bentderesi sapağına girmeden sağa dön 100 mt ileride işbankasının karşısında fırat otel var orası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macromedia -- 30 Temmuz 2008; 15:35:35 >
  • Ulusdaki oteller demek gecelik otel demek anlarsın ya Japon arkadas dedigi de japon falan getiriyolar fantezi işte Kızılay tarafına bakabilirsin Ulus'a yakın zaten
  • @Macromedia teşekkürler.
  • kardeş gel bizde kal benimde paraya ihtiyacım var evdekilere üniversiteden arkadaşım derim sabah öğle akşam yemek ev yemeği sınırsız tv internet hem yardımcı olurum ankarada...
  • günlük 20 ytl versen yeter adsl ile ave a faturalrını yatırırım bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: OngiRanT

@Macromedia teşekkürler.

Birşey değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavim204

kardeş gel bizde kal benimde paraya ihtiyacım var evdekilere üniversiteden arkadaşım derim sabah öğle akşam yemek ev yemeği sınırsız tv internet hem yardımcı olurum ankarada...

Pm attım.
  • quote:

kardeş gel bizde kal benimde paraya ihtiyacım var evdekilere üniversiteden arkadaşım derim sabah öğle akşam yemek ev yemeği sınırsız tv internet hem yardımcı olurum ankarada...

• Aldığım feci gazla gider bi otel bulurum mantığıyla hereket etmeye karar verdim.200 ytl e gitsem yeter galiba
  • :) En güzel teklif bu olmuş Bir Ankaralı olarak ulusta bir otel tavisiye etmem.Pis bir yer. Bentdersi (Genelev mevk) iğrenç bir yer. Dedikleri gibi tek gecelik yerler. Otel ve pansiyon önermem. ARkadaşın teklifi ciddiyse öneririm. Bu forum gerçekten hiç bir foruma benzemiyor. Tandığım alışveriş yaptığım herkes iyi kişiler.
    quote:

• Kız arkadasının evine yakın istiyorsun sanırım.
    Kız arkadasının evi hangi semtte?
    Kac gün kalacaksın?

Bunları söyle sana 3-4 alternatif sunacagım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferfecir06

:) En güzel teklif bu olmuş Bir Ankaralı olarak ulusta bir otel tavisiye etmem.Pis bir yer. Bentdersi (Genelev mevk) iğrenç bir yer. Dedikleri gibi tek gecelik yerler. Otel ve pansiyon önermem. ARkadaşın teklifi ciddiyse öneririm. Bu forum gerçekten hiç bir foruma benzemiyor. Tandığım alışveriş yaptığım herkes iyi kişiler.
    quote:

o kadarda abartmayın
    gidip genelevin önünde saf saf beklersen tabi bi iş gelir başına
    otellerin olduğu mevki ,kendi tavsiye ettiğim ; rahat,sakin
    alta büfe var gece12'e kadar açık,istersen odanda açarsın bi kaç bira

• sakın ostim taraflarına ugrama her taraf yol inşaatı kafayı yiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dallassimo

Kız arkadasının evine yakın istiyorsun sanırım.
    Kız arkadasının evi hangi semtte?
    Kac gün kalacaksın?

Bunları söyle sana 3-4 alternatif sunacagım

akçakoca da toki lerde sabiha gökçenin otaraf ta ama buluşma yeri ulus olacak . 1 gece duracağım 2 gün yani
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.